// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
29.08.2014

Tišnov s kapelou

Lucie Bílá zavítala s kapelou Petra Maláska do letního kina v Tišnově. Open air tohoto léta byl tradičně rizikový. Na začátku to vypadalo, že celý koncert proběhne v dešti. Publikum se proměnilo v deštníky. Ovšem s každým dalším tónem zpěvaččina silného hlasu se mráčky jeden po druhém klidily a po prvních písničkách déšť ustal. Po přídavcích měli diváci šanci odnést si domů CD a nebo zakoupit ručně háčkované srdíčko, jehož prostřednictvím Lucie podporuje Konto BARIÉRY. Ač je to diva u nás největší, v chladném večeru se ještě dlouho věnovala zájemcům o autogram.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2014

Festival Petera Dvorského

Lucie Bílá vystoupila v zámeckém areálu v Jaroměřicích nad Rokytnou. Působivé prostředí nádherné zahrady umocňovalo už tak fantastickou atmosféru koncertu. V tom nečekaně vlétlo cosi za Luckou na pódium. „Netopýr… Pojď sem, ty víš, že zkouším Addams Family. Ten muzikál musíte vidět!“ zavtipkovala zpěvačka.

Publikum ji nechtělo nechat odejít a aplaudovalo vestoje. Na jeden z přídavků – Jsi můj pán – pozvala Lucie na jeviště bratra Karla a společne píseň věnovali mamince.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.08.2014

Sázavafest 2014

Při příležitosti vystoupení na Sázavafestu darovala Lucie majitelce zámku Světlá Heleně Degerme medvídka.

Zdroj: Zameksvetla.cz

Zobrazit fotogalerii


17.07.2014

Všichni chtěli autogram. Ale chlapeček?

Všichni chtěli po Lucii autogram, ale chlapeček? Pusťte si video z Ružomberku a hned se to dozvíte!


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2014

Koncert s kapelou, Nový Knín

Foto: Naďa Murmaková + Andrea Vilhumová

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
28.06.2014

Výročí King´s casina Rozvadov

Lidé se mohli na této velkolepé události najíst a napít, co hrdlo ráčilo. Ale tím pravým dezertem byla až Lucie. Zpěvačka se jen stihla pozdravit s Karlem Vágnerem a už pospíchala na podium vybílit černou oblohu. Ne jeden tmavý mrak proděravěl a změnil svoji barvu. Prostě nám těch pár kapek nevadilo, viďte!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2014

Recitál v Plzni

Foto: Zdeněk Rubáš

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2014

Okoř se šťávou

V náherném prostředí středočeské Okoře, kde je Lucie téměř doma, bylo vystoupení s kapelou na festivalu "Okoř se šťávou" vyvrcholením letošního ročníku. Velké díky pořadateli Michalu Šenbauerovi z kapely České srdce za pozvání a bezvadnou spolupráci!

Foto Jiří Fišer

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2014

Večírek absolventů PBS

"Měla jsem obrovskou trému. Vlastně větší, než před vyprodanou sportovní halou. A Filipových spolužáků a rodičů si moc vážím, jejich ovace a vytleskávání mi udělalo obrovskou radost," řekla iDNES.cz Lucie Bílá

Foto: Lenka Hatašová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2014

Lucie v kině!

Lucie Bílá se rozhodla potěšit publikum na samých hranicích a s kapelou Petra Maláska vystoupila v přírodním amfiteátru letního kina v Domažlicích. Počasí nám přálo a diváci si tak celý koncert vychutnali v suchu až do závěrečné písně Jsi můj pán. „To už je konec?" pronesla Lucie k Petru Maláskovi. „Ne!" ozvalo se jednohlasně z publika. Fanoušci si přítomnost zpěvačky považovali a ta se jim na oplátku i přes prohlubující se chladnou noc podepisovala a podepisovala...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2014

Babovřesky 3

Lucie Bílá se po dvou letech vrátila do jihočeských Dobčic a Pištína, aby opět natáčela se Zdeňkem Troškou komedii Babovřesky 3.

Skvělá nálada a i přes třicetistupňová vedra panovala na placu výborná atmosféra. Potkala se s kolegou, hercem a zpěvákem Tomášem Traplem, který hraje roli nerudného, polského kněze Zbigniewa Krapuščinskeho...
\"Ve dvojce Babovřesek jsem nehrála, protože děj  se odehrává po třech dnech, takže jsem byla v jedničce a teď ve trojce. Moc mě to těší, jsem za tu možnost od Zdeňka moc ráda. Jo a tohle není moje nová image, to je k roli. Hodně se mě novináři ptají, kde jsem to, co mám na sobě spíchla nebo zda je to ze sekáče. Není, jak oblečení, tak šperky jsou od předních českých návrhářů a stylistů a jsem ráda, že je to budí takový zájem,\" prozradila Lucie.
V Babovřeskách 3 jako cikánka Aranka pokřtí se svou početnou družinou své 11. dítě a dá mu jméno Tygr...
:-)

René Kekely

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2014

Soutěž o vstupenky

Už jen do pátku rozdává Rádio BLANÍK vstupenky na koncerty Lucie Bílé! Dovolejte se první do rádia a vyhrajte.


01.06.2014

VIDEO z tiskové konference Černobílého turné 2014

O startu Černobílého turné informovala Lucie Bílá na tiskové konferenci, kde mimo jiné zazněla i otázka, zda do svého programu hodlá opět zařadit i diskutovanou píseň Moře stínů – původní hit Smells Like Teen Spirit od skupiny Nirvana. „Mně se ta písnička líbí. Stojím si za tím. Je důležité, aby zpěvák věděl, kudy chce jít, co se mu líbí a co ne.“


30.05.2014

Děti v divadle

Milé děti, rodiče, babičky a dědečkové, zavítejte do Nedělní Fantastiky!

K nedělnímu odpoledni patří pohádka. Královéhradecký Drak, plzeňská Alfa nebo liberecké Naivní divadlo je umějí skvěle vyprávět. Měly je možnost vidět děti v mnoha zemích světa, do Prahy ale přijíždějí málo. Neměly tu zatím místo, kde by mohly pravidelně hrát. Od října to bude jinak. Společně s nimi jsme pro vás připravili program Nedělní Fantastiky. Každou neděli odpoledne od října do konce března bude v našem divadle v Karlově ulici na Starém Městě pražském hrát jedno z nich. A vy už teď můžete z programu na celých šest měsíců vybírat ty svoje pohádky.

Vaše Divadlo Ta FantastikaLucie Bílá


27.05.2014

Změna termínu v Kutné Hoře

Agentura 44, jako pořadatel recitálu Lucie Bílé s klavírem Petra Maláska dne 29.5.2014 v Kutné Hoře v KD LOREC, je nucena z vážných důvodů přeložit termín konání na 19.11.2014. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti, případně se dají vrátit na všech pobočkách sítě Ticketstream. Jménem Agentury 44 se všem divákům omlouváme za případné komplikace.


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2014

Recitál v Českém Krumlově

Lucie Bílá koncertuje v posledních dnech především za klavírního doprovodu Petra Maláska. Živě tak přiváží svým posluchačům to, co mohou objevit na jejím novém albu Recitál, jež je možné zakoupit na koncertech anebo ve všech prodejních sítích.

Dokonalé skladby v noblesní atmosféře zámecké jízdárny v Českém Krumlově představovaly nevšední zážitek. V oblíbeném repertoáru zazněla nově i píseň Modi a nutno říci, že živé provedení jen podtrhlo její vnitřní kouzlo. Vřelému publiku se zpěvačka poděkovala několika přídavky a fanouškům po vystoupení ještě navíc autogramiádou. I přes únavu po několikadenním maratonu vydržela rozdávat podpisy s láskou sobě vlastní do posledního človíčka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2014

S kapelou v Náchodě

Pro nadšené fanoušky vystoupila Lucie se svou kapelou na stadionu v Náchodě. V příjemné atmosféře ještě před koncertem se ochotně vyfotografovala s výherci vstupenek Hitrádia Magic.

Scéna sice nebyla tak výpravná, jakou pro vás zpěvačka připravuje na své pokračování Černobílého turné, ale plná hala a řada přídavků nám jasně říkají, že se na podzimní turné těšíte!

Největší překvapení ovšem na Lucii čekalo po koncertě. „Včera se mi stala neuvěřitelná věc. Po koncertu na zimním stadionu v Náchodě mi ochranka do šatny přinesla od neznámého diváka dárek se slovy, že mi možná udělá radost. Dlouho mě nic tak nepotěšilo. Byl to památníček Tomáše Holého. Jsou v něm nádherná slova od lidí, s kterými Tomáš točil všechny ty báječné filmy jako například od Jany Preissové, Františka Němce, režisérky Marie Poledňákové, ale i od kamarádů, přátel a rodiny. Když jsem tím listovala, vrátila jsem se v čase a měla pocit, že tu Tomáš stále je, což je vlastně pravda. Chci alespoň touto cestou dárci moc poděkovat a říct mu, nejenže památník bude od teď patřit mezi mé poklady, ale ještě tam Tomášovi pár jmen doplním. Určitě se najde hodně těch, co by mu rádi něco krásného řekli.“ Lucie 

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.05.2014

Recitál v Táboře

Foto: Jiří Kupka 17x + Naďa Murmaková 5x + Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


18.05.2014

Dokument Lucie Bílá - Recitál

Zveme vás ke sledování dokumentu Lucie Bílá - Recitál