// fb crop

Aktuality

01.09.2013

Černobílá autogramiáda Pardubice

Černobílé autogramiády vyvrcholily ve městě perníku. A samozřejmě i toho se Lucie dočkala. Na závěr tohoto autogramiádového turné bychom rádi poděkovaliprodukci NoGup a partnerům Ondrášovka a Knokar. Ondrášovce za dostatečný pitný režim pro zpěvačku i pro zástupy fanoušků. Každý si mohl vzít tolik lahví, kolik jen vypil. A Knokaru za to, že nám Lucii na každou akci úspěšně dovezl.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2013

Černobílá autogramiáda Liberec a ČESKÁ HVĚZDA 2013

Lucie začala svůj veřejný den v kavárně, kde při rozhovoru s novináři ochutnala místní kávu a nezapomněla zmínit CAFÉMODI přítele Petra Makovičky. 

Na libereckou autogramiádu měla zpěvačka kvůli večernímu vystoupení v Praze omezený čas. Přes rekordní počet návštěvníků ale udělala vše pro to, aby se stačila podepsat co největšímu počtu zájemců. Ještě při odchodu držela v jedné ruce kabelku a ve druhé tužku. To ovšem netušila, že na Ovocném trhu se na ni vrhne další dav příznivců a její autogramiáda tak bude pokračovat. I kdyby už byla Lucie unavená, vzápětí ji osvěžila cena Srdce na dlani za významnou podporu charitativních projektů. Tu jí předal Petr Malásek a její radost tak pokračovala. Do svého vozu se musela téměř probojovat přes další dav podpisuchtivých fanoušků. I těm rozdala poslední karty Čerobílého turné.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2013

Černobílá autogramiáda Plzeň

Lucie podepsala rekordní počet kabelek a mobilních telefonů. Největší raritou dne byly LP desky Missariel a Lucie Bílá. Dnešní retro zřejmě předznamenal už na hotelu černobílý koš květin s gramodeskami. Co se dárků týče, největší radost zpěvačce udělal černobílý motýl od od věrných kamarádek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2013

Černobílá autogramiáda České Budějovice

Kam se Lucie vydá, tam je s napětím a velkou radostí očekávána. Na autogramiádu do IGY centra se přišly podívat místní zpěvačky, děti a fanynky na koloběžkách, aby si zajistily přední místa ve frontě. Na originalitě objektů hodných podpisu neubývá. V Českých Budějovicích to byla helma sympatické motorkářky v černobílé kombinéze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2013

Černobílá autogramiáda Zlín

Zlín se musel na zpěvačku opravdu těšit. Pod náporem publika utekla do dětského koutku! Kdepak, podepisovala se, dokud to jen šlo. V oddělení pro děti se potkala s Veronikou Záhorskou, ředitelkou Korunky Luhačovice.

Fotky


27.08.2013

Černobílá autogramiáda Ostrava

Zájemci o autogram v ostravském Futuru nepřestávali překvapovat. Podepisovalo se pouzdro s motivem Černobílého turné a dokonce i školní autobus. I když jen jeho model. A miminka? Jedno přišlo ještě v bříšku! :)

Fotky


26.08.2013

Černobílá autogramiáda Bratislava

V bratislavském obchodním centru Eurovea Lucii nejvíc těšil příliv miminek. Bohužel si nemohla nechat ani jedno, a tak se s každým alespoň vyfotila. Zájemci si nechávali podepisovat také mobily a Nutellu. Už se těšíme, s čím přijdete dnes do Ostravy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.08.2013

CD Aida a jiné klenoty

Vychází nová deska s dosud nevydanými hity z muzikálu Aida. Můžete si ji objednat v našem e-shopu.


18.08.2013

Jsem to já


14.08.2013

Schůzka k Černobílému turné

Hned druhý den po návratu z Černé Hory se v Café MODI konala schůzka ohledně Černobílého turné. Všichni zúčastnění se upnuli na jediný cíl - show, jaká zboří stadiony. Když se pustila dobrá hudba, choreograf Miňo Kereš začal okamžitě tancovat. Když se mluvilo o scéně, režisér Jeffo Minárik v duchu stavěl rekvizity. Když přišla řeč na hudbu, Petr Malásek vytahoval jeden hit za druhým. A Lucie? Přidávala tipy a všechny nabíjela nezdolnou energií!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.08.2013

Druhý den s Mercury’s

Vizážista Vladimir Kalinchev, fotograf Enisey Abramov a zástupci Mercury’s letěli hned další den soukromým letadlem do Černé Hory. Zpěvačka se líčila už na palubě a právě tam vznikly první lifestylové snímky. Z letiště se jelo do luxusních apartmánů, kde práce pokračovala. Lucie si vyzkoušela svatební šaty a hned se ptala, kde je ženich. :) Poté se všichni přesunuli na loď společnosti Radka Mašína a přímo pan majitel je povozil po moři. Dopluli do příjemné restaurace, kde je pozval na místní speciality. Tam se Lucie převlékla do dalšího outfitu a v něm už pokračovala cestou zpět na letiště. Nutno dodat, že styling zajišťovala po oba dny Olga Rusakova.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.08.2013

První den s Mercury's

Lucii oslovil tým až z Ruska, aby nafotila snímky pro Mercury's exclusive magazine. Začínalo se v luxusní rezidenci Central Park Praha. Tam už čekal profesionální tým, aby zpěvačku připravil na tento velký den. Následoval přesun do Pražských Benátek. Plavba na pravé gondole byla pro Lucii nezapomenutelným zážitkem. Ohleduplný kolektiv se jí ptal, zda třeba už není unavená, ale ona chěla pracovat, dokud nebyli všichni přesvědčeni, že udělali maximum. Na závěr pózování připlula ke zpěvačce další loď a manažerka Pražských Benátek předala zpěvačce kytici růží. Už se nemůžeme dočkat, až fotograf s neuvěřitelným portfoliem Enisey Abramov zveřejní výsledek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.08.2013

Focení s Jakubem Ludvíkem

Lucie Bílá je v plném proudu příprav na Černobílé turné a nadcházející sezónu. K tomu patří i pózovaní, a tak neděli strávila v ateliéru Jakuba Ludvíka. Jeho práci jistě brzy uvidíme.

FotkyZobrazit celou aktualitu
08.08.2013

Černobílé turné, studio

Po včerejším úspěšném fittingu se dnes Lucie sešla s kreativním týmem, aby pokračovali na přípravě scény a hudby, jakou jste ještě neviděli a neslyšeli. Alespoň ne u nás a od československé černobílé zpěvačky Lucie Bílé.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.08.2013

Rozhovor, focení a kavárna MODI

Ještě před odjezdem do Bratislavy, kde si Lucie zkouší další nové šaty na své Černobílé turné, stihla v kavárně MODI udělat pár obrázků pro internetový magazín prozeny.cz a natočit rozhovor pro Českou televizi. Ten se bude vysílat v září a určitě se o něm brzy dozvíme víc!

FotkyZobrazit celou aktualitu
28.07.2013

Autogramiády k Černobílému turné

Na konci prázdnin navštíví Lucie vybraná města, kde proběhnou autogramiády k Černobílému turné. Příznivci tak mají exkluzivní příležitost k setkání se zpěvačkou a třeba i pořízení společné fotografie. Neváhejte, přijďte na autogramiádu i na koncerty!   . . . Tisková zpráva   Letní „autogramiádové turné“ k Černobílému turné LUCIE BÍ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2013

Sedmý den s talenty

Poslední den v Mahenově divadle si nikdo neodpustil příležitost naposledy požádat Lucii o autogram nebo společnou fotku. To se podařilo jak médiím, tak i technickému týmu. Poté se porotkyně chopila klapky a odstartovala poslední blok castingů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.07.2013

Šestý den s talenty

Lucie si oblékla nádherné šaty, ale protože házely prasátka, šla se po prvních dvou číslech převléknout do jiného modelu. I letos oslavil porotce Jaro Slávik narozeniny při castingových kolech v Mahenově divadle. Štáb připravil dort, na jehož vrcholu seděla marcipánová figurka oslavence. Kolegyně Lucie se do něj s chutí zakousla.

Fotky