// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
26.02.2010

Slavíme 5000 fanoušků na facebooku!

Díky vám jsme na facebooku překonali hranici 5000 fanoušků. Budeme vás i nadále informovat o všem, co se děje. www.facebook.com/luciebila


Zobrazit celou aktualitu
20.02.2010

Black&White International

Lucie Bílá vystoupila na Black&White plese v hotelu Internatioal. Před začátkem vystoupení se všichni diváci přesunuli z rozlehlých prostor do hlavního sálu. Nikdo si nechtěl Lucii nechat ujít. Vidět ji chtěli opravdu všichni, včetně personálu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
16.02.2010

Na křtu Karla Gotta a otevření Avenue Design

14:00 Deset let poté, co Zuzana Drotárová napsala knihu Karel Gott - V zrcadle doby, přichází autorka s dalším literárním počinem, na kterém se podílel i Karel Gott. S knihou Karel Gott - Legenda. Pozvání na křest přijala v doprovodu syna Filipa také Lucie.

16:00 Po nákupech.

18:00 Pracovní schůzka HD Karlín, zatím tajné...

21:00 Filip doprovázel maminku i na další událost dne, slavnostní otevření nového obchodu s luxusním nábytkem, Avenue Design. Pro společnost která realizuje interiéry na klíč, byla Lucie speciálním hostem. Společně s Petrem Maláskem zajistili hudební blok.

FotografieZobrazit celou aktualitu
13.02.2010

Ples města Havířov

Lucie zazářila na plese a Společenský dům Havířov roztancovala do posledního návštěvníka. Páry posilněné nejvyšší dávkou známých hitů se nenápadně pod podiem střídaly, aby si pořídily s Lucií fotografii.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2010

Nabité úterý Lucie Bílé

Lucie zahájila den cestou do Hudebního divadla Karlín na zkoušku koncertu s Velkým čínským orchestrem pod taktovkou dirigenta Pchang Kcha-pchanga. Poté se rychle přesunula do Obecního domu, kde ji čekala zkouška večerního vystoupení na plese společnosti CENTRAL GROUP. Z té znovu spěchala do Karlína, aby s Velkým čínským orchestrem zazpívala písničku "Kéž sílu mám". Odtud se Lucie vrátila do Obecního domu a na plese zazpívala své oblíbené hity.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2010

Ples podnikatelů, Uhrovice

Lucie vystoupila na Plese podnikatelů v Uhrovci u Bánovců nad Bebravou. Přestože čas vystoupení byl až ve dvě hodiny ráno, diváci vytvořili báječnou atmosféru a vystoupení Lucie sklidilo velký úspěch a ovace

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
30.01.2010

Lucie Bílá v Ústí s Petrem Maláskem

Lucie Bílá v plnění svých slibů pokračuje a v sobotu proto navštívila Ústí nad Labem. Publikum si mohlo poslechnout krásné písničky za klavírního doprovodu Petra Maláska a také sérii vtipů.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.01.2010

Děčín se dočkal

Lucie Bílá plní sliby, a jakmile to bylo možné, nahradila v Děčíně oba vánoční koncerty, které v prosinci pro nemoc odpadly. Vystoupila s Petrem Maláskem a sklidili očekávaný úspěch.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
21.01.2010

Lucie podpořila Haiti

Lucie Bílá nemohla chybět na koncertě na podporu ostrova Haiti. Písničkou "Most přes rozbouřené vody" tak rozezněla celé Staroměstské náměstí.
"Miluju svoje povolání a jsou chvíle, kdy ho miluju ještě víc. A to jsou právě chvíle, kdy můžu někomu pomoct."


Zobrazit celou aktualitu
14.01.2010

Lucie Bílá a Petr Malásek, koncert Brno

První koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem v roce 2010 se konal v Brně. Zazněly písničky jak z léty prověřeného repertoáru, tak z nové desky Bang! Bang! Na koncert se přišel podívat houslista Ján Berky. Na závěr nechtělo publikum nechat Lucii odejít a vychutnala si trojitý aplaus vestoje.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
13.01.2010

Natáčení klipu Most přes rozbouřené vody

Lucie Bílá začíná rok 2010 ve velkém stylu a se svojí kapelou připravuje videoklip k písni Most přes rozbouřené vody. Nově nazpívaný, živě zahraný zvuk se dnes natáčel v pražském studiu Smečky. Po práci zajistila Lucie celému týmu posezení ve Vinotéce na Karlově náměstí 17.

"Videoklip točím s muzikanty, kteří se mnou jezdí po celý rok na mých koncertech. Chci vám ukázat, jak moc mi na nich záleží. Díky nim se cítím na jevišti skvěle. Pomáhají mi k muzikantskému sebevědomí. Všech si vážím nejen jako úžasných muzikantů, ale i jako svých letitých přátel. Setkání ve vinotéce bylo naše novoroční :-D"

Fotografie21.12.2009

Koncerty v Ústí n.L. a Děčíně

Bohužel musíme fanouškům oznámit, že se letos nevyhnula chřipka ani Lucii, a proto jsme nuceni přeložit dnešní a zítřejší koncerty v Ústí nad Labem a Děčíně na náhradí termíny, které s promotérem plánujeme v druhé půlce ledna či začátkem února. Určitě o nich budeme včas informovat v regionálních médiích i na našem webu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné Vánoce!

Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2009

Cestou necestou s Mirkem Donutilem

Miroslav Donutil si do své talkshow pozval Lucii Bílou. Diváci si dopřáli mnoho vtipných historek obou protagonistů a také Lucčin živý zpěv.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.12.2009

Poslední koncert s kapelou, Žarošice

Tradiční koncert v Žarošicích znamenal pro Lucii poslední vystoupení roku 2009 s kapelou Petra Maláska. Všichni si ho užili na maximum!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2009

Kostel Sv. Ignáce, Chomutov

Lucie vystoupila společně s Dětským pěveckým sborem ZUŠ v Chomutově. Potleskem vestoje se publikum v kostele Sv. Ignáce dočkalo také přídavku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2009

Spolu proti bariérám

Jako správná patronka nemohla Lucie Bílá chybět na dobročinném pořadu Konta Bariéry. Se svojí kapelou vystoupila v samém závěru živého vysílání TV NOVA.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2009

Vimperk s Petrem Maláskem

Koncert s Petrem Maláskem ve Vimperku proběhl v krásném komorním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu Zlatá hvězda. Díky za pozvání - zejména Dušanu Říhovi, Milanu Zevlovi a jeho pořadatelské agentuře Lucie.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogalerii