// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
24.10.2010

Zítřejší ráno s Pepou Vojtkem

PŘIDÁNO VIDEO

(20. 8. 2010)

Lucie Bílá, Pepa Vojtek, Michal Pavlíček a textař Petr Kolečko se sešli v nahrávacím studiu na Kavčích horách, aby zde natočili ústřední píseň k novému seriálu TV Prima"Cesty domů" v režii Jiřího Adamce. Skladba se jmenuje "Zítřejší ráno".

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2010

Otvovice na poslední Carmen

Maminka Lucie Bílé a všechny kamarádky z Otvovic si nemohly nechat ujít POSLEDNí CARMEN ROKU 2010!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
22.10.2010

Lucie Chaplin Bílá

Petr Kurečka a Marek Škarpa nafotili Lucii Bílou pro kalendář PROMĚNY převlečenou za Charlie Chaplina. Tento kalendář obsahuje 12 velkoformátových fotografií, které jsou inspirovány těmi celosvětově známými. Projekt vzniká pro podporu nadace Archa Chantal herečky Chantal Poullain Polívkové.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2010

Setkání s Františkem Peterkou

Lucie byla překvapením pro pana Františka Peterku, kterého navštívila v jeho bydlišti v Liberci s dárkem a nůší plnou krásných slov. "Jste a vždy pro mě budete tou nejkrásnější představou o muži, jak má být. Vy byste měl vyučovat, jak se má chlap chovat a jak přistupovat k životu. Vážím si Vás a nesmírně Vás obdivuji. Lucka"

Sledujte 20.10. TOP STAR na Primě.

Fotky.

Článek v AHA.


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2010

Exkluzivní Carmen!

Vzhledem k enormnímu zájmu o vstupenky na poslední Carmen je muzikál na programu i v roce 2011. Jedná se o jediné muzikálové představení, kde si Lucii Bílou vychutnáte. Speciální edice bude výhradně s Lucií Bílou v hlavní roli! Na tiskové konferenci přivítala nového herce, který jí bude dělat společnost. Dvouměsíční lvíček Leon je celý bílý a to se Lucii zamlouvá :)

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2010

Marian Zázrivý

Z několika stran jsem slyšela názor, že pan Marian zpívá falešně, jak to, že vyhrál naše poslední semifinále... Vyhrál proto, že si ho vybrali lidé svým hlasováním, čímž jen potvrdili, že víc než čisté tóny je zajímá pocit, jaký umí interpret v lidech vzbudit. Marian je něčím dojemný, něčím křehký, a pokud jsem ho svým potleskem vestoje podpořila, bylo to jen to, co dělám pro každého účinkujícího, u kterého cítím trému, strach nebo emoce, které nemůže ovládnout. Na každého je v soutěži kladen velký nápor, čekají dlouhé hodiny na svá kratičká vystoupení a já obdivuji, jak vše zvládají. Pokud jim můžu ze své pozice alespoň trochu pomoct, udělám to. Vím, že se nezavděčím všem a čím blíž bude finále, tím víc budou přibývat ti, kteří budou mít jiné názory než já. Věřte mi, že svoji roli porotce dělám s pokorou a snažím se z celého srdce, abych nikomu neublížila a byla našim soutěžícím platná. Není to lehká úloha, tak prosím o trpělivost a pochopení. Děkuji, Lucie (Záznam Mariana, CSTALENT)


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2010

2. semifinále ČS má talent

I tuto neděli proběhlo na brněnském výstavišti semifinálové kolo soutěže Česko Slovensko má talent. Porotci Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik se nasmáli již v šatně a poté vstoupili držíce se za ruce do přímého přenosu. Vítězem se stal učitel zpěvu Marián Zázrivý a nezadaný iluzionista Radek Bakalář.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
11.10.2010

1 semifinále CS Talent

První semifinálové kolo soutěže Česko Slovensko má talent rozhodlo v živém vysílání o prvních postupujících do finále. Úplatkáři Brejk Denz Bradrz přinesli Lucii kompletní spartakiádní cvičební úbor, ale i tak diváci spolu s porotou poslali dále hudební skupinu Mako!Mako a taneční soubor Chebejet.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2010

Dlouhý den a dlouhá noc

PŘIDÁNO VIDEO

(17. 7. 2010)

Sobotu zahájila Lucie v japonské zahradě v obci Březová - Oleško vernisáží Ivy Hüttnerové. Poté se za doprovodu policejní eskorty přesunula do Mníšku pod Brdy. Vystoupila zde s kompletní kapelou Petra Maláska na Skalecké pouti a rozdováděli celé náměstí. Z Mníšku se Lucie opět vrátila do Březové - Oleška na oslavy 700 let výročí obce, kde vysekla poklonu za letitou spolupráci svému manažerovi a zároveň organizátorovi oslav Jirkovi Koublemu.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2010

Sobotní hodnocení Talentů

Porota dnes pro Story Team Česko Slovensko má talent hodnotila v brněnském hotelu Voroněž výkony soutěžících.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2010

Ježíš proti Carmen

PŘIDÁNO VIDEO

(22. 8. 2010)

Lucie s bráškou Karlem a Filip s bráškou Honzou si vyrazili na golf do pražského areálu v Hodkovičkách. Lucie slavnostně odpálila první flight, a zahájila tak utkání pořádané Hudebním divadlem Karlín, Ježíš versus Carmen. Sportovního parťáka Lucii skvěle vytvořil farář Zbigniew Czendlik, stylove podle Carmen celý v červeném. Držitelé poháru na fotografii napoví, komu se podařilo vyhrát.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2010

Graffiti performance Bratislava

PŘIDÁNO VIDEO

(9. 9. 2010)

Lucie svým fanouškům představuje projekt, který nemá v Evropě obdoby. Pořádal ho v Bratislavě Jaro Slávik, kolega z Česko Slovensko má Talent. Jde o mimořádnou událost, první Graffiti performance tří nejlepších amerických pouličních malířů. Představili se umělci jako Krylon, Pose a hlavně Saber, autor největšího graffiti díla vůbec. Přímo před očima vybraných hostů společně vytvořili unikátní dílo, které bude po skončení akce vydraženo. Zpěvačce vzdali čest obrazem s iniciály LB, viz foto. Autorem je POSE, umělec z New Yorku. Vystudoval obchod a umění. Vystavuje v galeriích po celém světě, naposledy v Soulu a Montrealu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2010

Kamenice u Prahy

PŘIDÁNO VIDEO

(14. 9. 2010)

Lucie a Petr Malásek vystoupili nedaleko jeho rodiště, v Kamenici u Prahy. Na úžasně odehraný a ještě lépe odzpívaný komorní koncert se přišla podívat i Petrova maminka! Po vystoupení přišla oběma pogratulovat do šatny a Lucie si ji dovolila pozvat na nedělní derniéru muzikálu Láska je láska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2010

S mužem roku pro TV Barrandov

V nádherné čerstvě podzimní přírodě natočila Lucie pro TV Barrandov rozhovor s mužem roku Martinem Zachem, který je po nešťastném pádu do vody ochrnutý. Hned na začátku ho mile překvapila vlastnoručně ušitým medvědem! Během natáčení došlo jak na vážná témata, tak i na vtipy. Sledujte událost 18. října večer na TV Barrandov!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2010

PILA má talent 2

Líbí se nám:


Zobrazit celou aktualitu
22.09.2010

Lucie zpívala Václavu Hybšovi

V samotném vrcholu gratulantů k 75. narozeninám dirigenta a skladatele Václava Hybše vystoupila Lucie Bilá. V paláci Žofín dojala jeho i publikum písní Jsi můj pán. Při odchodu se vyfotila s režisérem programu, který o Vánocích odvysílají Česká televize a Český rozhlas.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

ANKETA: Vyberte mi obal vánočního CD

Který obal vánočního CD by se líbil vám?

Pomůžete mi?

Lucie


Zobrazit celou aktualitu
19.09.2010

Láska už nikdy víc...

V neděli 19.9. 2010 měl muzikál Láska je láska po neuvěřitelných, úspěšně vyprodaných pěti letech derniéru. Na představení se přišli podívat autor Ondřej Soukup a režisér Antonín Procházka. Hravý příběh sledovala Charlottka Gottová s maminkou Ivanou a s maminkou Zaňákovou kamarádky z Otvovic. Při závěrečné děkovačce se na účinkující snášely balónky ve tvaru srdíček plné vzkazů od fanoušků tohoto představení. Na připraveném rautu se Lucie věnovala divákům i pozvaným hostům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.09.2010

LETOROSTY 2010

Letošní berounský festival LETOROSTY zažil skutečně exkluzivní nářez kapely Petra Maláska v čele s dračicí Lucií Bílou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.09.2010

Recitály v Rumburku

Oba vyprodané Rumburské koncerty měly vynikající atmosféru a standing ovation. Foto: Marek Douša

Zobrazit fotogalerii