// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2009

Košice s Petrem Maláskem

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2009

Advent a andělé Brno

Lucie vystoupila jako host vánočního programu Městského divadla v Brně, Advent, andělé. Zazněly písně z nového alba Bang! Bang! "Desatero" a "Už nikdy víc". Na závěr se všemi účinkujícími přidala vánoční koledu Narodil se Kristus pán.

Fotografie


02.12.2009

Koncerty na Slovensku

Z důvodu vážného onemocnění slovenského promotéra musíme všem zájemcům s lítostí oznámit přeložení předvánočních koncertů Lucie Bílé v Prievidzi, Nitre a Lučenci . V takto krátkém předstihu již nebylo možné najít alternativní řešení, proto jsme se rozhodli přistoupit k tomuto kroku. Náhradní termíny (pravděpodobně duben - květen 2010) oznámíme včas v sekci KONCERTY
Děkujeme za pochopení. Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2009

Trenčianské Teplice

Perla Karpat, lázeňské Trenčianské Teplice hostily Lucii Bílou a Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2009

Festival Modré dny - Žďár nad Sázavou

Obohacený program o písně z nového repertoáru přivezla Lucie do Žďáru nad Sázavou, kde se konal sedmý ročník festivalu Modré dny. Slavnostní galakoncert, uspořádaný proti rasové nesnášenlivosti, neváhala Lucie podpořit. Za doprovodu Petra Maláska se tak diváci několikrát postavili, aby odměnili umělce velkým potleskem.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2009

Koncert Remedios

Lucie vystoupila jako exkluzivní host na koncertu svých kamarádů, flamenkové skupiny Remedios. Koncert se konal u příležitosti vydáni jejich nového CD CARDAMON. Jak se natáčel na album bonus s Lucií Bílou, si můžete připomenout zde.

Cardamon si můžete poslechnout a koupit u nás v e-shopu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2009

Slavík 2009

Letošní vyhlašování divácké ankety Český slavík Mattoni 2009 zahájila Lucie písní Tygřice. Celý přenos sledovala z hlediště se synem Filipem a v závěru se s celkovým počtem 41 791 hlasů stala již po dvanácté zlatou slavicí. Z tiskovky Lucie spěchala na vysílání Noci s Andělem, kde řekla pár vět o Slavíkovi a zazpívala další písničku z nového alba Bang! Bang! "Už nikdy víc".

"Chci z celého srdce poděkovat všem svým fandům za hlasy. Každým rokem je cena Slavíka v mých rukách těžší, ale zato KRÁSNĚJŠÍ. Jsem šťastná, děkuju moc. Na příští rok pro vás za to chystám velké překvapení spolu se slavíkem KÁJOU :-D. Papa, s láskou vaše Lucka."

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Zlatý koncert Bratislava

Zlatý koncert v Sibamac Aréně NTC Bratislava dokonale spojil folklór a populární hudbu. Housle Jána Berkyho Mernice a Lucii Bílou.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Bang Bang na Slovensku

V hotelu Carlton se uskutečnila oficiální tisková koncerence u příležitosti uvedení nového alba Bang! Bang! na slovenský trh.

FotografieZobrazit celou aktualitu
25.11.2009

Křest Čarodějnického kalendáře

Kartářka Marcela Košanová pokřtila Čarodějnický kalendář. Na křtu nechyběly kmotry Lucie Bílá, herečka Eva Holubová a nakladatelka Romana Přidalová. Prvních deset výtisků si zakoupila právě Lucie.

Foto: Michal Kalášek

Zobrazit fotogalerii
Zobrazit celou aktualitu
19.11.2009

Křest pohádek Moja, Tatu a tiplíci

Karlínský divadelní klub dnes patřil dětem. Lucie Bílá totiž pokřtila nové pohádky Moja, Tatu a tiplíci. Kmotry byli Jiří Lábus a Lucčin synovec Vojtíšek. "Cédéčko jsem si poslechla, a když si odmyslím, že jsem ho namluvila, tak se mi dost líbí," podotkla Lucie. CD si můžete zakoupit v našem e-shopu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2009

Vtipy pro děti, vybrala Lucie Bílá

Nově v eshopu. 10,- Kč z každé prodané knihy jde na Konto Bariéry, jehož je Lucie patronkou.
Zobrazit celou aktualitu
17.11.2009

Křest knihy Karel Gott - Zlatý hlas z Prahy

V Klubu Solidní nejistota kmotřila Lucie Bílá právě vydanou knihu s názvem Karel Gott - Zlatý hlas z Prahy. Svoji řeč slavík zahájil takto: "Dnes vám chci říct jediné, Lucie Bílá před pár dny vydala naprosto výjimečné album Bang! Bang! Gratuluji!"

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2009

Koncert v kostele sv. Anny, Jablonec

U příležitosti 20. výročí od Sametové revolece vystoupila Lucie s dětským pěveckým sborem Vrabčáci. Koncert byl uspořádán v kostele sv. Anny a sklidil mimořádný aplaus. Po vystoupení Lucie poseděla s přáteli a pořadateli v hotelu Zlatý lev.

Fotografie