// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
01.12.2017

Marcela a Luboš

Dostala jsem výjimečnou příležitost. Zorganizovat tajnou svatbu! Věděla jsem o ní jen já a můj bratranec Luboš. Ještě ráno nevěsta netušila, že večer už bude paní Zaňáková. Obřad byl u mne doma a oslava na naší Formance. Byla to pohádková svatba. Podívejte! ♥

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2017

Co vše se dá stihnout za jeden den?

Co vše se dá stihnout za jeden den? Lucie natočila vánoční díl do rádia Region s Naďou Konvalinkovou, pustila do domu Top Star na sváteční rozhovor, byla u zásnub nic netušící kamarádky, zazpívala u kapličky a při té příležitosti rozsvítila vánoční strom. :)

Fotky


28.11.2017

Triumfy Lucie Bílé: Zlaté Bílé Vánoce II, Zlatý slavík, Absolutní slavík a NOVÝ VÁNOČNÍ KLIP!

Lucie Bílá vydala nové vánoční album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. To již v rámci křtu obdrželo zlaté ocenění.  A triumfální jízda pokračuje. V sobotu zpěvačka převzala 20. zlatého slavíka v kategorii zpěvačka a 13. absolutního! Své pracovní úspěchy korunuje premiérou nového vánočního klipu „Jenom klid“ a vyjíždí na turné. K novému albu Bílé Vánoce ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
27.11.2017

Zkouška na vánoční turné

Vánoční turné je už opravdu za dveřmi. Máme se na co těšit, protože Lucka pro nás nazkoušela repertoár ze zbrusu nového alba Bílé Vánoce II. Na Formance, kde Lucie všem opět zajistila občerstvení, došlo i na zapití čerstvě narozeného syna baskytaristy Martina Lehkého.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2017

První adventní koncert 2017

Sotva k Lucii v sobotu přilétl 20. zlatý a 13. absolutní slavík, už v neděli vystoupila v rámci Adventního koncertu 2017 pro ČT1. Z Břevnovského kláštera se linuly vánoční tóny písní Marie, zda víš a Panis angelicus. Na klavír zpěvačku doprovodil Petr Malásek a sborovým zpěvem Kris Kros.

Fotky

Přehrajte si záznam prvního Adventního koncertu, vysílaného přímým přenosem z Tereziánského sálu Břevnovského kláštera. Je věnován neziskové organizaci ROSA - centrum pro ženy. Lucii najdete jako zlatou tečku na konci.


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2017

Absolutní slavice Lucie Bílá

Lucie Bílá se v sobotu během slavnostního galavečera Český slavík 2017 stala nejen nejlepší zpěvačkou, ale rovnou absolutní vítězkou ankety. Na vyhlášení vítězů si oblékla zapůjčené smaragdy v hodnotě 50 milionů, zato boty kvůli zlomenému malíčku žádné.
„Byl to nádherný víkend, moc vám za něj děkuji,“ vzkazuje nadšená Lucie svým fanouškům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2017

Recitál Jirny

5. ročník Jirenského Srdcebraní

Zobrazit fotogalerii


16.11.2017

Pokřtili jsme druhé Bílé Vánoce

Za velkého zájmu novinářů a fotografů se nové album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. dočkalo oficiálního uvítání na svět. Autoři Radůza, Václav Kopta, Petr Malásek a Honza Toužimský v čele s Lucií tentokrát pokřtili nejen CD, ale také klasickou vinylovou desku. Ta by rozhodně neměla chybět ve sbírce nikomu, kdo si chce užít čistý hlas původní analogovou cestou. A protože Vánoce jsou za dveřmi, autoři byli obdarováni vydavatelstvím Supraphon z rukou ředitelky Ivy Milerové zlatou deskou za první úspěšnou metu v počtu prodaných nahrávek.
„Sedm let jsme přemýšleli, že bychom měli vydat dvojku, ale nikdy na to nebyl čas, protože čas od Vánoc do Vánoc se příšerně zkracuje. Pak jsme si řekli, že to nebudeme řešit rozumem, ale citem. Oslovili jsme textaře Václava Koptu a fantastickou písničkářku, autorku textu i hudby Radůzu,“ prozradil autor hudby Petr Malásek.
„Tohle album vyšlo i proto, že jsme chtěli obnovit repertoár každoročně vyprodaných vánočních koncertů. Oblíbí si ho jak děti, protože obsahuje jednoduché popěvky, tak maminky pro jeho krásné vážné téma, jimž je strach o dítě,“ podotkla zlatá slavice.
Nutno dodat, že vánoční turné začíná v prosinci a končí v lednu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.11.2017

Jmenuju se Tomáš

Lucie Bílá se stala kmotrou nové knihy Jmenuji se Tomáš. Tu napsal Ota Kars, kamarád, který kdysi Lucii a Tomáše Holého seznámil. Se křtem byla spojena výstava fotografií z hercova života. Těsně před odjezdem na představení Sestry v akci zpěvačka nabídla hostům, aby si přivoněli k Tomášovu parfému. A dodala: „Zapomenete, co vám kdo říkal nebo udělal, ale nezapomenete, jak voněl.“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.11.2017

Řád Vavřínu pro Lucii Bílou

Tohle ještě není Slavík. Hlasování stále probíhá. Lucie v úterý obdržela jiné, neméně vzácné ocenění, a to Řád Vavřínu od Hospodářské komory České republiky za kulturní přínos.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.11.2017

Neděle s Lucií a Karlem Šípem

Hostem poslední Neděle s Lucií před Vánocemi byl Karel Šíp. Ne často se stává, aby se role obrátily. Slavný moderátor tentokrát odpovídal Lucii Bílé. A ta mu pokládala samé zajímavé otázky.

Hned v úvodu zpěvačka Karlu Šípovi jako velkému fanouškovi Bohemians darovala tři lahve Bohemia sektu. Jednu pro případ vítězství, další pro remízu a poslední, kdyby fotbalisté prohráli. Když už to vypadalo na úplný závěr, přišlo další překvapení. Zlatá slavice totiž panu Šípovi darovala baskytaru!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2017

Tiskový den Supraphonu – Bílé Vánoce II.

Po sedmi letech navazuje Lucie Bílá na platinové vánoční album novou deskou Bílé Vánoce II. Při této příležitosti navštívila vydavatelství Supraphon, kde 6 hodin ochotně odpovídala novinářům na jejich dotazy a pózovala pro objektivy fotografů.

„Když jsem vydala první vánoční album, věděla jsem, že nebude poslední. Na novince mám krásné hosty včetně zpěváka Honzy Toužimkého a neskutečné texty od Vaška Kopty a Radůzy, se kterou jsem si zazpívala i duet Marie a svatá Anna,“ podotýká zlatá slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.11.2017

Sestra v akci během focení na billboardy

Takhle probíhalo focení sestry Mary Lucky na billboardy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.10.2017

Lucie pro svatovítské varhany a Martu Kubišovou naposledy v Lucerně

Pátek byl pro Lucii ve znamení charity a podpory dobré věci, ale také přesunů mezi Pražským hradem a Lucernou a zároveň výletů za Martičkou a Marií v písních Ave Maria a zbrusu novém vánočním singlu Marie, zda víš. Už ve dvě odpoledne zpěvačka začínala zkouškou v katedrále sv. Víta a odtud utíkala na zkoušku do Lucerny. Tam zazpívala sólově Marii i duet s Martou Kubišovou Dobrodružství s bohem Panem. Následovala generálka opět na Hradě. Od sedmi pak koncert v Lucerně. A přímý přenos benefičního Koncertu pro svatovítské varhany od osmi jste už viděli v televizi. :)

Fotky


24.10.2017

Album Bílé vánoce Lucie Bílé II.

Album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. vychází již v pátek 27. října! Nalaďte se prostřednictvím videoupoutávky a přeobjednejte si soundtrack letošních vánoc za zvýhodněnou cenu na Supraphonline.cz

https://LucieBila.lnk.to/BileVanoceLucieBileIIFA


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2017

Sestra v akci, druhá premiéra

Velký muzikál musí mít premiéry dvě. Mrkněte na fotky.


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2017

Sestra v akci, premiéra

Když mi Hudební divadlo Karlín nabídlo, ať si vyberu jakoukoli hru ze světa, která se mi líbí, vůbec jsem nepřemýšlela. Sestra v akci byla jasná volba. Je to laskavé, milé a veselé představení, které potěší každého. Role Doloris je mi šitá na míru. Skvělá hudba, vtipný text a spousta pohybu. Kromě mne si v Sestře zahrají i růžence z mé dílny a modlitební knížky z mé sbírky. Je to opravdu vysněná role a báječný muzikál. ♥ Přijďte se podívat.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.10.2017

Neděle s Lucií: Hana Zagorová a Štefan Margita

Neděle s Lucií u nás v Otvovicích je pro mne vždy, jako bych měla návštěvu u sebe doma na kafíčku. Tentokrát jsem ale pozvala rodinu a tou pro mne Hanička a Štefan jsou. Byl to nádherný večer. ♥

Fotky