// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
25.06.2010

V peřinách od rána do večera

Od brzkého rána až do večera Lucie běhala po píseckém náměstí. V kostýmu maminky filmu V peřinách neúnavně poslouchala pokyny režiséra F. A. Brabce a ještě mezi přestavbou scén nakupovala v místních obchodech. Navštívila papírnictví a objevila speciální sudoku tužku. Potom textil, kde nakoupila doplňky k háčkování a také oděvy, aby vybrala oblečení pro syna Filipa. V posledním natáčecím dni města Písek se sešla na jednom místě spousta známých osobností. Kromě nejbližších hereckých partnerů Elišky Balzerové, Karla Rodena a Bolka Polívky měli místní šanci vidět i další známé osobnosti, k nepoznání namaskované.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
22.06.2010

Lucie zakončila SLUNOHRAD 2010

V aranžmá Ostravského rozhlasového orchestru zazpívala Lucie Bílá na závěr festivalu Slunohrad.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2010

Galashow s latinou, Ostrava

Lucie Bílá vystoupila jako zlatý hřeb soutěže latinských tanců v ostravské ČEZ aréně. Nejprve rozproudila publikum Tygřicí a na závěr zazpívala společně s Martinem Chodúrem Desatero.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.06.2010

Casanovské slavnosti v Duchcově

(přidáno VIDEO)

Lucie Bílá neváhala a den před konáním Casanovských slavností v Duchcově narychlo změnila své plány, aby mohla na festivalu zastoupit nemocného Karla Gotta. Dva a půl tisíce lidí vytvořilo nádhernou atmosféru a na závěr společně s Lucií popřáli Kájovi, aby se brzy uzdravil.

FotografieZobrazit celou aktualitu
17.06.2010

Bang! Bang! Opava

(přidáno VIDEO)

Dokonalost koncertu ze série Bang! Bang! se jako čerstvě ukovaná ocel rozezněla opavským sálem a slila kapelu a zpěvačku v jeden monumentální celek.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2010

V peřinách na náměstí

Historické centrum pohádkového města Písek zažilo velký natáčecí den týmu režiséra F. A. Brabce. Zpěv Lucie Bílé, který se hlasitě rozléhal z velkých reproduktorů, přilákal místní ke sledování vzniku 3D filmu V peřinách přímo na jejich náměstí.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2010

Světlo za Lidice a poslední Carmen před prázdninami

Každý rok se koná v Lidicích vzpomínková akce ke smutnému výročí, kdy 10. června 1942 došlo k vyvraždění obyvatel této vesnice nacisty. Již počtvrté patronka Lucie Bílá podpořila událost svým vystoupením. Za hudebního doprovodu Petra Maláska zazpívala Most přes rozbouřené řeky, Lásko máš modrý stín a Desatero. Po vystoupení ji diváci nechtěli nechat odejít, a tak proběhla i autogramiáda.

Z Lidic už Lucie spěchala do Karlína na dvě poslední představení Carmen před prázdninami. Muzikál přivítal nové přírůstky tygrů a fanoušci Lucii překvapili společným dárkem. Na muzikál Carmen se můžete těšit opět na podzim!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2010

Křest knihy Města a obce očima dětí

V pátek odpoledne Lucie pokřtila knihu MĚSTA A OBCE OČIMA DĚTÍ. "Tentokrát jsem na nabídku záštity i kmotrovství řekla okamžitě a bez rozmyslu ano. 699 dětí namalovalo obrázky svého rodiště do nádherné knihy, která bude pokladem v mnohé škole i soukromé knihovně, tak jako v mé :-D. Děkuji moc Václavu Bártovi st. za jeho nápad i za to, že jsem se na něm mohla podílet. Křtu se zúčastnilo několik škol s učiteli i dětmi a já jsem měla příležitost seznámit se se všemi autory a také podepsat poprvé v životě svatební šaty, a to nevětě, která se ten den vdávala... Pozvala jsem ji na jeviště a za mohutného řevu davu dětí jsem jí přání splnila :-D. Přidala jsem k tomu dárek v podobě krásné růže, kterou jsem sundala z krku, protože každá nevěsta přece musí mít v den své svatby něco nového :-D."

Foto: Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2010

Slavnostní otevření hotelu NH, Olomouc

K zahájení provozu luxusního hotelu NH Olomouc si organizátoři pozvali luxusní zpěvačku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
04.06.2010

Uvolněte se, prosím ZÁZNAM

Sledujte Lucii v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím.


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2010

Videoklip S ním ať jen sním

Titulní skladba 3D muzikálu V peřinách režiséra F.A.Brabce. V kinech od března 2011.

Copyright: Universal Music


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2010

Natáčení 3D filmu V peřinách

Lucie točila scény pro první českou 3D pohádku režiséra F. A. Brabce V Peřinách. Na scéně se mimo jiné potkala s Eliškou Balzerovou a Karlem Rodenem. Sudoku řešila ve chvílích volna v osobním karavanu, při cateringu, v maskérně, na place, prostě všude :)

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2010

Jméno pro gorilí mláďátko, zoo Praha

V neděli odpoledne nastala v pražské zoo slavnostní chvíle. Po dlouhém a napínavém čekání bylo veřejně oznámeno jméno v dubnu narozeného gorilího samečka. Jmenuje se Kiburi, což v češtině znamená hrdý. Popřát jemu, ale i Tatuovi ke třetím narozeninám přišla jeho kmotra Lucie Bílá se synem Filipem a Karel Gott s rodinou. Prostřednictvím videokamer se virtuálně dostali do gorilího pavilonu, a dokonce si gorily pohladili.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.05.2010

Setkání se strýcem, Brezno

Starosta města prohlásil, že novou Arénu Brezno postavili kvůli Lucii Bílé. Zpěvačka zde vystoupila vůbec poprvé a poprvé také pro svoji slovenskou část rodiny. Bratr tatínka Rudolf Zaňák předal neteři nádhernou kytici před celým sálem a potom si všichni udělali hezký společný večer.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu

Bang! Bang! Pelhřimov

Pod náporem neutuchajícího potlesku zažil Pelhřimov jako jediný skutečně neplánovaný přídavek navíc. Kapela se v čele s Lucií vrátila na pódium a písní Summertime vyjádřila své velké díky.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2010

Lucie Bílá, Petr Malásek a Petr Muk

Lucii překazila radost ze zlaté medaile hokejových hrdinů tragická zpráva. Odešel kolega, kamarád a vynikající zpěvák Petr Muk. O svůj smutek se od srdce podělila s diváky, kteří navštívili dvojkoncert v Blansku. S Petrem Maláskem překonávali v slzách jednu píseň za druhou.

"Byl to moc milý kolega a obrovský talent. Prožila jsem s ním spoustu nádherných představeni v muzikálu Johanka z Arku. Včera jsme se radovali s Filipem u hokeje a najednou odejde kluk, se kterým jsem spolupracovala. Nemám slov. A je mi to neskutečně líto. Nad každým domem visí nějaký kříž. Měli bychom si vážit každého dne, kdy máme šanci se ráno probudit a radovat se, že zpívají ptáci. Že okolo sebe máme lidi, kteří nás mají rádi. Čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, kolik bude muset ještě překonat. Peťo, měj se tam nahoře hezky."

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
20.05.2010

Setkání k 3D filmu V peřinách

Tvůrci a herci prvního českého 3D filmu V peřinách režiséra F. A. Brabce uspořádali v pražském kině Atlas setkání.

Foto: Mgr. Pavel Gwužď

Video: Super.cz

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
18.05.2010

Finální koncert Bang! Bang!

Po tiskové konferenci v hotelu Hilton Lucie pozvala producenty připravovaného pořadu Máš talent na poslední koncert turné Bang! Bang! V pořádí 15. koncert završil úspěšné a vyprodané turné v Masarykově divadle města pohádek Jičín.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.05.2010

Lucie porotkyní Got Talent

Vzpomínáte si na Susan Boyle? V soutěži Česko Slovensko má talent budou členy poroty Lucie Bílá a Jan Kraus. Toto velké překvapení se podařilo protagonistům tajit až do poslední minuty. "Budu hodný porotce. Budu duše, která dodá sebevědomí. To je úkol, který mi jde, na který se těším," řekla Lucie. "Někdo z krásně obyčejných lidí má příležitost zažít americký sen, který jsem zažila i já coby švadlena z vesnice. Jsem ráda, že u toho budu." Projekt oficiálně odstartuje v září vždy v neděli po osmé hodině večerní paralelně na TV Prima a slovenské televizi Joj.

Fotografie