// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
26.06.2011

Dni Petržalky

V samém závěru galavečera Dni Petržalky vystoupila Lucie s kapelou, aby po živé muzice odstartovala půlnoční ohňostroj a završila oslavy 14. ročníku městské části.

Lucka si navíc stihla vyzkoušet hromadu nových šatů, kterých se brzy dočkáte ve druhé řadě ČS má talent.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.06.2011

Recitál ve Vyškově

Další zastávkou koncertního turné po Jihomoravském kraji byl Vyškov. Vystoupení Lucie Bílé a Petra Maláska vyprodalo Besední dům do posledního místečka hned po zahájení předprodeje. Neobyčejně procítěné podání písní okouzlilo diváky natolik, že se ani nepohnuli a bylo by slyšet upadnout špendlík. Dokonce už během koncertu se lidé zpěvačky ptali, kdy do Vyškova opět zavítá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.06.2011

Recitál v Břeclavi

Během svého turné přenocovala Lucie Bílá a její tým v hotelu Jarmila ve Velkých Bílovicích. Navečer pak odjela do Břeclavi, kde se konal další recitál za doprovodu Petra Maláska. „Máte nějaké otázky?" zeptala se zpěvačka lidí v sále. „Kdo Vám píše tak krásné texty?" ozvalo se vzápětí. „Nejradši mám texty od Pavla Vrby, protože dávaji naději. Další úžasné texty píše moje kamarádka Gábina Osvaldová." Po představení se Lucie uvelebila na pódiu a divákům se dlouho podepisovala a podepisovala...

Těsně před odjezdem Lucie navštívila ateliér Františka Vargy a odnesla si odtamtud hned dvě sošky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2011

Recitál ve Velkém Meziříčí

Lucie Bílá a Petr Malásek zahájili své mini turné po Moravě a Slezsku koncertem v Meziříčí. Jedna krásnější píseň než druhá vytvoří v každém sále neopakovatelnou atmosféru. Těšte se proto na další vystoupení, tentokrát v Břeclavi!

FotkyZobrazit celou aktualitu
17.06.2011

Matt Moerdock by Filip Kratochvíl

,,Jednoho dne u nás v Otvovicích zazvonil nějaký černoch s tím, že by rád mluvil s Filipem. Až potom jsem se dozvěděla, že Filip pro něj vymyslel videoklip a budou ho spolu točit."

Tady si ho můžete pustit.


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2011

Recitál v Kroměříži

PŘIDÁNO VIDEO (25. 5. 2011)

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Kroměříži v domě kultury, který byl na měsíc dopředu beznadějně vyprodaný. Kromě série báječných vtipů zazněly i překrásné skladby. Nechyběla Píseň smotářky, Desatero, Už nikdy víc ani Most přes minulost. Při povídání s diváky se jedno čtyřleté děvčátko nabídlo, že řekne vtip. Lucie neváhala a podala holčičce mikrofon. „Teda, ty se umíš prosadit. Jiní na tom pracují celý život!"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.06.2011

Recitál v Třebíči

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Třebíči. „Kde berete tu spoustu energie, kterou rozdávate na koncertech?" zeptala se jí divačka. „Nabíjí mě zpívání pro tak skvělé a vnímavé publikum," odpověděla bez váhání Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2011

Makova panenka

Já nejsem Maková panenka. Jsem „MAKOVA".

Krásný pozdrav z cesty na koncert v Trenčíně posílá Lucka a Petr Makovička.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
08.06.2011

Recitál ve Veselí nad Moravou

Lucie Bílá vystoupila za doprovodu Petra Maláska ve Veselí nad Moravou. „Doufám, že nejste veselí, jako já jsem bílá," přivítala Lucie diváky. Během koncertu zazněly písně jako Ave Maria, Most přes minulost, Píseň samotářky nebo Jsi můj pán. Na závěr Lucie potěšila děti v prvních řadách svými CD.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.06.2011

Stylově na nákupech

Málokdo si umí ze sebe udělat takovou legraci jako Lucie. Takhle ji dnes mohli lidé vidět na Vinohradech při nákupu obrovského hrnce.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.06.2011

Bratislavská premiéra V peřině

Dalším městem uvedení 3D pohádky V peřině byla metropole Slovenské republiky Bratislava. Ještě než první diváci tento pohádkový muzikál zhlédli, proběhla v hotelu Sheraton tisková konference. „Maminka Zdenička je vlastně moje maminka, jen střelená jsem po tátovi," řekla o své roli Lucie Bílá. Po promítání bravurně moderovala setkání s diváky, přičemž originálně představila všechny, kteří se na filmu podíleli. Během odpoledne a večera poskytla Lucie nespočet rozhovorů. „Režisér a kameraman F. A. Brabec a jeho žena, kostýmní výtvarnice Jaruška Pecharová, jsou pro mě stejně nepostradatelnou dvojicí jako Soukup - Osvaldová nebo Hapka - Horáček," dodala zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2011

Peřiny jsou tady!

Pohádka, na kterou jsme se všichni tak těšili, se konečně dostává do kin. První český 3D příběh V peřině se točil v Písku. A právě zde se konala slavnostní předpremiéra, na kterou se přišli podívat i tvůrci. „František mi jednou volal: ,Připravuji ...' a já na to okamžitě: ,Beru to!' Točili jsme spolu už Troubu a Krále Ubu," uvedla filmová maminka Lucie Bílá. „Viděla jsem dnes pohádku poprvé a jsem z ní úplně nadšená!" V kinech ji můžete navštívit hned den po premiéře, od 16. 6.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2011

Recitál v Litovli

PŘIDÁNO VIDEO (10. 5. 2011)

Cestou na koncert měla Lucie malou nehodu. Naštěstí to nebylo nic vážného, a tak vystoupení ohroženo nebylo. Při písni Desatero se Lucie nechala unést někam hodně, hodně daleko. Vzala s sebou i publikum. Zkrátka famózní! Po koncertě došlo i na setkání s diváky. Mezi jinými přišla zpěvačku pozdravit i jedna kouzelná babička. Lucie neváhala a odvezla ji svým vozem až před dům. Paní Marie ji pozvala do svého království, kde si vyměnily růžence a povídaly si o životě až do pozdních nočních hodin. „Dlouho jsem nepotkala nikoho tak opravdového," dodala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2011

Recitál v Jihlavě

Lucie Bílá vystoupila s Petrem Maláskem v Dělnickém domě v Jihlavě. Před písní Summertime bavila diváky svou extra dávkou vtipů. Také jim dala prostor, aby si s ní popovídali. ,,Moc Vám to sluší!" ozvalo se z publika. „Je vidět, že v Jihlavě mají vkus!" odpověděla se smíchem zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2011

Recitál v Litoměřicích

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska a dětským pěveckým sborem Litoměřický hlásek. V závěru si Lucie spolecně s dětmi zazpívala píseň Slyš chór. Ovace nebraly konce! Po představení nenechaly slečny ze sboru zpěvačku odpočinout a ona vyhověla jejich přání společně se vyfotit.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.05.2011

Teta Lucka věnovala dětem hrad

Děti z Otvovic dostaly k dětskému dni od tety Lucky tento nafukovací hrad.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
28.05.2011

Rádio Blaník slavilo na Konopišti

Konec dobrý, všechno dobré, říká se, a proto vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska na Konopišti jako zlatý hřeb oslav 12. narozenin rádia Blaník. Z hlediště si koncert poslechla i Dana Morávková. ,,Všechno nejlepší!" popřála zpěvačka rádiu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.05.2011

Vyprodaný stadion ve Vrchlabí

Lucie Bílá přijela s kapelou Petra Maláska do Vrchlabí, městečka v Krkonoších. Během témeř dvouhodinového koncertu zazněly největší hity, doprovázené velkoplošnou multimediální projekcí. Diváci bez přestání na Lucii volali ,,Milujeme Tě!" ... ,,Jsi nejlepší!" ... a na závěr se sálem neslo ,,Lucko, DÍKY!" Po koncertě Lucie rozdala autogramy a už spěchala za Filipem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.05.2011

Carmen na podzim

Těšte se na Lucii Bílou v roli Carmen na podzim opět bez alternace!