// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
24.07.2012

Zkouška muzikálu Aida

Lucie nás pozvala na čtenou zkoušku připravovaného muzikálu Aida, ve kterém si vybrala roli Amneris. Prý jde o menší roli, ovšem tam, kde se objeví Lucie Bílá, je z malé role v mžiku velká. Už při této zkoušce se zpívalo a hned při prvním poslechu jsme byli vtaženi do rytmu známých melodií Eltona Johna. Máme se na co těšit!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.07.2012

S kapelou na hradu Loket

PŘIDÁNO VIDEO (2. 6. 2012)

Lucie Bílá vystoupila již potřetí s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem Loket. Poprvé pršelo, minule nám počasí přálo a nyní byla příšerná zima. Profesionální zpěvačku však jen tak něco nepřekvapí, a tak s diváky vydržela dlouho do noci, až do posledního přídavku. Jako bonus si návštěvníci mohli ještě před tím vychutnat vokální seskupení 4TET.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2012

Benefiční koncert ve Zlíně

PŘIDÁNO VIDEO (22. 6. 2012)

Lucie Bílá pomáhá potřebným často a ráda. Nejinak tomu bylo i na koncertě pro HANDICAP(?) Zlín při příležitosti 20. výročí založení tohoto občanského sdružení. Za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů, vedené Stanislavem Vavřínkem, zazpívala skladby jako Pískovec, Jsi můj pán, Desatero a další. Během koncertu Lucie vysekla poklonu zpěvačce Zuzaně Sapárové, s níž se zná už z talentové soutěže. V závěru předala šek na 70.233 Kč řediteli HANDICAPU(?) Aleši Chudárkovi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.07.2012

Lucie s Arakainem ve Vizovicích

Lucie Bílá vystoupila za hlasitého skandování fanoušků  „Lucka! Lucka! Lucka!" na festivalu Masters of rock ve Vizovicích. „Jsem tady z lásky k vám, ale hlavně k Arakainu," pozdravila je metalová princezna. Lucie si navíc stihla popovídat s ředitelem rádia Čas a celou kapelou Citron. Vytrvalý déšť ani trochu neubral na vynikající atmosféře.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2012

Arakain, Bytča

Foto: Nino Palenčár a Milan Yetti Kováčik


Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2012

S Arakainem v Piešťanech

Arakain v čele s Lucií Bílou vystoupili před koncertem světoznámé kapely Guns N' Roses. Řada fanoušků nám z piešťanského kotle napsala toto: „Tak nevím, co vlastně bylo lepší." Děkujeme. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2012

Osmý den s talenty

Poslední kolo bylo vyvrcholením celého velkého brněnského castingu, zlatý hřeb programu. Nejprve před divadlem skočil soutěžící z několikametrové výšky do malého bazénku, ale to nejhorší teprve přišlo. V divadle se totiž odehrálo číslo, během kterého Lucie stiskla svůj bzučák přesně 54x. Ani Jaro s Martinem nezůstali klidní. Na poslední kolo castingů se přijel podívat i zpěvaččin bratr Karel. Fanynky si ho okamžitě přivlastnily a už s ním zůstaly až do konce. Nemůžeme vám zatím prozradit víc, rozhodně si však ČSMT nenechte ujít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2012

Sedmý den s talenty

Po bujarém večírku Jaro Slávika se všichni vrátili zase na svá místa. Také dnes začala porota venku, tentokrát však pouze před vchodem do divadla. Chvílemi totiž v horkém Brně konečně pršelo. Dnešní natáčení navštívily VIP zprávy a natočily s porotkyní exkluzivní rozhovor. Ta v závěru castingů dostala od jednoho skvělého soutěžícího jeho album s příznačným názvem Pro paní Lucku Bílou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.07.2012

Šestý den s talenty

Pondělí bylo ve znamení narozenin Jaro Slávika. Téměř celý natáčecí den si získával publikum dárky. O první pauze je pozval na zmrzlinu, o velké přestávce na skleničku sektu, během další malé pauzy dostali pivo a ve finále úplně všechny pozval na VIP party, kde se objevil jako DJ. Od svých kolegů dostal samé "oblíbené" věci. Mezi nimi nechybělo CD největších hitů country a knížka pro začínajícího kouzelníka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.07.2012

Pátý den s talenty

Po jednodenní pauze se soutěžící, štáb  a členové poroty vrátili do divadla na druhou polovinu talentových castingů. Lucie využila volno a zašla do kina na film Líbáš jako  ďábel. Večer potom zakončila v nově otevřené brněnské restauraci na Zelném trhu. Následující den si oblékla přímo pohádkové šaty. Posuďte sami.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2012

Druhý den s talenty

Druhý castingový den začal opět před budovou Mahenova divadla v Brně, kde se za bouřlivých ovací diváků natáčel příchod poroty. Potom rychle do sálu vybírat další čísla, která uvidíme v TV. Minimálně ve dvou případech publikum rozhodlo svým jednoznačným ANO za porotu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2012

Vzkaz od Lucie

Vzhledem k některým příspěvkům na stránkách a Facebooku vám Lucie posílá vzkaz (video).


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2012

Recitál v Hejnicích

PŘIDÁNO VIDEO (1. 6. 2012)

Lucie Bílá vystoupila za doprovodu svého dvorního pianisty Petra Maláska v bazilice Navštívení Panny Marie v Hejnicích, jejíž základní kámen pochází již ze 13. století. Barokní budova byla naplněná do posledního místečka. Jak by ne, když bylo hned po zahájení předprodeje vyprodáno. Po koncertě se Lucie obětavě věnovala nejen svým přátelům z Liberecka, ale vyhověla každému, kdo za ní přišel s prosbou o autogram nebo společnou fotku.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
16.06.2012

Dva státy za jeden den

Kdepak skluzavky, to Lucie Bílá se v sobotu stala atrakcí Funparku Tatralandia. Čekalo tam na ni překvapení v podobě odkrytí hvězdy na chodníku slávy, kterou pokřtila oblíbenou Ondrášovkou. Den pro zpěvačku vyvrcholil až večer, když s kapelou Petra Maláska rozproudila publikum na festivalu v Odrách.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zrušený koncert v Benešově

S politováním vám oznamujeme, že koncert Lucie Bílé v Benešově dne 13.6. se z technických důvodů odkládá na jiný termín, pro pracovní vytížení zpěvačky nejdříve na podzim 2012. Na oficiálních webových stránkách www.luciebila.com vás budeme o náhradním termínu včas informovat. Vstupenky lze vrátit na prodejním místě. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. AGENTURA 44


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2012

Natáčení nové desky

Lucie Bílá nelení ani chvilinku. Sotva odehrála poslední představení Carmen, už se odebrala do studia. Nejprve překvapila Petra Maláska originálním dárkem k narozeninám. K lahvím ze všech koutů dostal také mapu, aby se na cestě kolem světa vín neztratil. Potom ve studiu natočili společně s Michalem Pekárkem další skladbu a nakonec proběhla živá diskuze ohledně těch, které už pro vás na nové album připravili.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
09.06.2012

Derniéra Carmen

Po 307 vyprodaných představeních se s námi Carmen loučí. Ředitel HDK Egon Kulhánek poděkoval celému týmu a speciálně Lucii Bílé věnoval kytici růží ve tvaru srdce. To však zdaleka nebylo všechno! Vladimír Kočandrle, ředitel hudebního vydavatelství EMI, všechny překvapil platinovou deskou za prodej písní z tohoto muzikálu. Na rautu se dražil speciální program, podepsaný od všech účinkujících. Zpěvačka jeho hodnotu znásobila tím, že k němu přidala křišťálové srdce. Poskytla novinářům spoustu rozhovorů a potom už ji zaplavili fanoušci...

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
07.06.2012

Křest CD skupiny La Gioia

Lucie Bílá si do Paláce Aventin přišla poslechnout trio La Gioia a hlavně pokřtít společně s Michalem Davidem a Vašo Patejdlem jejich novou desku Per Te. Nekřtilo se šampaňským, ale zlatou tequilou! Přítomným novinářům zpěvačka prozradila, že má z CD velkou radost. Už proto, že práce tohoto originálního seskupení neskončila v soutěži Česko Slovensko má talent, ale naopak se nadále rozvíjí. Více se dozvíte na www.lagioia.sk.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2012

Děčín a Loket

Chystáte se letos na Loket? Takhle to vypadalo minulý rok.

PŘIDÁNO VIDEO (4. 6. 2011)

Sobotní odpoledne a večer jsou důkazem, že Lucie Bílá je žádaná každou minutu. Nejprve vystoupila na festivalu v severočeském Děčíně a poté se přesunula na západ Čech, kde společně s kapelou Petra Maláska vystoupila pod hradem Loket. Všude ji přivítal ohromující potlesk a tři přídavky publiku nestačily!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2012

Návštěva Farmy Blaník

Lucie Bílá se na Farmě Blaník proměnila v dítě. Navštívila jeskyňku pod místním kopečkem, bájným sídlem blanických rytířů, a pokřtila blonďatou kobylku.

Navíc se zde setkala se svým někdejším manažerem a bývalým prezidentem soutěže Miss ČR Milošem Zapletalem. Ten mimo jiné vrátil na televizní obrazovky Českéhoslavíka. "Miloši, škoda, že jsi ho neobnovil dřív. Mohla jsem těch cen vyhrát víc," zažertovala Lucie.
Slavice byla kouzelnou atmosférou místa tak nadšená, že mu hned udělala reklamu pro VIP zprávy a dodala, že sem určitě zavede všechny děti a rodinu z Otvovic.
Potom už následoval recitál s Petrem Maláskem, při kterém k překvapení a radosti všech vydrželo hezké počasí bez deště.
Prožijte nezapomenutelné chvíle na Farmě Blaník i vy, více na www.farmablanik.cz

Fotky

Diskuze k aktualitě