// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu

Pozvánka na koncert TERCHOVÁ

Navštivte v sobotu 7.8. v amfiteátru Terchová jedinečný koncert královny českého popu Lucie Bílé s Diabolskými húslemi Jána Berkyho. Předprodej vstupenek na ticketportal + rozmarin.sk. Těšíme se na vás!


Zobrazit celou aktualitu

Vyjádření k článkům v Blesku

Lucie Bílá se denně fotí se spoustou lidí. Bývalý kulisák nebyl výjimkou. Bez ověřených informací noviny článek vytiskly. Přestože se kolegové z Carmen zpěvačky okamžitě zastali, bulvár to neodradilo a nadále vytváří pokračování virtuálního příběhu. Kdo přijde příště kvůli pár korunám do redakce a něco si vymyslí?

Lucie Bílá je láskou naplněná bytost, která bez přestání celý personál karlínského divadla rozmazluje dárky a snaží se udržovat tu nejlepší atmosféru.

Ani tentokrát nebude podnikat žádná právní opatření a spoléhá na své příznivce, že jí budou věřit. Ke svým činům se staví přímo, ale pouze pokud jsou pravdivé.


Zobrazit celou aktualitu

Oficiální prohlášení Lucie fanouškům

Vážení a milí,
před pár měsíci mi vstoupil do života muž, pro kterého mi stojí za to změnit si svůj život. Vzhledem k mým špatným zkušenostem s médii jsme se záměrně vyhýbali místům, kde by nás mohli novináři objevit a vše svým necitlivým přístupem pokazit. Ovšem nějaký dobře informovaný hlupák prodal za pár korun datum našeho odletu na prázdniny, a tím i mé soukromí, klid mého přítele i jeho rodiny. Už týden z dálky sleduji ten hon na něj i celé jeho okolí a je mi moc líto, že není v mých silách ten tlak zmírnit a nesmyslné tituly změnit v jakoukoli pozitivní informaci.

Jediné, co mohu, je poprosit své přátele, tedy vás, abyste věřili, že můj partner Petr je obyčejný chlap s obyčejným povoláním, který nemá v životě nic, za co by se musel stydět. Má rád svou rodinu i své blízké, je stejně jako já rozvedený a v životě zažil tolik věcí, které nás tak spojují, že je nám spolu dobře. Jen to jsem vám chtěla říct.

Krásné prázdniny vám všem, Lucie.

Foto: Lukáš Fronk


Zobrazit celou aktualitu
20.07.2010

Poslední klapka V peřinách

Celý filmový štáb se znovu vrátil do Písku, města s nejstarším kamenným mostem v Čechách, aby zde v novém prostředí zachytil poslední klapky Lucie Bílé. Poslední natáčecí den a zároveň poslední den před dovolenou si Lucie znovu zahrála i se svým synem Filipem. Jeho létaní ve snech opět nedopadlo nejlépe, poprvé to odneslo čelo, dnes ruka. Režisér F. A. Brabec se s Lucií rozloučil jaksepatří stylově, velkou kyticí.

Foto


20.07.2010

Reakce na článek v Blesku

V reakci na článek v Blesku produkce V peřinách odeslala do redakce toto vyjádrení: Vážená redakce, ráda bych jménem producenta Igora Konyukova , který je nyní v zahraničí, vyvrátila vašenepravdivé informace, týkající se možného přezpívání partu Lucie Bílé pro zahraničníverze našeho muzikálu V peřinách. Mohu vás ubezpečit, že Lucie bude první, kt...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2010

Staň se fanouškem (Super.cz)

Podpořte Lucii Bílou a staňte se jejím fanouškem v žebříčku celebrit na Super.cz. Můžete si tak volitelně nastavit automatické zasílání všech nových článků, které budou o Lucii informovat.


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2010

Natáčení videoklipu k filmu Kajínek

Lucie Bílá společně s Kamilem Střihavkou natočili ve zrušené věznici v Mladé Boleslavi videoklip k titulní písni filmu Kajínek. Hudbu k písni i celému filmu složil Václav Noid Bárta.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
18.07.2010

Narozeniny V peřinách

"Včera měl poslední natáčecí den Karel Roden. Všichni mu dlouho tleskali. A ne jen jemu. Matěj má dnes narozeniny. Dostal dárky a sfoukl přede všemi deset svíček. Zítra mám poslední natáčecí den já :)" Lucie

FamousPhoto - Karel Kučera

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
16.07.2010

Lucie Bílá s kapelou, Holešov

Agentura Velryba ve spolupráci s MKS Holešov uspořádali v zámeckém parku velký koncert Lucie Bílé s kapelou.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2010

V peřinách a v kuchyni

Právě vznikají další zalběry filmu V peřinách. Při kuchyňské scéně, kdy se sešli všichni členové rodiny, se opravdu pobavíte!

Fotogarfie


12.07.2010

VIP zprávy na primě

Sledujte dnes reportáž z natáčení filmu V peřinách od 19:50 ve VIP zprávách na Primě.


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2010

Finální píseň ke Kajínkovi

Lucii uslyšíte v závěrečné písni filmu Kajínek. Na tuto nabídku kývla jen kvůli Vaškovi Bártovi, který připravuje kompletní hudební doprovod.

Foto a video


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2010

Lucie Bílá a Diabolské húsle - Český Těšín

(přidáno VIDEO)

V Českém Těšíně se konaly výroční 20. slavnosti Svátku tří bratří. A když jubilejní ročník, tak s nikým jiným než s nejlepší zpěvačkou ČR Lucií Bílou. S kapelou Diabolské husle v čele s Jánom Berkym se stali zlatým hřebem večera.

Fotografie

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
07.07.2010

Vybouchla čistička peří

Po výbuchu čističky peří se dali všichni alergici na útěk. Pouze statečná Lucie a filmový štáb natáčeli pod rouškami další kousky filmu V peřinách.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.07.2010

Lucie Bílá a Filip Kratochvíl V peřinách

Na celodenním natáčení V peřinách se vůbec poprvé objevil Filip Kratochvíl a skvěle mámu doplnil. Ale jakou bude mít roli se nechejte překvapit. Jen prozradíme, že modřinu na čele má z létání!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.07.2010

Líbání s Láskou

Mezinárodní den vznikl ve Velké Británii a má nám připomenout potěšení z líbání, na které už mnozí z nás zapomněli. Shoda mezi experty panuje v tom, že líbání prospívá zdraví.Uvolňují se hormony štěstí, což zase posiluje imunitní systém. Lidé, kteří se často líbají, prý žijí déle.


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2010

Nejdůležitější je zůstat frajerem...

Nejdůležitější je zůstat frajerem, i když se dva lidé rozcházejí

Téměř dva roky po rozvodu má opět pevnou půdu pod nohama a tvrdí, že je šťastná...

číst rozhovor


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2010

Jen slunce to umí lépe - Fenix Jeseník

Koncert roku na náměstí v Jeseníku k výročí 20. let firmy Fenix Group a.s.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
03.07.2010

XVII. Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy

V překrásném prostředí hukvaldského hradu vystoupila Lucie v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy. Toto magické místo, jež bylo kolébkou a inspirací hudebního génia Leoše Janáčka, každoročně láká tisíce návštěvníků, aby se zde, uprostřed přírody, nechali znovu a znovu unášet univerzálním jazykem hudby, tentokrát za klavírního doprovodu Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
27.06.2010

Michal David, 50 let

(přidáno VIDEO)

Mega oslava 50. narozenin hitmakera Michala Davida proběhla v O2 aréně za účasti všech kolegů umělců a hlavně přítomnosti 17 tisíc diváků. Největší tečku nabitého programu zajistil duet "Co sudičky přály nám" v podání Lucie Bílé a Karla Gotta.

Fotografie