// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
11.09.2010

Pálavské vinobraní

Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska byly hosty Pálavského vinobraní. Kdo se nevešel na kopec, lezl na střechy, skákal na garáže a kupoval si lístky na kolotoče. Kapela přidávala jednu písničku za druhou a desetitisícový dav burácel za každou peckou. Při odjezdu Lucie přibrzdila u stánku s burčákem a chvíli ho i prodávala.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.09.2010

Havířovské slavnosti

PŘIDÁNO VIDEO

(4. 9. 2010)

Lucie předvedla kompletní koncert s kapelou Petra Maláska před věrným havířovským publikem. Že prší? Nevadí. Všichni křičeli "ještě"! A to by nebyla Lucie, kdyby na takové volání neslyšela. Do šatny ji přišli pozdravit moderátor Havířovských slavností Leoš Mareš a také miláček všech žen Pavel Kříž (Básníci).

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2010

CD+DVD NĚMCOVÁ!

Po více než roční pauze od derniéry muzikálu NĚMCOVÁ! spatřilo světlo světa i CD a DVD. Na křest do Divadla Ta Fantastika přišla Lucie Bílá z natáčení VIP zpráv pro TV Prima a na jevišti poděkovala všem spolutvůrcům. Kmotrou byla Ivana Gottová i obě její dcery. Již dnes si můžete záznam z tohoto nevšedního představení objednat v našem e-shopu!

Fotky

VIDEOKLIP a další informace


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2010

CD+DVD Němcová, foto ze křtu II.

Foto: Michaela Fairaizlová

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
31.08.2010

Velký třesk v hotelu Kinski

Během dvou dnů po několika hodinovém maratonu vybrala porota 56 čísel z 300 vystoupení. Na závěr všem vybraným Lucie pogratulovala a řekla, že se těší na společný podzim. Poprosila je, aby se na ni ani na nikoho jiného z poroty nezlobili za NE, které uslyší kromě vítěze všichni. Je to těžké i pro ni, ale bude svůj úkol plnit zodpovědně s těmi nejlepšími úmysly.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2010

S Martou Kubišovou na Letní scéně Divadla Ungelt

PŘIDÁNO VIDEO

(18. 8. 2010)

Již popáté vystoupila Lucie Bílá jako host Marty Kubišové na Letné scéně Divadla Ungelt. A letos poprvé nejen s Petrem Maláskem, ale dokonce s celou jeho kapelou! Po koncertě se Lucie ještě vyřádila na Loretánském náměstí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2010

Koncert Senica, Slovensko

V neděli na Senickém amfiteátru úspěšně "konkurovala" Lucie svým komorním vystoupením nedalekému prvoligovému fotbalovému zápasu. Nešťastná shoda náhod spojila obě události na nedělní podvečer, nicméně atmosféře koncertu to nikterak neubralo a diváci odcházeli z koncertu nadšeni.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2010

Focení na vánoční obal CD

PŘIDÁNO VIDEO

(4.8.2010)

Do Vánoc je ještě daleko, to však nebrání Lucii Bílé, aby začala pracovat na vánočním albu. Jako první přišlo na řadu focení CD obalu s Dušanem Šimánkem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2010

Liptovský Mikuláš a Spišská Nová Ves

V Liptovském Mikuláši stihla Lucie ještě před koncertem popřát novomanželům hodně štěstí do společného života. Po koncertě spěchala s Petrem Maláskem do Spišské Nové Vsi na oslavu Dní města, poté pak ještě zazpívala v místním kulturním sále na oslavě jiné svatby své Desatero a ve vedlejší vinárně v rámci další oslavy - tentokrát 60.výročí manželství a k narozeninám Happy Birthday.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.08.2010

Považská Bystrica

Koncert s Petrem Maláskem v kostele v Považské Bystrici navštívilo přes tisíc diváků a atmosféra by fantastická.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
16.08.2010

Talenti byli vybráni

Na poslední den výběru soutěžících do Česko Slovensko má talent přijel za maminkou do Bratislavy Filip. Energický Miloš Knor rozproudil diváky v sále a show mohla odstartovat. Od 29. 8. poběží každou neděli na TV Prima. Máte se na co těšit!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.08.2010

Potlesk vestoje pro Jana Krause

V neděli 15. 8. začal casting v Národném divadle v Bratislavě. Publikum, moderátoři a porota zazpívali překvapenému Janu Krausovi k narozeninám Happy Birthday.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.08.2010

Hrad Loket

Ani za průtrže mračen neodešel jediný divák, aby si užil vystoupení Lucie s kapelou Petra Maláska na hradu Loket.

foto: Ladislav Duchoň a Pavel Vigh

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
12.08.2010

Got Talent, III. den v Brně

V posledních kolech Talentů České republiky přísná, avšak kvalitně vyvážená porota posoudila dalších čtyřicet vystoupení. Děkujeme za vaši odvahu a přízeň, těšte se na nás v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2010

Středa v Brně

Ve středu pokračoval v Mahenově divadle výběr nadaných soutěžících. Postup některých z nich byl natolik nerozhodný, že nenechal porotu chladnou ani o pauze. Publikum žádalo Lucii o autogram, kdykoliv to šlo.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.08.2010

Česko Slovensko má talent, Brno

Výběr soutěžících do Česko Slovensko má talent se přesunul do moravské metropole. I zde střídá Helenka Dostálová na Lucii jednu nádhernou vizáž za druhou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2010

Nikdo není dokonalý a spot TV Prima

Lucie natáčela pro TV Prima spot, se kterým se budete setkávat na obrazovkách celý podzim. Ze strání u Berouna se přesunula do Divadla Gong, kde společně s Janem Krausem vystoupila jako host Jiřího Krampola a jeho pořadu Nikdo není dokonalý Speciál.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.08.2010

Červeník a Terchová

Lucie Bílá nejprve vystoupila v Červeníku na Trojdňových slavnostech spevu, hudby a tanca. Navečer si pak zazpívala s Diabolskými húslemi Jána Berkyho v amfiteátru v Terchové, obklopena nádherným panoramatem Malé Fatry. Událost zakončil velkolepý ohňostroj a nadšení diváků nebralo konce!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.08.2010

Vybírání Talentů odstartovalo

Lucie Bílá, porotkyně Česko Slovensko má talent, zahájila ve čtvrtek svůj den v restauraci Ambiente na Praze 1 účastí na tiskové konferenci a rozhovorech pro média. Poté se přesunula do Národního divadla, kde až do páteční noci vybírala první nadané soutěžící. Došlo i na nečekanou asistenci jednomu z nich, kouzelníkovi. Na poslední část se přišel podívat i zpěvaččin syn Filip, a podpořil tak maminku v nelehké roli.

Fotky