// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
10.03.2011

Lucie Bílá pomáhá Davidu Fibichrovi

"Všem pomoci nemůžu. Ale když se dostanu k nějakému příběhu takhle blízko, jako je to právě teď u Davida, udělám vše pro to, abych byla alespoň maličko platná. Prosím vás, pokud to cítíte stejně, pomozte i vy. Děkuju, Lucie." KORUNKA LUHAČOVICE pomáhá Davidovi Fibichrovi z Horního Němčí trpícímu takzvanou nemocí motýlích křídel. Jeho léčba je d...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
08.03.2011

Recitál v Krnově

Krnov se na Lucku opravdu těšil. Publikum vřele reagovalo na každý její podnět. I tady Lucie vystoupila za skvělého klavírního doprovodu Petra Maláska. Před písní Summertime si dala od zpěvu na chvíli pauzu, aby si s diváky popovídala a pobavila je zásobou vtipů. ,,Lidé tleskají všemu, ale když se smějí, je to pro mě to největší ocenění. Ty bys mi asi nedal pusu, viď?" zeptala se svého partnera Petra Makovičky. To se ví, že dal. Při děkovacce se vytvořila dlouhá fronta gratulantů a nechyběl potlesk vestoje.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.03.2011

Petr, Lucie a Petr v Pardubicích

V překrásnem Východočeském divadle Pardubice se uskutečnil recitál Lucie Bílé a Petra Maláska. ,,Máte perník?" zeptala se zpěvačka na úvod. ,,Já mám i jednoho Slavíka z perníku!" Na koncert i domů Lucii doprovodil příitel Petr Makovička.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.02.2011

Peří pokřtilo nový klip

Poslední únorový den se konal v pražském kině Altlas křest videoklipu "Já svý pády znám". Nejprve tvůrci a hosté zhlédli videoklip na plátně. "Jé," byla Lucčina první reakce. Samotný křest proběhl stylově. Místo špuntů létalo vzuchem peří z peřiny, kterou Lucie na místě rozstřihla!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.02.2011

První koncert v novém roce

První veřejný koncert po delší pauze se konal v Klatovech.
Lucie se s chutí vrátila na pódium a za klavírního doprovodu Petra Maláska potěšila publikum jak krásnými skladbami, tak i sérií vtipů. Setkala se i se známými z dovolené. Během koncertu ještě jednou poděkovala za ceny Anděl, a to nejen porotě, ale zejména svému týmu. Bez něho by si svou práci už ani neuměla představit.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.02.2011

Ceny Anděl

Lucie vystoupila s kapelou Petra Maláska na slavnostním předávání cen Anděl 2010. Ještě před vyhlášením zpěvačky roku roztančila publikum písní Pouta a hned poté přiletěl Anděl za zpěvačku roku do jejích rukou. To ale nebylo vše. Lucie obdržela i neuvěřitelné ocenění v kategorii Anděl dvacetiletí. Gratulujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.02.2011

Bílé Vánoce jsou připravené

PŘIDÁNO VIDEO (19. 10. 2010)

Máme dotočeno :-D Už jen míchání a letíme do tiskárny. Je to cd, na které jsem čekala řadu let a jsem šťastná, že vzniklo právě v době, kdy mám v sobě lásky na rozdávání. Děkuji všem za výběr obalu, za podporu a věrnost :-D:-D:-D 2. listopadu se pro vás narodí "bílé vánoce lucie bílé" :-D Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.02.2011

5. semifinále ČS má talent

PŘIDÁNO VIDEO (7. 11. 2010)

Po vystoupení Veroniky Stýblové měla Lucie Bílá ve volbě vítěze jasno. Ani Veronika to však neměla jisté. V závěrečném duelu se totiž utkala s vynikajícím tanečníkem Jakubem Resslerem. Porota však jednohlasně poslala do finále zpěvačku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.02.2011

Lucie Bílá a Petr Malásek, Divadlo U 22 Uhříněves

PŘIDÁNO VIDEO (26. 4. 2010)

Lucie Bílá vystoupila s Petrem Maláskem v novém Divadle U 22 v Uhříněvsi. V průběhu koncertu bavila diváky vtipy a svým zpěvem je dojímala až k slzám.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
13.02.2011

Všechno nejlepší Jiřině Jiráskové

Jiřině Jiráskové popřejí 19. února na prvním programu České televize k životnímu jubileu kolegové a přátelé. K této vzácné příležitosti zazpívala Lucie za doprovodu Petra Maláska Samotářku. "S Jiřinkou jsme se domluvily, že jakmile skončí velké oslavy, zajdeme si na kafíčko."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

ANKETA o nej pár českého showbyznysu

VYBERTE nejkrásnější pár českého showbyznysu na iDnes.cz


Zobrazit celou aktualitu
01.02.2011

Bílé Vánoce v Opeře

PŘIDÁNO VIDEO (13. 12. 2010)

Pondělí 13. prosince si Lucie užila skutečně naplno. Nejprve společně s dalšími známými osobnostmi pózovala pro fotografa v Národním muzeu, potom následoval krátký oddych v podobě nákupu vánočních dárků pro rodinu a jako vrchol dne dva vyprodané koncerty ve Státní opeře. Exkluzivním hostem byla Marta Kubišová, se kterou si zazpívaly Purpuru. Přišli se podívat rodiče a také přátelé. Objevitel Petr Hannig, Martin Dejdar, kolegové ze soutěže Česko Slovensko má talent a Dominik Hašek s dcerou. Na závěr došlo i na oslavu Lucčina svátku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.01.2011

Bílé Vánoce v Žarošicích

PŘIDÁNO VIDEO (17. 12. 2010)

Turné Bílých Vánoc navštívilo mnoho kostelů a jiných kulturních míst. Kdyby měl den 48 hodin, určitě by se dostalo i na ostatní města, kde si Lucii tolik přáli. Je však jedna vesnice, kterou vynechat nelze, a tou jsou právě Žarošice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.01.2011

Bílé Vánoce v Trenčíně

PŘIDÁNO VIDEO (21. 12. 2010)

Před koncertem v Trenčíně Lucie obdarovala celý svůj tým anděly a hned po něm přijala pozvání na slavnostní večírek svých přátel Krškových.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.01.2011

Benefiční koncert s Robertem Jíchou

PŘIDÁNO VIDEO (10. 1. 2011)

Lucie Bílá vystoupila na benefičním koncertu na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Koncertem provázel Robert Jícha a právě ten do brněnského Městského divadla Lucii přivezl. Sehraná dvojice Carmen a José z muzikálu Carmen společně zazpívali Desatero, kterému předcházelo několik písní za klavírního doprovodu Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.01.2011

Autopohádky na filmovém plátně

Lucie propůjčila svůj hlas víle v pohádce Účetní a víla. „Jsem nadšená výtvarným zpracováním příběhu i animací. Ta víla je mi vlastně trochu podobná ne?" Na natáčení se Lucie setkala s režisérem Michalem Žabkou, producentem Michalem Podhradským a členem skupiny Chinaski Petrem Kužvartem. Další pohádkové postavy namluvili Pavel Liška, Miroslav Táborský, Michal Malátný, Viktor Preiss, Barbora Hrzánová, Ota Jirák a další. Těšte se na premiéru 17. 3. 2011. Autopohádky na facebooku

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.01.2011

ProjectWINGS R.I.P.

"Nenechte si ujít toto super představení, podle mě nejlepší svého druhu u nás." Lucie

Více na: ProjectWINGS R.I.P.


Zobrazit celou aktualitu
16.01.2011

Recitál ve Zlíně

PŘIDÁNO VIDEO (18. 12. 2010)

V sále je absolutní ticho, nikdo se ani nehne. Všichni naslouchají jedinečnému projevu Lucie Bílé. Vánoční recitál za klavírního doprovodu Petra Maláska ve vyprodaném Městském divadle Zlín.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.01.2011

Videoklip V peřině

Než odjedu na prázdniny, posílám všem krásný pozdrav, přání všeho dobrého do nového roku a k tomu i malý dárek :-D. Těším se na vás v únoru. Vaše Lucie Bílá


Zobrazit celou aktualitu
07.01.2011

ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ

PŘIDÁNO VIDEO (27. 11. 2010)

Lucie Bílá získala zlato v kategorii zpěvačka a navíc se s největším počtem hlasů stala absolutní vítězkou ankety Český slavík 2010.

"Z celého srdce vám všem děkuju za včerejší neuvěřitelně krásný slavičí večer. Od této chvíle je 13 mé šťastné číslo."

Fotky