// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
19.10.2013

Černobílé turné Bratislava

Právě na Slovensku se zastavil čas při kultovní písni Vyznanie, doplněné překrásnými šaty. „Chtěla bych vám poděkovat nejen za krásný večer, ale této zemi také za lidi, kteří stvořili dokonalou show. Nebýt vizážity, stylistky, návrháře, technického týmu, choreografa Miňa Kereše a především pana režiséra Jeffa Minárika, nikdy by turné nevzniklo. Moc si toho vážím. Považuji se za československou zpěvačku a nikdy to nebude jiné," uvedla během koncertu v Bratislavě Lucie Bílá.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2013

Černobílé turné Plzeň

Ve městě piva se stal hlavním dárkem medvěd s černobílou šálou. Nehledejte v tom žádnou spojitost. Lucie od vás dostává opravdu nádherné dárky. Tím největším ale zůstává maminka, ta si přišla koncert vychutnat už podruhé. Šťastní výherci, kteří nezaváhali a přihlásili se do soutěže Ondrášovky o vstupenky na turné, už sklízí svoje ovoce a setkávají se osobně s Lucií Bílou.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2013

Černobílé turné Praha

Dlouho očekávaná show je tady! Pražskou Tipsport arenu plnou pyrotechniky, nevídaných projekcí, kostýmů, ale i světlomalby Alexe Dowise a tanečních vystoupení The Pastels si kromě publika pochvalovali i zpěvaččini rodiče, přítel a syn Filip. Lucie obdržela kytici od Dagmar Havlové a řadu speciálních písemných gratulací. Na závěr jsme aplaudovali vestoje všichni!

FOTKY11.10.2013

videoklip Stop

Moje motivace natočit tento klip? Poprvé mohu něco nabídnout i neslyšícím. Jde navíc o pozvánku na Černobílé turné, které bude hodně vizuální. Doufám, že jim videoklip udělá radost a že přijdou.


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2013

Přečtěte si: RODINA POD LUPOU

RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá na iDnesZobrazit celou aktualitu
17.09.2013

Nikto nie je dokonalý a VOLCANO KOMPLEX

Jistě znáte zábavní pořad Nikdo není dokonalý. Lucie byla hostem jeho slovenské verze. Společně s hercem Vladem Černým si vyměnili mnoho humorných historek. Během natáčení Lucie uháčkovala pro všechny tři spoluúčinkující ČERNOBÍLÁ srdíčka. 

Z televizního studia v Bratislavě následoval přesun do Prahy, kde zpěvačka vystoupila jako zlatý hřeb programu v rámci otevření salónu VOLCANO COMPLEX. Společně s kapelou Petra Maláska roztančila hosty svými hity a samozřejmě popřála novému centru mnoho spokojených klientů, mezi něž sama patří.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
11.09.2013

Baťa Café a Harley Davidson

Baťa obouvá celý svět a začíná rozšiřovat své služby do oblasti pohostinství. Na Václavském náměstí byl v suterénu paláce obuvi odstartován provoz nové kavárny.
A u kávy zůstaneme. Večer byly v Hard Rock Cafe slavnostně představeny nové modely motorek Harley-Davidson. Koho jiného si mohli organizátoři pozvat než harleye mezi zpěvačkami Lucii Bílou? Ta jim na oplátku věnovala Tygřici za doprovodu skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.09.2013

Výstava Ivan Lendl: Alfons Mucha

Lucie Bílá je v hudebním světě držitelkou mnoha prvenství, na výstavě Alfonse Muchy však měla tu čest, stát se úplně poslední návštěvnicí. Kromě uměleckého zážitku si odnesla i plakát jménem Čokoláda. Na tuto exkluzivní výstavu zapůjčil exponáty jeden z největších tenistů Ivan Lendl. Zpěvačka byla nadšená, když dostala jeho plakát s věnováním. Dalším milým okamžikem bylo setkání s Patricií - zpěvačkou, která bude dělat předskokanku na blížícím se Černobílém turné.

Fotky


09.09.2013

Pomoc Adélce

Lucii dojala píseň Rudy z Ostravy pro nemocnou Adélku a okamžitě podpořila její nákladnou léčbu 50.000 Kč. Pusťte si videoklip a pomozte i vy.


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2013

Slavnosti Nový Jičín

Nový Jičín slaví 700 let od první zmínky o městu a to je důvod nejen upořádat třídenní program, ale hlavně pozvat si Lucii Bílou i s velkolepým doprovodem kapely Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2013

Tisková konference k Černobílému turné (4. 9.)

Další tiskovou konferenci si Černobílé turné naplánovalo do vyhlášené Pařížské ulice, plné luxusních butiků. Z úst zpěvačky, Petra Maláska a Reného Kekelyho jsme se dozvěděli další zajímavé informace a podívali se na vizualizaci scény. Nyní už víme, že techniku bude vozit 8 kamionů a dalších 15 doprovodných vozitel. Událost bude připravovat asi 250 lidí, tedy taková malá vesnice. Jedná se zkrátka o nejdražší a největší turné v České republice všech dob.

Navic Lucie stihla natočit krátkou zdravici s klaunským nosem pro charitiativního partnera Konto BARIÉRY. Výtěžek z prodeje zpěvačkou vlastnoručně uháčkovaných srdíček půjde na podporu konkrétních lidí. A kdyby částka nestačila, Lucie zbytek ráda uhradí sama.


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2013

Sama doma a taneční studio STAGE

Lucie byla před 15 lety prvním hostem pořadu Sama doma a tak neodmítla pozvánku do školního speciálu. Rozpovídala se o prázdninách i připravovaném Černobílém turné. Po živém vstupu se přesunula do centra Prahy, kde byla kmotrou tanečního studia STAGE pod vedením choreografa Pavla Strouhala. Tentokrát křtila klíče! A aby toho nebylo málo, udělala si radost a pořídila si další obraz Vladimíra Komárka do své sbírky.

Fotky