// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
29.04.2014

Muzeum Grévin Praha

Lucie Bílá se v doprovodu svého partnera Petra Makovičky zúčastnila slavnostního otevření muzea voskových figurín Grévin v Praze. Mezi kolegy Angelinou Jolie nebo Karlem Gottem patří její podoba k těm nejzdařilejším. Přesvědčte se na vlastní oči! Muzeum se pro veřejnost otevírá právě dnes.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2014

TýTý 2013

Ještě před zkouškou písně Desatero Lucie Bílá v domovském CAFÉMODI natočila další díl magazínu Prásk. Poté už se přesunula do Divadla na Vinohradech a stejně jako tomu bylo před 16 lety, i nyní si finálový večer užívala po boku manažera Jiřího Koubleho.

“Ze srdce děkuji všem za hlasy do této ankety. Moje zrcátko jste vy. Jsem tu pro vás .” ♥ Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2014

Recitál Vodňany

Foto: Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2014

Česká Miss

Lucie Bílá vystupovala na každém ročníku Miss ČR, na České Miss tomu však letos bylo poprvé. Ještě před strhujícím podání Tygřice měla tu čest setkat se se Sophií Loren. „Je to nádherná dáma s grácií a noblesou přímo nadpozemskou,” nešetřila superlativy Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2014

Poděkování od Andrey

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lucce za velikou pomoc, kterou mé rodině po odchodu manžela poskytla. Zůstala jsem sama se dvěma malými holčičkami a nebylo jednoduché tento fakt přijmout. Paní Lucie háčkovala svá černobílá srdíčka, aby nám výtěžkem z prodeje pomohla. Velice si její pomoci vážím a nepřestanu jí být vděčná za to, co pro nás udělala. LUCINKO, DĚKUJEME A MÁME TĚ RÁDY!!!

Andrea


Zobrazit celou aktualitu
22.03.2014

Recitál v Hronově

Foto: Jiří Mach

Zobrazit fotogalerii


21.03.2014

S kapelou v Brně

Přesně před rokem měla Lucie kocert v Brně. Kam se chystáte vy?
Zobrazit celou aktualitu
19.03.2014

Recitál Čadca

Lucie se v šatně po koncertě setkala s talentovaným bubenikem Andrejem Kampfem, kterého si pamatujete z předloňského ČSMT.

Foto: Pavol Konštiak a Marian Kráľ

Zobrazit fotogalerii


07.03.2014

Recitál Nitra

Nenechte si ujít originální recitál s Lucií Bílou a Petrem Maláskem také vy. Stále přidáváme nové termíny.


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2014

Ples hotelu Zlatá hvězda

Lucie vystoupila na plese Hotelu Zlatá Hvězda ve Vimperku a při té příležitosti pokřtila nové CD svým kamarádům a organizátorům plesu - kapele Pohoda.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
12.02.2014

Lucie Bílá vydává RECITÁL

V pátek 21. 2. 2014 vychází studiové album LUCIE BÍLÁ – RECITÁL, které přináší kolekci šestnácti emotivních písní, kde se jedinečný hlas Lucie Bílé snoubí s virtuozitou klavíristy Petra Maláska.

Tisková zpráva | Koupit CD Recitál


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2014

Recitál Žilina

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2014

Lucie Bílá na Slovensku

Sobota Lucie Bílé se odehrála hned ve dvou městech na Slovensku. Nejprve společně s Petrem Maláskem dojala diváky na recitálu v Modre. Dokonce závěrečný přídavek Ave Marie věnovala paní sedící v první řadě. Ta jí odměnila křížkem na čelo. Poté následovalo vystoupení s celou kapelou na plese ve Skalici. Zpěvačku mile překvapila účast dámské části Bílého sboru v zákulisí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.02.2014

Recitál Banská Bystrica

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2014

Recitál v Lučenci

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


21.01.2014

Recitál v Kladně

První koncert v novém roce, jako obvykle doplněný citlivými tóny klavíru Petra Maláska, se konal v rodném Kladně. Lucie tak v publiku mohla najít spoustu přátel, stejně tak svou maminku a paní ředitelku otvovické školy Alenu Krejzovou, která učila zpěvačku od první do páté třídy. Té věnovala píseň Vyznanie: „Jako sedmiletou mě poprvé postavila na jeviště. Už tenkrát jsem cítila, že tohle krásné povolání bude můj osud.” Netřeba dodávat, že za svůj fantastický výkon si Lucie vysloužila od diváků trojitý aplaus vestoje a dva přídavky nestačily!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.12.2013

Bílé Vánoce v Litoměřicích

Úspěšné vánoční turné se zakončilo jen pár chvil před Štědrým dnem v Litoměřicích.
„Jste poslední, kdo mě slyšel v tomto roce zpívat, protože zítra neřeknu ani hoří. Přeju vám hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání," vzkázala nadšeným divákům slavice.
Na závěr koncertu si vzal slovo i moderátor turné, farář Zbigniew Czendlik: „Lucie, chtěl bych Vám jménem všech účinkujících, jménem svým, Petra Maláska, jeho kapely, Bílého sboru a pánů z techniky poděkovat za těch 22 báječných koncertů. Všichni Vás máme rádi."

FOTKY