// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
14.04.2013

Narozeniny s kamarádkami

Lucie oslavila své narozeniny v kavárně Modi i s kamarádkami.

Fotky


11.04.2013

MODI

Lucie dnes pokřtila Modi hned dvakrát. V prvním případě šlo o nový videoklip stejnojmenné písně a tím druhým důvodem bylo oficiální otevření kavárny přítele Petra Makovičky CAFÉMODI. Hosté a novináři dostali příležitost během sledování klipu ochutnat kávu originální receptury. I ta nese jméno slavného malíře. Přijďte se na Karlovo náměstí v Praze podívat i vy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.04.2013

Vtip za stovku!

Lucie dnes byla hostem velkého finále zábavného pořadu Vtip za stovku!, který můžete pravidelně sledovat na TV Barrandov. Přestože prohlašovala, že se jde bavit a poslouchat vtipy druhých, nakonec v průběhu celého pořadu dávala jeden lepší fór za druhým. Finále se vysílá 19/6 od 20:00 na TV Barrandov.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2013

Narozeniny

Lucie přijímala gratulace už při představení Aidy. Největším dárkem byla tatínkova návštěva nového muzikálu. Mezi hosty nechyběla maminka, kamarádky z Otvovic a komik Lukáš Pavlásek. Při děkovačce blahopřál Lucii nejen ředitel HDK Egon Kulhánek se všemi účinkujícími, ale i z hlediště zněly tóny Hodně štěstí, zdraví. Lucie si přítomnost rodičů náležitě považovala a objednala pro ně limuzínu od Knokara, která je odvezla na oslavu do právě otevíráné kavárny přítele Petra Makovičky s názvem CAFÉMODI.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.04.2013

Černobílé turné 2013

Lucie Bílá právě představuje hit letošního podzimu, Černobílé turné. Můžeme se těšit na 8 zastávek v Čechách a 2 na Slovensku. Koncerty budou mít velkolepou scénu včetně kulis a tanečníků, zazní známé hity i nové šansony z alba Modi. "Proč bychom měli chodit na zahraniční koncerty? Já to chci doma taky," usmála se zpěvačka a pokračovala: "Přála jse...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2013

Recitál Letohrad

Lucii na koncertě v Letohradě překvapil farář Zibi s kyticí v ruce a starosta Letohradu přinesl zabijačkové pochoutky.

Foto: Lukáš Faltus

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.03.2013

S kapelou v Hluku

Foto: Martin Ryšavý

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
21.03.2013

S kapelou v Brně

Co může být lepší než slyšet zpívat Lucii Bílou naživo? Slyšet ji se svojí kapelou. Přeplněný sál brněnského Bobycentra byl poctěn celovečerním koncertem. Když už to vypadalo, že bude konec, vrátila se slavice s Petrem Maláskem znovu k pianu, aby divákům poděkovala za fantastickou atmosféru písní Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

Šarmantní osobnost

Hlasujte pro Lucii v 17. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost. Své tipy můžete posílat na adresu sarm@rozhlas.cz nebo SMS zprávou ve tvaru SARM Lucie Bila na číslo 736 30 40 30.

Další informace se dočtete na stránkách Českého rozhlasu.


Zobrazit celou aktualitu
16.03.2013

Ceny Anděl 2012

Mnohonásobná vítězka ceny Anděl Lucie Bílá přijala pozvání, aby akademikům zazpívala se svojí kapelou. Martini Dry byl neskutečný zážitek, a to už měla za sebou celé představení muzikálu Aida.

Fotky


09.03.2013

Řád pro paní Jiráskovou

Lucie Bílá převzala rytířský řád, udělený na zámku Liblice Jiřině Jiráskové. Celá událost byla o to významnější, že se jednalo po 200 letech o první ocenění u nás. "Nesmírně si vážím toho, že mě rytíři požádali, abych za Jiřinku vyznamenání převzala. S úctou ho odnesu do Vinohradského divadla, kde ho ve vitríně můžou vidět všichni návštěvníci divadla, ve kterém Jiřinka dlouhá léta hrála a působila i jako ředitelka," uvedla slavice.

Fotky


03.03.2013

Křest gorilky Nuru

Kmotři Lucie Bílá, Karel Gott a primátor Bohuslav Svoboda pokřtili dvouměsíční gorilku. Z více než 9000 návrhů nakonec vyhrálo jméno Nuru, což v překladu znamená světlo. "Jsem ráda, že moje práce může dělat nejen radost, ale také pomáhat. Je zvláštní, že v Africe, kde by si člověk myslel, že by tato zvířátka měli mít rádi, je baští. A my, když se nám stane tak nádherná věc, že se narodí mládě, nemůžeme z toho spát a oslavujeme to, protože je to krásné," řekla Lucie.

Fokty


01.03.2013

The World of Luxury


Zobrazit celou aktualitu
22.02.2013

Rozhovor v Instinktu

Přečtěte si rozhovor s Lucií Bílou pro časopis Instinkt.


Zobrazit celou aktualitu
14.02.2013

Valentýn Lucie Bílé

Lucie strávila svátek všech zamilovných pracovně. V rámci spolupráce s pojišťovnou ING předala odpoledne onkologickému oddělení FN Motol šek na 250.000 Kč. Večer pak zazářila na večírku CPI Hotels v Buddha baru, moderoval ho farář Zbygniew Czendlik. "Prý jsou ve vedení změny. Já bych to brala, ale nemám vůbec čas," zavtipkovala zpěvačka na adresu kněze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.02.2013

Premiéra Babovřesky

Lucie Bílá se zúčastnila slavnostního uvedení komedie Zdeňka Trošky Babovřesky. Přestože si zahrála jen malou roli, bude to pro vás velká legrace. Premiéru si vychutnala s přítelem Petrem a neskrývala své nadšení.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.02.2013

19. let Central Group

Lucie vystoupila jako zlatý hřeb večera společnosti Central Group při příležitosti 19. výročí existence společnosti. S kapelou Petra Maláska do toho na Žofíně řezali jako někde v hale a svojí energií rozezpívali i moderátora večera Marka Vašuta. Ten v zákulisí zpíval „aleluja" tak hlasitě, že ho bylo slyšet až na vrátnici.

Fotky


02.02.2013

Koncert s kapelou v Teplicích

PŘIDÁNO VIDEO (18. 4. 2012)

Po delší době se Lucie opět sešla na pódiu s kapelou Petra Maláska. Během vystoupení v Krušnohorském divadle v Teplicích diváky přímo zaplavila pozitivní energie!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
25.01.2013

Lucie vystupovala v Bratislavě

Tento pátek se Lucie potkala v bratislavské Inchebě s perkusionistou Tokhi.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.01.2013

The World of Luxury

Lucie pózovala pro lifestyle magazín The World of Luxury.

Fotoreportáž