// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
20.11.2011

Poslední semifinále ČSMT

Všichni finalisté jsou vybráni. V posledním finálovém kole navíc nepostoupila jako vždy tři čísla, nýbrž hned čtyři. Těšit se tak můžete na zpěvačku Evu Burešovou, dětské akrobaty Jo - Joo, taneční skupinu Ladylicious a tanečníka electro boogie Ataie Omurzakova. Z něj byla Lucie očarována ještě dlouho po přenosu. Těšte se příští týden na všechny úspěšné semifinalisty ve velkém finále.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.11.2011

ČSMT a Cristian Lay

Lucie v sobotu natáčela hodnocení soutěžících ČSMT a poté se přesunula do bratislavského hotelu Kempinski, kde s Ondrou Pýchou nafotili glamour set pro společnost Cristian Lay, která se od roku 1981 vyznačuje exkluzivním šperkařským designem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2011

Česká hlava

Lucie přijala pozvání na tradiční galavečer udílení cen Česká hlava, na němž byly rozdány ceny nejlepším vědcům a technikům. Můžete se těšit hned na tři písně. Pískovec, duet s Karlem Gottem Když láska křídly mává a Slyš chór za doprovodu chlapeckého pěveckého sboru Boni pueri. Sledujte pořad 26.11. od 21:40 na ČT1.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2011

Získejte CD Lucie Bílé!

Konto BARIÉRY slaví 15 let spolupráce s Lucií Bílou. Rozdávání cd pokračuje, získejte ho i vy! Stačí vyplnit formulář a CD Vám bude zasláno poštou.


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Bílé Vánoce v Neratově

,,Kostel v obci se 60 obyvateli zaplnilo neuvěřitelných 900 diváků," poznamenal moderátor turné farář Zbigniew Czendlik. Ptáte se, jak je to možné? Zázrak v podobě vánočního koncertu Lucie Bílé za doprovodu Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Poděkování fanouškům

Lucie Bílá natočila s režisérem a kameramanem F. A. Brabcem videoklip k vánoční písni Být dítětem svítícím a nyní ho přichystala jako dárek všem fanouškům, kteří jí poslali svůj hlas do ankety Český slavík.

Ti z vás, kteří snad ještě hlasovat nestihli, mají poslední možnost už jen do neděle. Stačí poslat SMS ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 9000606.


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2011

Bílé Vánoce ve Dvoře Králové

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska ve Dvoře Králové začal nepatrně později. ,,Zdrželi jsme se, protože se mi roztrhly korále. Poprosila jsem tedy o vlasec a přinesli mi hned čtyři. Vyhrál ten na sumce a s Péťou jsme pak korále navlékli," vysvětlila publiku zpěvačka. Po koncertě se konala zcela neplánovaná, zato velmi dlouhá autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2011

Shagy na semifinále ČSMT

V napínavém rozhodování druhého semifinále postoupili zpěvák Tomáš Buranovský, skupina Segment a malá zpěvačka Dianka Kalashová. Největší pozornost na sebe strhl legendární zpěvák Shaggy v doprovodu Dary Rolins. Je to vůbec první držitel grammy, který vystoupil ve středoevropské televizi. A v tomto přímém přenosu ho Lucie požádala, zda by pozdravil jejího syna Filipa. ,,Ahoj Filip," ozvalo se vzápětí. Po skončení se všichni včetně Shaggyho sešli na malé party.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.11.2011

Česko - slovenské dny Partizánske

V sobotu Lucii čekaly nejprve předtáčky na nedělní semifinále soutěže ČSMT. Avšak tak vřelí diváci, jací na ni poté čekali v Partizánske, kde vystupovala za doprovodu Petra Maláska v rámci oslav Česko - slovenských dní, se jen tak nevidí. ,,Jsem nesmírně šťastná. Je to na mně vidět? Nemám to štěstí jenom pro sebe, chci ho rozdat. Jsem tady poprvé, ale věřte mi, že ne naposledy," řekla nadšenému publiku zlatá slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.11.2011

MASK PARTY

Přijďte se podívat na výstavu masek Karla Gotta, Lucie Bílé a dalších umělců. Jejich dražba ve prospěch kampaně Anny K. „Chceš žít jako já?“ proběhne na webovém portále aukro.cz od 21.11.2011. MASK PARTY bude doprovázet DJ Jaro Slávik a Dinera. Další informace.


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

Bílé Vánoce v Žilině

Lucie Bílá, Petr Malásek a farář Zbigniew Czendlik pokračovali v Žilině.

Spojení vánočních písní v podání Lucie Bílé za doprovodu pouhého klavíru připomnělo neuvěřitelnou sílu projevu. ,,Bylo mi tady krásně, ostatně jako vždycky na Slovensku. Moc ráda sem budu jezdit, jste báječné publikum."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

S Ondrášovkou na vánoční turné

Soutěž s Ondrášovkou skončila a zde jsou jména úspěšných vítězů:

1. místo paní Horová

2. místo paní Kučerová

3. místo paní Habová

Ondrášovka je generálním partnerem turné Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Turné Bílé Vánoce úspěšně odstartovalo

V Považské Bystrici zlatá slavice Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska vyprodala hned celý zimní stadion. ,,Také jsem si říkala, jestli turné nezačíná brzy, ale po třetí písničce jsem zjistila, že ne. Strojím stromeček už 20. listopadu a likviduju ho až na konci února," svěřila se divákům zpěvačka. Při Ave Maria slétl k Lucii motýl a celou dobu se jí držel na rameni, jako by si Pavel Vrba přiletěl poslechnout svou píseň, viz video.

Po koncertě se všichni členové týmu sešli v Žilině v hotelu Galileo, aby oslavili kulaté narozeniny Lucčina manažera Jirky Koubleho.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Recitál v Ústí nad Orlicí

PŘIDÁNO VIDEO (24. 10. 2011)

Dalším městem, kde Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska vystupovala, bylo východočeské Ústí nad Orlicí. Největším překvapením na závěr byl Lucčin kamarád farář Zbigniew Czendlik. Ten svým příchodem předznamenal turné Bílé Vánoce, které bude uvádět. A nebyl by to Zibi, kdyby nepřipomněl, že hlasy do slavíka můžete posílat ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 900 06 06.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.11.2011

Rozhovor pro Zdraví jako vášeň

Jedinou povinností člověka v životě je být šťastný, říká Lucie Bílá.

Jak na to, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru s velmi populární a sympatickou zpěvačkou.


Zobrazit celou aktualitu
06.11.2011

První seminfinále ČSMT

První semifinálové kolo právě odstartovalo. Porota celý večer sledovala jedno zajímavé číslo za druhým, a když v závěru měla vybrat, kdo postoupí, nebyla její volba ani snadná. Ve finále se můžete těšit na polykače předmětů Steva Starra, trio operních pěvců La Gioia a zpěvačku Adélku Ferencovou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.11.2011

Autogramiáda v Luxoru

PŘIDÁNO VIDEO (11. 5. 2011)

V Paláci Luxor na Václavském náměstí v Praze, největším knihkupectví v ČR, proběhla při příležitosti vydání knihy Lucie Bílé a Lukáše Fronka „Můj fantastický rok" velkolepá autogramiáda. Lucie se návštěvníkům 3 hodiny ochotně podepisovala a úsměv na rtech jí rozhodně nechyběl. Před odchodem stihla nakoupit bezpočet zajímavých knížek pro sebe a své blízké.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2011

Loučení s Mojou

PŘIDÁNO VIDEO (2. 10. 2011)

Lucie Bílá se přišla do pražské zoo rozloučit s gorilkou Mojou. Ta totiž brzy poletí do svého nového domova a jako správná cestovatelka dostala i europas. ,,Protože Moja pojede za mužským, přála bych jí, aby to byla obrovská láska," řekla Mojina patronka Lucie Bílá. Došlo i na křest gorilího kalendáře na rok 2012, rozhovory pro média a také na zpěvaččinu dlouhou autogramiádu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Lucie Bílá pro Pinktober 2011

Společnost Hard Rock Café Praha požádala renomované umělce včetně zlaté slavice Lucie Bílé, aby na podporu charitativního projektu "Pinktober 2011" vlastnoručně pomalovali masku. Výtěžek z dražby těchto originálních předmětů půjde na podporu kampaně Anny K. v boji proti rakovině prsu. Více na chceszitjakoja.cz


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Duety naBílo 2

Právě vychází druhý díl CD a DVD oblíbených duetů z pořadu TV Nova Lucie naBílo. Pěveckými nebo hudebními partnery Lucie Bílé jsou tentokrát Jiří Bartoška, Peter Dvorský, Jiří Bárta, František Nedvěd, Petr Janda, Iveta Bartošová, skupina Arakain a Pražský výběr.