// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
14.04.2010

Speciální host v Ostravě

"Ráda bych udělala radost svým fandům a představila někoho s neuvěřitelným talentem, i když myslím, že jeho nepřehlédnutelný hlas zaregistroval snad každý, kdo sledoval poslední řadu Superstar! Jmenuje se Martin Chodúr. V úterý na vystoupení pro jednu firmu v Bratislavě jsme si společně zazpívali poprvé a mě napadlo, že by mohl být mým hostem ve své rodné Ostravě na koncertě 27.4. Přijďte se podívat. Budeme se na vás těšit." Lucie Bílá


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2010

Sledujte záznam z Óčka

Lucie byla hostem tv Óčko, kde měl premiéru její klip Život vypadal krásně. V rozhovoru pak prozradila zákulisní informace k připravovanému turné v dubnu a v květnu. Dozvíte se i to, jaké překvapení chystá na listopad! Záznam pořadu.


Zobrazit celou aktualitu
12.04.2010

Krištáľové krídlo s Peterem Dvorským

Lucie Bílá přijala pozvání Slovenské televize do přímého přenosu pořadu Krištáľové krídlo, aby živě zazpívala společně s Petrom Dvorským duet Pie Jesu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.04.2010

S Boni pueri v Kyjích

Při první návštěvě kostela sv. Bartoloměje v Kyjích panu faráři Edwardu Walczykovi Lucie slíbila, že přijede znovu a zazpívá. Dnes tak učinila společně s chlapeckým sborem Boni pueri, kteří ozvláštnili výjimečnou, avšak smutnou událost, zřícení polského letadla v ruském Smolensku. Každý týden se zde věřící modlí k Pánu Bohu za konkrétní lidi. 15. týden patří Lucii Bílé a její rodině.

Fotografie


07.04.2010

Vzkazy z JARNÍ TOUR

"Hezký den, všechny Vás zvu na moje jarní turné po celé ČR. Můžete se těšit na 15 koncertů. Turné začíná 20. dubna v Uherském Brodě, kde už je téměř vyprodáno. V prodeji je posledních 12 kusů vstupenek. Vstupenky jsou když tak ještě do nedalekých Kunovic, kde vystupujeme 4. května. Seznam všech měst, včetně předprodejů najdete na www.luciebila.com. Těšíte se...???"


06.04.2010

Mr.GS s Lucií

Sledujte z archivu TV NOVA talkshow Mr.GS s Lucií Bílou.


Zobrazit celou aktualitu
03.04.2010

Zahájení sezony pražské ZOO

Lucie Bílá spolu s ředitelem Miroslavem Bobkem a primátorem hlavního města Prahy Pavlem Bémem slavnostně zahájila 79. sezónu pražské zoologické zahrady. Kvůli chladnému počasí jí ředitel věnoval přehoz s tygřím vzorem. Lucie si hned připadala jako tygřice utržená z řetězu :). Ještě před velkou autogramiádou popřála jako spoluautorka Gorilích pohádek samci Richardovi k jeho svátku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.04.2010

Oslava 5. let studia Liběny Rochové

Přední česká módní návrhářka Liběna Rochová je zároveň dvorní dodavatelkou nádherných šatů Lucie Bílé. Především proto Lucie nevynechala oslavu 5. narozenin jejího studia. Prohlédla si modely a slavnostně společně rozkrojily dort. Studio LR poskytuje zázemí k prezentaci mladým návrhářům a podporuje tak jejich tvorbu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2010

Vyhlašovací večer TýTý

Lucie jako čestná držitelka 14 zrcátek kývla na pozvání zazpívat si s Karlem Gottem duet Ať láska křídly mává. Do Divadla na Vinohradech přišla v doprovodu syna Filipa.

„Chtěla bych vám hrozně poděkovat za hlasy a že jsem se dostala do první pětky. Jste úžasní. Děkuji za věrnost. Všechno jsem to chtěla říct na jevišti, ale třeba příště. Ukázali jsme, že umíme vyhrávat, a teď ukážeme, že umíme být i druzí. Těším se na turné!“

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.03.2010

TýTý pokračuje, posíláme vám poděkování

Lucie děkuje za hlasy v prvním kole TýTý a posílá vám dárek v podobě nového klipu k písni "Život vypadal krásně". Hlasujte také ve druhém kole ankety prostřednictvím SMS ve tvaru: TT mezera 7 mezera BILA na číslo 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky....

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
24.03.2010

Zkouška šatů na TýTý

Sledujte exkluzivní video jak si Lucie zkouší nové šaty Liběny Rochové, ve kterých se chystá na udílení televizních cen. Už jen dva dny můžete Lucii podpořit a soutěžit o hotnotné ceny. Víc informací o anketě TýTý.


Zobrazit celou aktualitu
23.03.2010

Lucie kmotřila Paměť zrcadla a Rozinku v krému

V botelu Admiral pokřtila Lucie Bílá knihu Pamět zrcadla, složenou z básní Lucie Paulové a fotografií Lenky Hatašové. Výtažek z prodeje knihy půjde na podporu vzdělání sirotků, o které se paní Paulová spolu se svou adoptivní rodinou stará.

Z této akce se Lucie přesunula na další křest, nové desky své kamarádky Zlaty EMILY Kinske nazvanou Rozinka v krému.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
19.03.2010

Ples Kiwanis International, Frýdek-Místek

Lucie Bílá zazpívala pro hosty plesu Kiwanis International v Národním domě Frýdek-Místek.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
14.03.2010

Zlatá rybka pro nadaci Trebbia

Lucie věnovala Nadačnímu fondu Trebbia (www.trebbia.eu) vlastnoručně vyšitou "zlatou rybku" ze zlatých knoflíků. Rybička byla minulý týden vydražena za fantastických 150 tisíc korun. Výtěžek z této aukce půjde na Fond ohrožených dětí.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.03.2010

Na mši a narozeninách, kostel sv. Bartoloměje

Farář kostela sv. Bartoloměje v Kyjích Edward Walczyk slavil své čtyřicáté narozeniny. Popřát mu přišli nejen přátelé z širokého okolí, ale i Lucie Bílá.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.03.2010

S Českou televizí, Hapkou a Horáčkem

15:30 Lucie točila na pražském Žofíně vstup do vysílání České televize. Čas vysílání upřesníme.

16:00 Za honorář jedné koruny vdechla Lucie Bílá život jednomu z nejpopulárnějších duetů všech dob "Dívám se dívám". Hudbě Petra Hapky a textům Michala Horáčka dnes znovu vzdala hold a pokřtila jejich právě vycházející sbírku písní s příznačným názvem "Zpěvník". 
Potom už pospíchala do Hudebního divadla Karlín, kde ji večer čekalo další beznadějně vyprodané představení Carmen.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.03.2010

Aukce pro Haiti

Lucie věnovala do aukce nadace ADRA na podporu Haiti šperk z titulní fotografie alba Lucerna i se samotným CD a DVD s vlastnoručním podpisem.

Dražit můžete po registraci zde.


Zobrazit celou aktualitu
09.03.2010

Lucie vyráží na jarní turné, vstupenky jsou již v prodeji

Postupně zamíří do patnácti měst v rámci celé republiky. Místa koncertů byla vybírána skutečně pečlivě. Klíčem byla podmínka, aby zde neměla zpěvačka vystoupení alespoň pět let. „Zájem z jednotlivých měst mnohonásobně překračoval naše možnosti. Proto jsme se rozhodli vybrat místa, kde Lucku dlouho neviděli a o to víc je potěší,“ říká manažer Bílé ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
07.03.2010

Lucie na křtu miminka

V kostele sv. Michala v Uherském Hradišti šla Lucie za kmotru dceři svých přátel. Malinká se tak bude jmenovat po své tetě Haně, Julie Hana.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
03.03.2010

Kamil Střihavka slaví 20 let na scéně

Kamil Střihavka odstartoval v pražském klubu Retro Music Hall sérii svých vystoupení, kterými slaví 20 let na hudební scéně. Při té příležitosti vydává retrospektivní dvojCD, které mu přišla Lucie pokřtít.

Fotografie