// fb crop

Aktuality

20.07.2018

Arakain, Nový Knín

Nový Knín byl zatím top z celých prázdnin. Atmosféra letního kina neměla chybu. Snad jedinou. Že jsem si uvědomila, jak nám takový prostor v Otvovicích chybí. Že bych něco vymyslela? 😉

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2018

Křest klipu Romana Tomeše

Pro své kamarády bych se rozkrájela. Romana navíc obdivuji jako zpěváka, který má jeden z nejkrásnějších hlasů, co znám… Pokřtít jeho klip mi udělalo velkou radost. Je totiž o lásce… ♥ A té já mám plné srdce i tričko. 😀

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.07.2018

Kristian Kodet 70

„Když mi Kristian Kodet telefonoval, zda bych mu zazpívala na sedmdesátinách, slyšela jsem v jeho hlase otazník. Přitom stačilo, aby mi suverénně oznámil kdy a kde,” zahájila oslavu s úsměvem Lucie. Kromě písní Hana a Desatero mu věnovala vlastnoručně vyrobený růženec. Ani Lucie neodcházela s prázdnou - vybrala si obraz s názvem Krist.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.07.2018

Tváří psího kalendáře

Kdo jiný než Lucie Bílá by se měl stát jednou z tváří psího kalendáře Jany Pechlátové? 12 pejsků, kteří mají třeba kvůli věku malé šance na umístění, se vyfotilo se známými osobnostmi. Snad díky organizaci Se psem mě baví svět bude mít jejich příběh šťastný konec…

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.07.2018

Od metalu k piánu

Od metalu k piánu.

Prešov, Stará Lubovna a Trebišov

📸 Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2018

Vysočina Fest 2018

Pro skupinu Arakain už dávno nejsem hostem, ale členem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.06.2018

Arakain Boskovice

Foto: Kateřina Štefková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.06.2018

Neděle s Marií Rottrovou

Na Marii Rottrovou jsem se moc těšila. Byl to nezapomenutelný večer, byla okouzlující, byla noblesní, byla krásná, byla milá. Zazpívat si s ní byl zážitek.

FotkyZobrazit celou aktualitu
14.06.2018

Křížky Pastelky

Dnes jsem přidala na svůj charitativní shop barevné Křížky Pastelky. Doufám, že vám rozveselí celé léto.


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2018

Točíme novou desku!

Mám velkou radost, protože v bratislavském studiu Little Beat začínám točit novou desku. Z 24 demáčů pro vás s producentem Martinem Maxo Šrámkem vybereme 12 nejkrásnějších skladeb. Písničky mi napsali Marek Ztracený, Katarína Knechtová a Jana Kirschner, jeden text také Xindl X. Myslím si, že album bude stát za to.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2018

Harley-Davidson v Otvovicích

Lucie pozvala na Formanku do Otvovic motorkáře Harley-Davidson. Sotva odehrála Carmen, už přihlížela zásnubám dvou návštěvníků v kůži. Se všemi se fotila, dostávala dárky a podepisovala stroje. Do pozdních nočních hodin se pařilo během koncertu Rolling Stones Revival.

Fotky


27.05.2018

Dětský den v Otvovicích

Dětský den v Otvovicích se po všech stránkách vydařil. Dětí bylo jako smetí. Užily si atrakce i setkání se Středočeskou policií. Jediné, co jsem návštěvníkům nemohla dát, je pár slíbených písniček. Jsem totiž bez hlasu. Ale všechny děti odcházely rozzářené a spokojené.

Fotky


26.05.2018

Změna termínu koncertu v Jičíně

Tento víkend jsem si představovala jinak. 😔 Těšila jsem se do Jičína, ale bacil rozhodl, že hlasivky musím nechat v klidu, abych všem dnešní koncert vynahradila v pátek 22. června. Budu se těšit o to víc! 

Ze zdravotních důvodů překládáme koncert v Jičíně na 22. 6. od 20.30 hod. Vstupenky zůstávají v platnosti.


Zobrazit celou aktualitu
20.05.2018

Neděle s Lucií a Eliškou Balzerovovou

Další díl Neděle s Lucií se opravdu povedl. Hostem byla tentokrát noblesní a po všech stránkách krásná Eliška Balzerová. Fotky.


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2018

Charitativní recitál Velké Lomnice

Charitativní recitál z Velké Lomnice pro Nadaci Miroslava Šatana v rámci projektu Lomničania Lomničanom.

Foto: Patrik Tajboš

Zobrazit fotogalerii


08.05.2018

Přes bariéry s policií

Patronka Konta BARIÉRY Lucie Bílá se zúčastnila velkého charitativního Dne záchranářů s názvem Přes bariéry s policií. Pod vedením instruktorů si mohli zájemci vyzkoušet testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný pak přispěl prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby. V případě Kolína panu Miroslavu Palkovi. Právě tomu Lucie spontánně přidala svých 50.000 Kč z prodeje charitativních růženců.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.04.2018

Hvězda na chodníku slávy

Miluji své fanoušky natolik, že mi nevadí, že po mně můžou chodit. Ba naopak. Já jsem si na svou hvězdu na chodníku ráda šlápla taky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2018

Neděle s Ivou Hüttnerovou

Iva Hüttnerová si získala celé Otvovice, ale také ona si zamilovala je. Hned druhý den po besedě k nám na Formanku přijela na oběd i s manželem a pejskem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2018

Lucie s Arakainem v Mostě

Ráda se v kapele Arakain převlékám do metalové role, ale v pátek to chtělo silnější kalibr. Zpívala jsem totiž za Honzu Toužimského, kterého potrápilo zdraví. S jeho fanoušky jsme mu zavolali a alespoň po telefonu zařvali: „Brzo se uzdrav, kámo!”

Fotky