// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
03.12.2012

Bílé Vánoce v Plzni

Bílé Vánoce zažily v Plzni úžasnou atmosféru. Z tohoto města totiž pochází bubeník Bady Zbořil. A rozjel to v rodišti s kapelou Petra Maláska jaksepatří! „Mimochodem, moc děkuji za Slavíka. Patnáct se dobře pamatuje, ale já mám raději sudá čísla," zažertovala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2012

Bílé Vánoce v Modlanech a Ústí nad Labem

Bílé Vánoce jsou v plném proudu a člen týmu Karel Zaňák je připraven vyžehlit cokoli. Zázemím koncertu v modlanském kostele byla místní školka. Lucie si ji nemohla vynachválit a zrovna takovou by si přála pro děti v Otvovicích. Do Ústí přijela kapela z Paříže ve velmi dobré náladě a odvedla skvělý výkon po pouhých pěti hodinách spánku!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2012

Lucie pomáhá Andrejovi z ČSMT

Jedenáctiletý bubeník Andrej Kampf, kterého vychovává pouze otec, chtěl zvítězit v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, aby z výhry zaplatil protialkoholní léčbu své matce.

Vyhrát se mu nepovedlo, ale jeho druhé přání mu teď pomůže splnit Lucie Bílá!

Další informace

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2012

Zlatý koncert v Bratislavě

Zlatý koncert v Bratislavě je již tradicí a stejně tak i účast Lucie Bílé na této prestižní události. Na letošním ročníku opět za doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala Lucie hity jako Most přes minulost, Miluji tě, Martini Dry nebo láska je láska. „Objevuji se tady pravidelně, to mě asi budete mít rádi," usmála se zpěvačka na závěr.

Fotky


28.11.2012

Bílé Vánoce v Komárně

Komárno mělo tu čest spatřit první koncert turné Bílé Vánoce Lucie Bílé. Po dlouhé době se Lucie potkala nejen s kapelou Petra Maláska, ale také s Bílým sborem a vyráží za vámi do různých měst České a Slovenské republiky. Lucie si na toto úspěšné turné pro nás připravila nové šaty. V těch původních vypadala jako anděl, který se chystá vzlétnout. V těch nových máme pocit, že už je to anděl, který naopak přiletěl za námi. Údajně 80% obyvatel Komárna hovoří maďarsky. Byli jsme velice potěšeni přízní nového národa. Děkujeme za vaši návštěvu - Köszönjük a látogatást.

Fotky27.11.2012

Autogramiáda v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (16. 11. 2012)

Pět hodin podepisovala Lucie Bílá v knihkupectví Dobrovský knihu Život je jen náhoda, jejíž součástí je i DVD dokument. Nebyla by to naše soutěživá zpěvačka, kdyby nepřekonala rekord prodaných knížek těmi rozdanými a také rekord v čase podepisování a počtu návštěvníků.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2012

RÁNY Václava Noida Bárty

Vaškovy RÁNY pokropila kmotra Lucie speciální zlatou vodkou. Přišla především podpořit muzikanta s dobrým vkusem a stejně tak reagoval autor nového CD Václav Noid Bárta: "Lucka je profesionálka a já si velice vážím toho, že přišla."

Foto Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2012

Finále ČSMT

V sobotu a v neděli jsme měli možnost vidět absolutní vítězství, ale také absolutní emoce Lucie Bílé. V nedělním velkém finále soutěže Česko Slovensko má talent bylo o dojmy postaráno. Zpěvák Jozef Pavlusík byl v přímém přenosu první, kdo souhlasil s nabídkou produkce rozdělit výhru. Ovšem díky Alexovi Dowisovi, který tuto možnost v posledních minutách hlasování odmítl, vyhrál první místo v soutěži a tím i celou částku Jozef.

„Vážení a milí, děkuji za vaše názory, ať jsou kladné či nikoli. Stejně tak prosím i já o správné pochopení svých slov. Alex byl od začátku mým favoritem. Svým NE ve mně probudil silné sociální cítění. Měla jsem zlost, že připravil o peníze děti, které je potřebují. I malého Andreje, kterému by nesmírně pomohly. Pak mi ale hlava přestala hořet a uvědomila jsem si, že chyba je na straně televize. Od začátku jdou naši soutěžící do hry s jasnými pravidly a bylo by nefér je v přímém přenosu dostat do situace, kdy mají přijmout pravidla nová. Proto jsem se omluvila a řekla i po přenosu Alexovi, že měl pravdu a především právo říct svůj názor. Paradoxně si myslím, že jsem měla pravdu v obou svých projevech. V tom prvním měli šanci na vítězství všichni, v tom druhém jsem napravila něco, co se vůbec nemělo stát. Tentokrát u mě zvítězili dva pánové. Jozef svou skromností, pokorou a nádherným hlasem a Alex za svoji originalitu i statečnost. Myslím, že vše dopadlo tak, jak mělo." Lucie Bílá

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.11.2012

Český slavík

Vyhlášení vítězů ankety Český slavík MATTONI je pro zpěváky vždy událostí roku a motivací pro další práci. Stejně tak pro Lucii Bílou. Ta se za celkový počet 44 976 bodů stala již po patnácté nejen zlatou slavicí, ale po dvanácté i absolutní vítězkou soutěže.

Fotky


23.11.2012

Miss Spiša

PŘIDÁNO VIDEO (15. 6. 2012)

Ve Spišské Nové Vsi se ukrývají ty nejpůvabnější dívky ze Slovenska. Alespoň tradice této soutěže krásy tomu nasvědčuje. Vynikající moderátor Michal Hudák provázel celým večerem s maximálně vtipným humorem, přičemž neopomenul zmínit nic podstatného. Dívkám svojí nadsázkou pomohl ve volné disciplíně uvolnit napětí. Divákům v sále vůbec nevadilo, že si chvílemi připadali jako na romské soutěži krásy.

Lucie Bílá jako zlatý hřeb večera zazpívala těsně před vyhlášením vítězek několik písní za doprovodu Petra Maláska. Nepřestávala však být v kontaktu s publikem a především s moderátorem. "Michal Hudák je můj kamarád. Mám tě moc ráda a tahle je pro tebe," věnovala moderátorovi svou písničku. Poté se tým Lucie Bílé odebral do hotelu s příznačným názvem Tři studničky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2012

Druhé semifinále ČSMT

Úchvatnou show, plnou laserů, létajících bubeníků, souborů v krojích a zvířecích pohádek, nedokázala odlehčit ani tanečnice, kterou porotkyně Lucie do tohoto semifinále klukům Martinovi a Jarovi pro radost poslala. Váš divácký verdikt si ovšem spravedlivě vybral největší favority, a my se tak můžeme už za týden těšit na velké finále.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2012

První semifinále ČSMT

První semifinále soutěže Česko Slovnesko má talent nám opět ukázalo, jak se Lucie neváhá zastat dokonce i pana Pátroviče. Bohužel jsme se utvrdili v tom, že to nemá smysl. Lucie mu v zákulisí popřála mnoho štěstí a dál se radovala z vítězů tohoto kola. Do finále se probojovali Alex Dowis, Katarína Landlová, Jumbochicks a Credance.

Fotky


14.11.2012

Pátý den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (10. 7. 2012)

Herecká hvězda Martin Dejdar zazářil naplno jak imitací slavných filmových postav, tak bavením diváků. Lucie Bílá dokonce donutila kolegu Jara Slávika, aby přede všemi předvedl, jak o přestávkách skáče přes švihadlo. Zpěvačka navíc prokázala mimořádnou schopnost empatie. I ty, kterým se vystoupení zrovna nepovedlo, dokázala podpořit a dodat jim sílu do dalšího života.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.11.2012

Lucie zažila další pestrý den

Nejprve nasedla do limuzíny stanice Óčko a za jízdy udělala netradiční interview. Poté už spěchala do rádia Impuls, aby čtyřem dámám splnila přání setkat se. Když jim zpěvačka oznámila, že má pro ně kromě nového CD Modi a knížky Život je jen náhoda ještě pozvání na večerní představení Aidy, došlo dokonce na slzy dojetí. Aby toho nebylo málo, na Aid...

zobrazit celou aktualitu


06.11.2012

Koncert s kapelou v Mohelnici

Sehraná kapela Petra Maláska se v čele s Lucií Bílou stala hlavním programem večera společnosti HELLA. Zábava začala už před Lucčiným vystoupením, kdy se skvěle bavila s Milošem Knorrem a Lukášem Pavláskem. „Moc ráda jsem tě poznala, Lukáši. Jsi opravdu skvělý," neváhala ho potěšit. Načež se Lukáš zamyslel a váhavě odpověděl, že ale neví, jak to řekne doma. :) Aby toho nebylo málo, po koncertě dorazili kluci z Těžkého pokondru Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Show tak neprobíhala jen na jevišti, ale i v zákulisí. Nebylo snadné odejít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.11.2012

Nakupujte hudbu on-line

Nové album Lucie Bílé „Modi," stejně jako hit posledních dvou Vánoc „Bílé Vánoce Lucie Bílé" si od dnešního dne můžete digitálně koupit v obchodě, který vytvořil mistr zvuku Michal Pekárek. Stojí za oběma Lucčinými alby.

Pokud si jedno z těchto alb na ClickMusic koupíte, dostanete jako dárek píseň "Most přes rozbouřené řeky", která se nedá jinde koupit. Lucie ji natočila spolu s kapelou Petra Maláska v roce 2010.


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2012

CD a kniha jdou do světa

V Buddha baru proběhl slavostní křest nové desky Lucie Bílé s názvem Modi a zároveň i knihy plné fotografií Lukáše Fronka Život je jen náhoda. Tu nejprve posvětila ve svém bytě Jiřina Jirásková a poté v baru pokřtili CD Marta Kubišová a Václav Neckář, moderátorem byl zpěvaččin kamarád farář Zbigniew Czendlik. "Ta kniha vyšla díky Lukášovi, který se mnou už 13 let běhá. Protože jak říkával Vladimír Komárek, co se napíše, to už se nemusí pamatovat," dodala s úsměvem zpěvačka. Již brzy budete mít možnost zhlédnout k albu Modi krátký Making of, který pro vás připravujeme.

Fotky

Koupit CD / Koupit knihu


Zobrazit celou aktualitu
28.10.2012

Lucie Bílá na Hradě

Václav Klaus dnes nerozdával pouze vyznamenání, ale také čestné pozvánky pro své kolegy, přátele a vážené osobnosti naší země, mezi které bezesporu patří také Lucie Bílá. Zlatá slavice se i přes nabitý každodenní program vydala hned po Aidě do Vladislavského sálu Pražského hradu, aby se alespoň pomyslně rozloučila s hlavou státu. Byla to jen krátká návštěva, ale potěšila.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.10.2012

Finální koncert turné Arakain XXX

Turné ke 30. výročí kapely Arakain vyvrcholilo koncertem v Praze na Letňanech. „Včerejší večer byl po všech stránkach metalový, stihla jsem Aidu i fantastický koncert s Arakainem. Aby ne, vždyt jsme na to dvě. Já i moje nová dvojnice."

Fotky