// fb crop

Aktuality

08.07.2013

VIDEO Loket 2013


Zobrazit celou aktualitu
08.07.2013

Pátý den s talenty

V pátém dni se Jaro dočkal svých oblíbených kouzel. Při výběru dobrovolníka už i začínající mágové vědí, že ho na pódium nesmějí ani vyzvat. S velkým pochopením zastoupili nekorunovaného předsedu poroty Lucie a Leoš. Ten většinu času tráví spíš na stole než za stolem. Rozhodně si to nenechte v televizi ujít!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.07.2013

S kapelou v Rychnově nad Kněžnou

Jediný den volna mezi castingovými koly ČSMT Lucie využila na vystoupení s kapelou Petra Maláska v Rychnově nad Kněžnou. Zpěvačka přijela pozdě, ale ne vlastní vinou. Stala se s řidičem účastníky malé autonehody. Fanouškům čekání vynahradila nejen svýmy hity, ale také vtipnou komunikací. Prozradila jim i něco málo z právě probíhajícího natáčení talentové soutěže. V Rychnově je Lucie jako doma. Měla zde na zámeckém nádvoří recitál, v kostele za zámkem Bílé Vánoce a nyní v zámecké jízdárně koncert s kalelou. A jízda to byla!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.07.2013

Čtvrtý den s talenty

Lucie ve čtvrtém ročníku ČSMT zvládá svoji roli porotkyně bravurně. Pomáhá jak soutěžícím, tak předává své zkušenosti novému porotci Leošovi. Je to zkušený moderátor a stejně tak citlivý člověk, jehož NE se také nevyslovuje vždy snadno.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2013

Třetí den s talenty

I třetí den se naše porota rozhodně baví na maximum, což jen potvrzuje naše předchozí sliby. Lucii se podařilo vyfotit také s bohem pořadu, režisérem Jeffem Minárikem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2013

Druhý den s talenty

Druhý den začal v parku za divadlem. Zazněla velká rána a podle slov Leoše Mareše to chvíli vypadalo, jako by se v Brně objevil Spiderman. Bohužel zatím nemůžeme prozradit víc ani fotograficky. Přece vám nepokazíme televizní zážitek. Na druhé kolo se za Lucií přijel podívat přítel Petr Makovička a podle fotek můžete vidět, jak to Lucku rozzářilo.Jedna ze soutěžících kapel přijela bez zpěvačky a vytáhla Lucii na podium. Uhodnete, kterou pecku s nimi zazpívala?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.07.2013

Talent první den

V prvním kole byli všichni zvědaví na nového porotce. Leoš Mareš přináší do soutěže další verzi zábavy, kterou si určitě nenechte ujít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2013

Talent opět v Brně

Talentové castingy se po roce vrátily do Brna. Nejprve štáb vyzvedl Lucii Bílou, Jara Slávika a Leoše Mareše v hotelech a natáčely se příchody. Poté se všichni přesunuli do Mahenova divadla, kde bude porota následujcí dva týdny hodnotit výkony jednotlivých soutěžících. Letní večer pak příjemně skončil večeří na Zelném trhu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2013

Natáčení upoutávky ČSMT

Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš zastavili ulice, čas a přihrnuli se na mikulovské náměstí s velkou vřavou lidí, psů, koní, motorek, tanečníků a akrobatů. Už brzy uvidíme v televizi celý příběh. Bude to pecka!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.06.2013

Tribute to Petr Hapka

V Bratislavě se konal velkolepý koncert, věnovaný herci, zpěvákovi, dirigentovi, hudebnímu skladateli a autoru filmové hudby Petru Hapkovi. Za svou dlouholetou kariéru napsal spolu s textařem Michalem Horáčkem pro Lucii Bílou několik hitů. Připomeňme Dívám se, dívám, Unesený nebo Okna dokořán.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.06.2013

Koncert Pezinok

Autor: Jossefine foto

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
27.06.2013

Koncert Spišská Nová Ves

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2013

The Pastels budou hosty Černobílého turné

  Zásadní a již oficiální informací je, že LB bude porotkyní dalšího ročníku CS Talent. A na své Černobílé turné si bere s sebou také skupinu The pastels, vzešlou z minulého ročníku této talentové soutěže. Kromě mladičké zpěvačky Patricie se mega show na 11 koncertech v 10 městech ČR a SR zúčastní i slovenská multižánrová skupina The Pastels. ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Bernard fest

Poslední český koncert s kapelou před prázdninami proběhl na Bernard festu v Humpolci. Sboristka Alenka si zazpívala i s miminkem na cestě. Zatím nevíme, co to bude. Asi Lev. :) Fanoušci zpěvačku zastavili ještě při odjezdu a ta jim ochotně rozdávala podpisy na velkých fotografiích svého Černobílého turné. Příští týden Lucie pokračuje na Slovensku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Haló, tady Impulsovi

Lucie byla hostem ranního vysílání s Impulsovými. Záznam najdete zde.

Foto: Impuls, Jakub Macháček

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
18.06.2013

Duet se Štefanem Margitou

Lucie Bílá vyslyšela osobní přání Štefana Margity a nazpívala s operním pěvcem slavnostní píseň Lux Aeterna z Requiem For A Dream. Na celé album, jehož duet s Lucií bude jistě vrcholem, se můžeme od Supraphonu těšit už v polovině září!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.06.2013

Dětský den v Otvovicích

Lucie Bílá uspořádala s Otvovískem a kamarádkami dětský den v Otvovicích. Došlo na klauny, tanec a judisty, hasiče, skákací hrad a spoustu soutěží. Vrcholem byla tolik očekávaná koupel v pěně. Frontu děti nestály jen na zmrzlinu, ale také na podepsanou fotografii k Černobílému turné. K ní dostávaly navíc lízátka a bonbony. Zpěvačka byla ráda, že po letech přišla a přinesla s sebou sluníčko. „Moc děkuju tam nahoru, že neprší, a taky svým sponzorům Madetě a Ondrášovce za fantastické občerstvení. Krásně se bavte," vzkázala dětem i dospělým.

Fotky