// fb crop

Aktuality

19.01.2013

Tobogan, Iva Janžurová a Čtyřlístek

Z lednové návštěvy Lucie Bílé v pořadu Tobogan se pomalu stává tradice. Zatímco vloni byla pro zpěvačku Jiřinka Jirásková velkým překvapením, letos jsme si ji mohli už jen připomenout. Smutnou atmosféru svým příchodem prolomila Iva Janžurová, pokračovali autoři Čtyřlístku manželé Němečkovi a jmenovkyně zpěvačky realitní makléřka Lucie Bílá. Každému hostovi zpěvačka přinesla do Divadla U Hasičů dárek a potvrdila tím pověst, že je dárečková.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.01.2013

Ples v Jablonci

Brankář Baumitu Michal Špit předal Lucii Bílé květinu a pokleknul.

Foto: Michal Vele

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
03.01.2013

Bílé Vánoce v Českých Budějovicích

15 zastávek turné Bílé Vánoce a 22 vyprodaných sálů zakončil dvojkoncert plný emocí v Českých Budějovicích. Na závěr Lucie věnovala každému členovi týmu čůrajícího chlapečka pro štěstí.

Fotky


02.01.2013

Bílé Vánoce v Pardubicích

PŘIDÁNO VIDEO (18. 12. 2012)

Na koncert do města perníku se přišel podívat i Miloš Zeman. „Cítím se s Vámi bezpečně," prohlásila Lucie do vyprodaného sálu na adresu prezidentského kandidáta.

Na videu se dozvíte, jak se mu koncert líbil a co dalšího si se zpěvačkou řekli.

FotkyZobrazit celou aktualitu
21.12.2012

Bílé Vánoce v Liberci

Předposlední zastávkou vánočního turné bylo rodné město baskytaristy Martina Lehkého, Liberec. Tento koncert připadl podle mayského kalendáře na očekávaný konec civilizace. „Jsem ráda, že se vidíme poprvé v novém světě. :-) Do Liberce se často vracím, protože jsem tu doma. Kousíček odsud mám totiž chalupu," uvedla v závěru zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2012

Bílé Vánoce ve Frýdku-Místku

V kostele sv. Jana a Pavla byla zpěvačce velká zima a o to víc se rozehřála, když se farář a moderátor vánočního turné Zbigniew Czendlik znovu překonal v pohoštění. Do Frýdku-Místku totiž celému týmu přivezl domácí uzené dobroty.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2012

Bílé Vánoce v Piešťanech

Tak vřelé publikum, jako je na Slovensku, v Čechách skutečně nemáme. Důkazem toho byl v Piešťanech nejen vyprodaný sál, ale i útok diváků na stánek s CD. Kapelu Petra Maláska humor neopouští. Podívejte, jak si upravila cedulku na dveřích.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2012

Bílé Vánoce v Žilině a Púchově

Již druhé nedělní odpoledne v pořadí měla Lucie Bílá dva koncerty za sebou. Nejprve vystoupila komorně za klavírního doprovodu Petra Maláska v Žilině a poté to rozbalili s celou kapelou v Púchově. Moderátor koncertů a farář Zbigniew Czendlik má přátele všude. Stejně jako minulý rok nechal speciálně pro Lucii letecky dopravit její oblíbené ústřice z Francie až do Žiliny, aby je tak měla kvalitní a čerstvé.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2012

Lucie Bílá a Boni pueri pro Herbalife

Lucie se po delší době opět setkala se svým milovaným chlapeckým sborem Boni pueri na večírku společnosti Herbalife. Svým vánočním vystoupení potěšili plný sál Kongresového centra v Praze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.12.2012

Bílé Vánoce v Olomouci

Ještě předtím, než Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska zazpívala na turné v Olomouci, vystoupila na večírku v Prostějově, kde se setkala s Petrou Kvitovou, Lucií Šafářovou a Tomášem Berdychem. Čtyři legendy vedle sebe, to je možné jen o Vánocích! Následoval koncert v olomouckém kině. „Jsem ráda, že jsem tady. Konečně můžu do kina. :-) Přeju vám hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání," uzavřela večer zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2012

Bílé Vánoce v Praze

Ještě před začátkem dvou do posledního místa vyprodaných koncertů na domovské scéně Hudebního divadla Karlín se Lucie doma v Otvovicích vyzpovídala Miloši Šmídmajerovi a ukázala nám svoji vánoční dekoraci. Velkým potěšením tohoto večera byla pro zpěvačku účast Jaromíra Jágra. Po koncertech se s ním fotila jako jeho největší fanynka. Dalším milým bodem bylo předání 200.000 Kč bubeníku Andrejovi z ČSMT, které mu přinesla dražba Luciina háčkovaného anděla. Tomu říkáme Vánoce!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.12.2012

Bílé Vánoce Hodonín

Bílé Vánoce v Hodoníně začaly o něco málo později. Technice se nečekaně porouchalo auto a kluci měli co dělat, aby scénu co nejrychleji dopravili a postavili. Posuďte sami, jak jsou šikovní. Show dopadla výborně. Hoši, děkujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2012

Bílé Vánoce Dolný Kubín

Jak už to tak na koncertech Lucie Bílé bývá, i zde bylo dlouho dopředu beznadějně vyprodáno. Kdo se nedostal do moderního kostela panelového sídliště, snažil se zpěvačku spatřit alespoň prosklenými dveřmi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2012

Recitál a Bílé Vánoce v jeden den

Před Vánocemi je každý naplno vytížený, nejinak Lucie Bílá. Ta minulou neděli potěšila diváky ve Zlatých Moravcích recitálem s Petrem Maláskem a hned nato Žiar nad Hronom koncertem s kapelou. Na recitálu ji mile pobavilo lízátko, které jí při děkovačce donesla malá holčička. Po koncertu v Žiaru nad Hronom se i s kapelou přesunula na hostinu, kde si všichni pochutnali na huse se zelím.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2012

Bílé Vánoce Humenné

Farář Zbigniew Czendlik vyzval Humenné, aby se pomodlilo za Jiřinku Jiráskovou. Nedávno  herečka Lucii poprosila o to samé a ta zjistila, že si nemůže vzpomenout na Otče náš ani Zdrávas Maria. Hned volala Zibimu a ten jí poradil: „Lucie, Pán Bůh ví, že ho máte v srdci. Odříkejte abecedu a on už si to tam nahoře poskládá." Po koncertě se zpěvačka ochotně fotila a podepisovala všem, kteří si na ni počkali, přestože další den ji čekal koncert až v Praze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích

Košice jsou sice pro Lucii daleko, ale o to víc jim chtěla ukázat a do Steel Areny přivezla spolu s Bílým sborem také orchestr. Musica Juvenalis pod vedením Miriam Němcové tak bezvadně doplnila koncert pro široké publikum. Kluci z techniky měli ten den před sebou náročnou stavbu velké světelné show a v závěru odvedli vynikající práci. Ještě v hotelu zpěvačku překvapily dvě dámy nádhernými pletenými doplňky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích #2

Foto: Vladimir Pyxel Domen

Zobrazit fotogalerii


04.12.2012

Bílé Vánoce Čadca

Na Bílé Vánoce se přišel podívat bubeník Andrej z talentu. Lucie mu uháčkovala nádherného anděla, kterého právě dražíme. Víc se dozvíte zde. „Zatímco ostatní si přišli poslechnout hlavně zpěvačku, ty jsi poslouchal Badyho a já z toho mám obrovskou radost," řekla chlapci Lucie. Bady mu navíc při děkovačce věnoval svoje paličky!

Fotky