// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu

ANKETA: Nové album Modi

Téměř dva roky pro vás Lucie Bílá společně s Petrem Maláskem vybírali a připravovali to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby. Která písnička z nového alba Modi se vám líbí nejvíc?


Zobrazit celou aktualitu
22.10.2012

Tiskový den v Supraphonu

Lucie Bílá právě vydala nové album Modi. Byla to správná příležitost pro všechny pozvané novináře, aby zpěvačce položili své otázky. Lucie jim trpělivě odpovídala za deřmi hudebního vydavatelství Supraphon a vzniklé rozhovory jistě již brzy najdete v tištěných periodikách a televizních stanicích. Poprvé se zde objevila také kniha s DVD Život je jen náhoda, která mapuje loňský rok nabitý událostmi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.10.2012

Čtvrtý den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (6. 7. 2012)

Diváci v sále pukali smíchy také dnes. Škoda, že vám zatím nemůžeme prozradit všechno. Ani čtvrtý castingový den totiž nebyl k zahození. Kromě talentu přišla spousta sebevědomých specialistů, kteří svoji slávu brzy najdou na JůTube. V televizi o ně nepřijdete!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2012

Premiéra Aidy

Ve čtvrtek 4.10. proběhla velkolepá premiéra muzikálu Aida, na kterou se kromě řady známých osobností přišel podívat i prezident České republiky Václav Klaus. Lucie Bílá jako princezna Amneris tak opět dokázala, že její role je vždy ta největší. Zpěvačka navíc během večera všechny obdarovala malými křišťálovými pyramidami. Díky tomu, že nám umožnila sledovat celý vývoj projektu, na samostatné webové prezentaci vám přinášíme fotky od uvedení na tiskové konferenci až po slavnostní večer.


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2012

Třetí den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (5. 7. 2012)

Čtvrtek se nesl v duchu zvýšené komunikace soutěžících s porotou. Jedna dvojice si málem vysloužila postup už za pochvalu sympatické poroty. Ovšem soutěžící, kterého tak tak Lucie pustila dál, odměnil zpěvačku políbením ruky! Vrcholem dne bylo zpestření v podobě příjezdu Lucčina kamaráda Michala Kavalčíka, znamého pod pseudonymem Ruda z Ostravy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2012

Zrcadlo tvého života s Jiřinou Bohdalovou

Již v únoru proběhlo natáčení pořadu Zrcadlo tvého života. A hostem premiérového dílu nebyl nikdo menší než Lucie Bílá! Během vysílání se slavice setkala s mnoha milými tvářemi - ředitelkou střední školy, kterou absolvovala, dětským sborem Boni pueri, Martou Kubišovou nebo třeba Jiřinou Jiráskovou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.09.2012

Poslech nové desky

Minule jsme vás informovali o dokončení nového alba. Dnes si ho do studia přišla poslechnout celá kapela Petra Maláska. Jak můžete vidět a brzy také slyšet, záležet si dali všichni. V závěru se spolu s mistrem zvuku Michalem Pekárkem domluvili na posledních úpravách a slavnostně si přiťukli.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.09.2012

Vystoupení s kapelou v Žatci

PŘIDÁNO VIDEO (1. 9. 2012)

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na jubilejním 55. ročníku festivalu Dočesná v Žatci. Plné nebylo jen náměstí Svobody, ale i okolní ulice. Ti kteří neviděli, si tak přišli slavici alespoň poslechnout. Netřeba dodávat, že na festivalu chmele byla tato rostlina všude - na zemi, v oknech, na dekoracích, ale i na hlavách Žatečanů. Lucii sem přivezl přítel Petr a ta mu na závěr koncertu věnovala skladbu Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.09.2012

Album je natočeno

Během přechozích dnů a měsíců Lucie spolu s Petrem Maláskem a Michalem Pekárkem usilovně pracovala na novém sólovém albu. Dnešek byl výjimečný tím, že se autoři k tomuto projektu sešli ve studiu naposledy a zavítal tam i Tomáš Belko, autor textu jedné z mnoha písní této desky. Tomáš má na kontě takové skvosty jako Tma nebo Čarodějka. Tvůrci se ve studiu vídali tak často, že se loučili jako při odjezdu z letního tábora. „Tak si aspoň budeme volat, jo?" prohlásila Lucie. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2012

První den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (3. 7. 2012)

 

Castingová kola soutěže ČSMT jsou tady. A Lucie po boku Martina Dejdara a Jaro Slávika v Mahenově divadle v Brně opět vybírá, která z vystoupení postoupí do semifinále.

Fotky


12.09.2012

Radek Brzobohatý

Je mi to moc líto.

S láskou,

Lucie


Zobrazit celou aktualitu
08.09.2012

Zrcadlo tvého života

Nestihli jste premiérové Zrcadlo tvého života s Lucií Bílou? Rozhovory a záznam celého vysílání si můžete pustit na této stránce.


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2012

Lucie Bílá v Ondrášově

Lucie se snaží propagovat pouze takové produkty, které má sama ráda. Není se tedy čemu divit, že navštívila Ondrášov, aby zde zkontrolovala kvalitu výroby. Prohlédla si nové stroje a v laboratoři se pokusila namíchat novou příchuť. Nejlepší pocit si však odnesla ze zaměstnanců této hezké továrny na oblíbenou Ondrášovku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2012

Recitál Hojsova Stráž

Lucie Bílá se ocitla v nádherném prostředí Šumavy, kde za doprovodu Petra Maláska představila svůj recitál v kostele vesničky Hojsova Stráž. Poněvadž kostel měl k dispozici pouze jeden vchod, zpěvačka se s diváky pozdravila už při příjezdu. :) Po skončení se všem ochotně podepsala a bylo na ní vidět, že si pauzu od zkoušení nového muzikálu Aida skutečně úžívá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.08.2012

S kapelou v Protivíně

Městské protivínské slavnosti obohatilo vystoupení Lucie Bílé za hudebního doprovodu kapely Petra Maláska. Koncert jedné z nejprofesionálnějších hvězd naší republiky začal přesně načas. Lucie divákům popřála skvělé oslavy a hlavně lásku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.08.2012

500. díl Nikdo není dokonalý

Lucie Bílá byla společně se Zdeňkem Troškou hostem výročního 500. dílu pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý. Na řadu přišlo vyprávění o rodných Otvovicích, role porotkyně v ČSMT nebo třeba jídlo. Program v sále se příjemně protáhl, neboť všichni tři se rozpovídali a dávali jeden lepší vtip za druhým. Končit se pak nechtělo divákům ani jim.
Po programu ještě zpěvačka natočila interview pro TV Barrandov.Sledujte Nikdo není dokonalý 27.9. od 21:00 na Prima family.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.08.2012

Zahradní párty s dětmi z Klánovic

Lucie Bílá přijala pozvání na garden party Hudebního divadla Karlín pro děti z dětského domova v Klánovicích. Nejprve účinkující uspořádali dětem a novinářům módní přehlídku v kostýmech muzikálu Aida. Když zpěvačka zjistila, že má provizorní šatnu v pokoji holčičky, která je její velkou fanynkou, nechala jí tam na památku autogram a lesk na rty. Při společném focení všech účinkujících a dětí z domova si ti nejmenší automaticky posedali kolem Lucie Bílé. Po sportovních soutěžích následovalo grilování. Lucie už sice pospíchala, ale nechala se dětmi přemluvit a ještě s nimi pobyla.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.08.2012

Tisková konference a muzikál Aida

Lucie Bílá se dopoledne zúčastnila tiskové konference TV Prima při příležitosti představení třetí řady soutěže Česko Slovensko má talent. Potom se vrátila do Hudebního divadla Karlín ke každodenním přípravám muzikálu Aida a umožnila nám znovu nahlédnout do zákulisí. Navštívili jsme nejen zkušebnu, ale už i jeviště.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.08.2012

Recitál v Kežmarku

PŘIDÁNO VIDEO (26. 5. 2012)

Dřevěný artikulární kostel v Kežmaroku obdivoval celý tým zpěvačky, mimo jiné i pro jeho mimořádnou barevnost. S příchodem Lucie Bílé se kostel rozzářil naplno! To už nešlo jen o přidanou hodnotu bílé barvy, ale přímo světla Božího.Diváci stáli ve frontě před i po koncertě. Nejdříve se těšili na zážitek z vystoupení a poté na setkání se zpěvačkou. Ta se samozřejmě podepsala všem, kteří na ni vydrželi čekat.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.08.2012

ONDRÁŠOVKA DRINK

Namíchejte originální letní nápoj s ochucenou Ondrášovkou a můžete vyhrát zajímavé ceny. Nejen pitný režim, ale i účast na křtu právě připravovaného CD Lucie Bílé. Odborná porota v čele se zpěvačkou vybere nejlepší letní koktejl a ten odmění hlavní cenou.

Další informace