// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
22.02.2017

Beseda se Zibim

Lucie si dala cíl zachránit Formanku a jde si za ním. Po dvou koncertech Bílých Vánoc mohli Otvovičtí na záchranu kulturního centra přispět svojí účastí na dalším zajímavém večeru. Přestože role hostitele se tentokrát obrátily, Zbigniew Czendlik a Lucie Bílá zůstávali při besedování rovnocennými partnery. Kromě mluveného slova si diváci poslechli několik písní a Zibi dostal od Lucie zlatý, smaltem a brilianty posetý, sto let starý kříž. Pokud si chcete zopakovat příjemné chvíle, zajistěte si včas vstupenky na březen, kdy Aleš Cibulka přiveze svůj rozhlasový Tobogan.

Fotky


16.02.2017

VIDEO ČSMT II. kolo castingů

Pokud jste zmeškali show Česko Slovensko má talent s porotkyní Lucií Bílou, běží každý čtvrtek a sobotu na Primě.


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2017

Show Jana Krause

Premiéru dílu Show Jana Krause s Lucií Bílou uvidíte dnes ve 21.35 na Primě.

Foto: AK, FTV Prima

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
29.01.2017

Nový vůz a nový oltář

Letošní rok začal krásně, po dvou neuvěřitelných koncertech v 02 aréně jsem dostala dárek na čtyřech kolech od VDN promo.
Česká televize dokončila roční natáčení dokumentu a já jsem mohla díky prodeji růženců předat šek na 150.000 Kč na opravu oltáře kostela sv. Bartoloměje v Kyjích… Děkuji.

FotkyZobrazit celou aktualitu
11.01.2017

O2 Aréna se dočkala!

… prvního koncertu Lucie Bílé. Vlastně rovnou dvou! S generálkou 93 písniček, 20 převleků, kapela Petra Maláska, Arakain v čele s Honzou Toužimským, symfonický orchestr, světlomalíř Alex Dowis a tomu všemu kralovala Lucie Bílá. Vždy dvě a půl hodiny rozdávala radost narozeninovému publiku.

Fotky


08.01.2017

Náhradní termíny Fifty Fifty

1. (pro držitele vstupenky na 5.11.)   Koncerty Fifty-Fifty Lucie Bílé už tuto neděli!   Dlouho očekávané megakoncerty Lucie Bílé Fifty-Fifty se budou konat tuto neděli 8. ledna 2017. Vstupenky na původní termín 5. listopadu 2016 zůstaly v platnosti na termín 8. 1. ve 20:00 hodin.   Lucie Bílá se spolu s organizátory koncert...

zobrazit celou aktualituZobrazit celou aktualitu
29.12.2016

Bílé Vánoce v Litoměřicích

Pár hodin před Štědrým dnem Lucie potěšila Litoměřické svým 30. vánočním koncertem, předala Zbigniewu Czendlikovi šek na 100.000 Kč za prodané andělíčky a stojícímu aplaudujícímu publiku popřála krásné svátky a hodně božího požehnání. Pak už jen rozdala dárky týmu a spěchala do svého pohádkově osvětleného domu k vánočnímu stromku. Připomeňme si galerií krásný společný večer.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.12.2016

Bílé Vánoce v Praze

Svatá Lucie je patronkou slepých. Vede nás, když nevíme kudy kam. Ta mne na svůj svátek 13.12. už po několikáté bezpečně dovedla na pražský koncert. Tentokrát do Hudebního divadla Karlín. O hudební doprovod se kromě kapely Petra Maláska postaral i symfonický orchestr Miriam Němcové. Byl to pro mě i celý tým velký zážitek. Děkuji. Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2016

Bílá Vánoce, Česká Lípa

Foto: Vít Černý

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
12.12.2016

Bílé Vánoce v Otvovicích

První dva koncerty v zachráněném kulturním domě v Otvovicích byly zatím nejsilnějším okamžikem letošních Bílých Vánoc. Kromě toho, že Lucie předala šek na 250.000 Kč za své ručně vyrobené andělíčky, stihla také za čtyři hodiny strávené na jevišti několikrát poděkovat kamarádkám a sousedům, kteří sál pomáhali připravit na událost, jakou Otvovičtí ještě nezažili. Sama Lucie přiznala, že to byl jeden z nejkrásnějších okamžiků její kariéry.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
10.12.2016

Bílé Vánoce v Brně

Brno dostálo své pověstné křižovatky a přivítalo bílou karavanu ze Slovenska. Češi, vánoční turné je tady.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2016

Bílé Vánoce, Plzeň

Foto: Josef Beník

Zobrazit fotogalerii


09.12.2016

Fany rozkvetly stromy

Ivu Marešovou Lucie považuje za jednu z nejtalentovanějších kolegyň a už proto se rozhodla podpořit její nové CD tím, že s ní natočila videoklip. Podívejte se na výsledek!

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.12.2016

Bílé Vánoce, Rimavská Sobota

V Rimavské Sobotě Lucie na jevišti přivítala finalistu ČSMT Martina Vetráka. Zazpíval písničku, díky níž ve finále málem vyhrál.

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii