// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
23.05.2011

Koncert a oděvní originály

Po koncertu v Bystřici nad Pernštejnem byla Lucie pozvána na výstavu šatů místní návrhářky Ireny Šikulové. Při vstupu na výstavu oděvních originálů se Lucie ocitla v jiné době, v jiném světě. Paní Šikulová dostála svého jména. Dokáže unikátně spojovat různé textilní materiály. Velkou pozornost věnovala Lucie barvám a jejich působení. Použitím kombinovaných technik batikování, malování a zapouštění, byla skutečně nadšena.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.05.2011

Recitál v Táboře

Po slovenském turné zamířila Lucie s Petrem Maláskem do Tábora. Svého zraněného manžela podpořila Dana Morávková a jako správná kamarádka pomohla Lucii do šatů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.05.2011

Michalovce, Slovensko

Teprve na samém konci Slovenska se zastavila koncertní smršť Lucie Bílé a už se na vás těšíme 19.5. v Táboře!

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.05.2011

Slovenské turné - Prešov

Slovenské turné Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska pokračuje v Prešově.

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2011

Koncert v Levicích

Pátek třináctého je pro mnohé nešťastný den, ne však pro Levice, kde Lucie s kapelou Petra Maláska rozzářila celý stadion. Lidé zpěvačku nechtěli nechat odejít, a když koncert po spoustě přídavků přece jen skončil, přáli si autogram na památku. Lucie se podepisovala tak energicky, že na závěr odhodila fixu v dáli a celý tým ji okamžitě hledal, neboť byla jejich poslední. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.05.2011

Petr Malásek je o berlích

Ani ne dva dny stará zlomenina nezastavila Petra před odjezdem na Slovensko. Věřte nevěřte, spadlo mu na nohu piáno. Piešťany burácely od prvního momentu, kdy Lucie vtrhla na pódium. Poté, co se diváci dozvěděli o Petrově „pracovním úrazu", místní kulturní dům se otřásal v základech. Petře, jsi borec!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.05.2011

Carmen navštívil převor břevnovský

"Milá a vážená Lucie,

ještě jednou děkuji jménem všech Těšíňáků za velmi milé a srdečné setkání po pátečním představení Carmen. Všichni ocenili Vaši vstřícnost a srdečnost! Posílám slíbené fotky tak, jak se podařily. Přeji Vám hodně síly, pokoje, radosti a Božího požehnání!"

Prokop Siostrzonek, převor břevnovský

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Křest knihy Můj fantastický rok

Ve vinárně na Karlově náměstí v Praze došlo na křest nové knížky Lucie Bílé a Lukáše Fronka s názvem Můj fantastický rok. ,,Lukášovi moc děkuju. Nejen za knížku, ale i za to, že se mnou jezdí na všechny koncerty a denně aktualizuje mé webové stránky i facebook. Lukáši, už se Tě nevzdám!"

Kniha v e-shopu LucieBila.com

Fotky ze křtu, VIP zprávy (od 11min), TV Barrandov (od 19min), CeskeNoviny.cz


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Námluvy s Dermacolem

Mezi křtem fotografické knihy Můj fantastický rok a představením Carmen absolvovala Lucie obchodní schůzku s firmou Dermacol.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.05.2011

Recitál v Poličce

Lucie Bílá a Petr Malásek měli vyprodaný koncert v Poličce, rodném městě Bohuslava Martinů a také Lucčiny vizážistky Heleny Dostálové. ,,Jsem nesmírně ráda, že Helenku mám. Ona je polovina mého úspěchu." Lucie na závěr věnovala jejím rodičům píseň Desatero.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Překvapení v Zábřehu

PŘIDÁNO VIDEO (20. 4. 2011)

Lucie vystoupila za vynikajícího klavírního doprovodu Petra Maláska v kulturním domě v Zábřehu. Na závěr ji překvapil nečekaný host a kamarád Zbiginew Czendlik. Přestože je Lucie na spoustu květin zvyklá, Zibiho 45 růží o váze 4.5 kilogramů ji málem převrátilo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Cyklisté potkali Lucii

Bikeři jedoucí na Okoř mají už deset let tradiční zastávku v Otvovicích. A letos měli štěstí! Potkali Lucii Bílou. Prozradili jí, že si to celá ta léta přáli.


"Dobrý den, Lucko, děkujeme za příjemné zpestření naší tradiční prvomájové vyjížďky na hrad Okoř. Přejeme Vám hodně úspěchů v osobním i profesním životě." Cyklisté z BIKERS PŘÍVOZ

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.04.2011

Čarodějnické požehnání

Do obce Kněžmost v Českém ráji se slétly čarodějnice, aby požehnaly šesti dětem. Tři sudičky – minulost, přítomnnost a budoucnost – jim žehnají, aby měly dobrý život a také jim přejí plodnost. A to nejen tu reprodukční, nýbrž i plodné nápady. Čarodějnice se ve svém spolku učí tajům přírody a ženství. Čarodějka je křehká jako panna, plodná jako mat...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
25.04.2011

Velikonoce

Všem přeji krásné Velikonoční pondělí a posílám pro radost naše nové dvě ovečky, které se nám včera na chalupě narodily. Snad vás potěší jako mě :-D. Hodně Božího požehnání, vaše Lucie Bílá

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2011

Recitál v Prostějově

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v Prostějově. A znovu krása, znovu plno, znovu potlesk vestoje! Zpěvačka na toto město ráda vzpomíná. ,,Jako malá jsem první diplomy v dětských pěveckých soutěžích vyhrávala právě v Prostějově."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2011

Recitál v Nymburku

Na Velký pátek vystoupila Lucie s Petrem Maláskem v krásném, nově zrekonstruovaném Městském divadle v Nymburce. Kromě vtipů zazněly písně jako Most přes minulost, Ave Maria, Summertime, Desatero, Jsi můj pán a mnoho dalších. Těšte se na Lucku v neděli v Prostějově!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.04.2011

Narozeniny nekončí

Dárek k narozeninám čeká Lucii v každém městě. Dnes to bylo v Ústí nad Labem, kam jí kamarád Petr přinesl sušené ovoce a sušené kuřecí maso, které pro Lucii sám připravil. Publikum přijalo Lucii vřele, stejně tak jako včera v Zábřehu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.04.2011

Slavíci v Bratislavě

Česká slavice Lucie Bílá a Slovenský slávik Mário Kuly Kollár si střihli společně píseň Desatero v bratislavském Istropolisu. "Náhodou jsem si s Kulym zazpívala a tak nám to ladilo, že jsem si ho přála na celé turné." Sledujte další místa koncertů na stránkách LucieBila.com.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.04.2011

Koncert Prievidza

Koncertní šňůra dnes pokračovala v Prievidzi. Lucie dostala kromě spousty dalších narozeninových dárků také anděla od starostky města. Paní Bílá se nejvíc zajímala o zdejší Černou paní, která straší na zámku Bojnice. Celá kapela včetně držitele Slovenského slávika Mário Kuly Kollára se na vás těší v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.04.2011

Narozeniny v Lucerně

Lucie oslavila své narozeniny mega koncertem ve vyprodané Lucerně. V průběhu celého večera ji fanoušci a známé osobnosti zahrnovali spoustou dárků a květin. Speciálním hostem byl Petr Janda, který kromě vystoupení pokřtil nové, teď už platinové CD a DVD Duety naBílo. Poté pan Kočandrle překvapil Lucii cenou za neuvěřitelný milion prodaných desek! ...

zobrazit celou aktualitu