// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
06.03.2012

Tiskovka Arakain XXX

Arakain slaví 30. výročí svého vzniku a již tento pátek vyjede na turné. Skupina proto se svým exkluzivním hostem Lucií Bílou uspořádala tiskovou konferenci ve vinárně na Karlově náměstí v Praze. Novináři byli stylově pohoštěni vynikajícím vínem a řidiči Ondrášovkou. Dozvěděli se, že tříhodinová show začne v Polné a bude se opakovat v Chyškách, Plzni, Zbirohu, Brně, Prostějově, Pardubicích, Smržovce, Březolupech, Ostravě, Kardašově Řečici, Strakonicích, Klatovech a Kladně. Spojení Arakainu a Lucie Bílé bude silná káva, ovšem lahodná jako Banua café. "Vyženeme pavouky z repráků," slibuje slavice.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
05.03.2012

Zkoušení s Arakainem

Sotva Lucie odmoderovala Českého lva, už nám posílá fotky ze zkoušek s Arakainem. Zítra se dozvíte víc!

Foto: Ondra Martínek

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
03.03.2012

Český lev

Lucie Bílá se na předávání cen připravila důkladně. Během přenosu prokázala své schopnosti moderátorky a překvapila netradičním pojetím písní Život je jen náhoda, Meckie Messer a ukázkou z Prodané nevěsty. V průběhu večera předávali ceny filmovým tvůrcům kolegové z pěvecké branže. Jak je Lucii vlastní, ze srdce na dálku popřála Františku Peterkovi k 90. narozeninám a mimo scénář poděkovala Dagmar Havlové za to, že díky ní byl s námi pan prezident mnohem déle. Po přenosu moderátorce večera všichni včetně režiséra Petra Vachlera gratulovali k profesionálně odvedené práci.

Fotky

Záznam večera

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
27.02.2012

Recitál v Domažlicích

Poprvé v životě, zato hned dvakrát po sobě vystoupila Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska v Domažlicích. Návštěvníci prvního koncertu si neváhali počkat až do konce toho druhého, aby od Lucie získali autogram nebo společnou fotografii. V rodišti maminky manažera Jirky Koubleho si po koncertě poslechla dívčí sbor a také chlapečka Franka. Jakmile se dozvěděla, že den předtím slavil narozeniny, společně se sborem mu zazpívala Hodně štěstí, zdraví.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
27.02.2012

Legendy popu

PŘIDÁNO VIDEO (17. 2. 2012)

Lucie Bílá přijala pozvání do pořadu s názvem Legendy popu a užila si shrnutí své dosavadní kariéry. Diváci včetně zpěvačky, Ondřeje Soukupa, Milana Lasici a Jozefa Bednárika si měli možnost vychutnat Lucčiny hity v podání Bohuše Matuše, Jana Toužimského, Marty Jandové, Lukáše Adamce a Alžběty Kolečkářové. V závěru legenda večera zdůraznila, že rozhodně nekončí a máme se na co těšit.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
27.02.2012

Hledají se verše

Textař a básník Pavel Vrba napsal veršů pro nás interprety nespočítatelně. I vy jich znáte stovky, vždyť napsal kolem dvou tisíc písničkových textů a mnohé z nich jsou i v mém repertoáru. O to těžší je najít v nich dvouverší nebo čtyřverší, které by mělo být vyryto na náhrobní kámen hrobu, který bude, jak jsme si my zpěváci a hudebníci přáli, na pražském hřbitově Vyšehrad. Pomozte nám i jeho manželce Marii tyto verše najít. Za vaši pomoc předem děkujeme. Další informace.

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
26.02.2012

Recitál v Liptovském Mikuláši

V Liptovském Mikuláši zakončili Lucie Bílá a Petr Malásek svůj třídenní zájezd na Slovensko.

Velmi vřelé publikum tleskalo i během skladeb, jako kdyby Lucii chtěli odměnit za každý refrén. Zítra se osvědčená dvojice vrátí do Čech, můžete se těšit hned na dva koncerty v Domažlicích.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
24.02.2012

S Petrem Maláskem v Martine

Lucie Bílá měla v Martine ctitele. Během koncertu jí skládal poklony a zpěvačka se mile bavila. „Teď se musím soustředit na moderování Českého lva, ale budu na tebe myslet."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.02.2012

S kapelou v Kamenici u Prahy

Lucie Bílá si zazpívala opět s kapelou Petra Maláska a tentokrát dokonce v klavíristově rodišti, v Kamenici u Prahy. Na koncert se přišla podívat Petrova maminka.Diváci měli poprvé možnost zaslechnout Petra Maláska nejen hrát, ale i zpívat. S Lucií si totiž střihl hit Miluji Tě!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
21.02.2012

První setkání v novém roce

PŘIDÁNO VIDEO (13. 1. 2012)

První vystoupení Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska tohoto roku odstartovalo v pražské O2 aréně v rámci oslav pětiletého výročí sloučení společností Telefónica a O2.

Hudební zážitek dokonale doplnila velkoplošná videoprojekce, ze které Lucie všem popřála šťastný nový rok, „protože jsme se letos ještě neviděli."

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
16.02.2012

Recitál v Příbrami

Do Příbrami se za svojí kolegyní Lucií Bílou vydal divadelní parťák Martin Pošta.

Foto: Zdeněk Jarolímek

Zobrazit fotogalerii

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
15.02.2012

Recitál v Jihlavě

Koncert v Jihlavě zasáhla nepřízeň počasí. Ze stojící dálnice se Lucie včetně svého týmu neměla jak dostat. Když už dorazila na místo, do příjezdu Petra Maláska ochotně bavila diváky svými vtipy. Celou událost zpestřil chlapeček, který se nebál přijít na podium a zazpívat. Dozvěděli jsme se od něj, že jeho křeček se také jmenuje Lucinka, a nečekaně zpěvačku políbil.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
15.02.2012

Celoroční Valentýn

Včera vám přáli všichni kolem vás a dnes bych vám chtěla popřát hodně lásky já. Přeji vám, ať máte svatého Valentýna po celý rok a nejen den v roce. Přeji vám lásky plný dům, lásky plné srdce a život plný lásky. Vaše Lucie Bílá

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
11.02.2012

Rozhovor Rock Music

Poslechněte si rozhovor s Lucií Bílou z pořadu Rock Music, který se vysílá celkem na 13 rádiích po celé ČR, viz níže uvedený rozpis.       RÁDIO HEY 9.2. (čtvrtek) 12.2. (neděle) – 22:00–23:00 (Praha, Liberec, Pardubice, Brno, Ostrava) RÁDIO SÁZAVA 9.2. (čtvrtek) – 21:00–22:00 11.2. (sobota) - 19:00-20:00 12.2. (neděle) – 23:00-00:00 RÁD...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2012

Exkurze ve sklárně Rückl Crystal

Moderátorka letošního Českého lva Lucie Bílá a režisér přenosu Petr Vachler navštívili nižborskou sklárnu Rückl Crystal, kde se již dlouhá léta vyrábějí sošky pro oceněné. Na vlastní kůži si tak vyzkoušeli, o jak náročný proces jde. Lucie se zde navíc k velkému překvapení setkala s majitelem sklárny Jiřím Rücklem, kamarádem táty Zaňáka. Tomu hned společně zavolali a popovídali si o všech zážitcích.

Fotky, článek Kinobox

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2012

Upoutávka na Českého lva

Pusťte si upoutávku s lvicí Lucií Bílou na stránkách Kinoboxu.

Diskuze k aktualitěZobrazit celou aktualitu
03.02.2012

Vystoupení pro Rádio Relax

Lucie vystoupila v Kladně na večírku rádia Relax.

Foto: Hanušová, Stebila, Říha

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
01.02.2012

Mediální den

Středa Lucie Bílé patřila médiím. Nejenže proběhlo krátké focení doma v Otvovicích, ale především slavnostní tisková konference Český lev. Letošní 19. ročník bude ve znamení lásky a kdo jiný by ho tedy měl moderovat než Lucie Bílá? Zpěvačka se už jednou na předávání cen podílela, a to v roli nenápadné hostesky. Tentokrát však bude hlavní hvězdou večera!Na tiskové konferenci v Lucerně poprvé zhlédla znělku a zvědaví novináři se dozvěděli, že jako honorář dostane symbolickou korunu.„Nebudu exhibovat, nebudu zpívat, budu večeru jen pokorně sloužit. Přemlouvám režiséra Petra Vachlera, jestli bych nějakou třeba poškozenou cenu s ulomeným čumáčkem nemohla dostat, protože jinak ji asi nezískám," zavtipkovala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.01.2012

Recitál v Jičíně

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska v Jičíně doprovázela báječná atmosféra. Zpěvačka si dlouhou chvíli povídala s diváky v sále. ,,Ahoj zlatíčko, jsi tady z donucení?" zeptala se holčiček a posléze je odměnila cédéčkem.Lucii byla zima, a tak se přesunula blíž k hledišti. „Tady je ještě větší teplo," ozval se mužský hlas shora. :)

Fotky

Diskuze k aktualitě