// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
21.12.2013

Bílé Vánoce v Brezně

Ze Žarošic Lucie přejela více než 300 kilometrů do Brezna, kde jako jediný umělec našich zemí dokáže vyprodat místní sportovní halu. A to rovnou dvakrát. Na druhý koncert se přišel podívat strýc Zaňák. Možná to nevíte, ale Lucka je československá zpěvačka. U přídavku Vyznanie neukápla jedna slza, ale celý rybník sedících dam.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2013

Bílé Vánoce v Žarošicích

Jednou v roce na Vánoce" se Lucie vždy zastaví u svých přátel v proslulých Žarošicích u Brna, kde se víno mění ve slivovici a prasata v jitrnice. Hodování si však musela tento rok odpustit. Je totiž k nezastavení. Z Bratislavy přes dva žarošické koncerty totiž pospíchala na Slovensko do vzdáleného Brezna za strýcem Zaňákem. Ale o tom až příště…

Do hlediště v žarošické škole zasedla i 94letá babička. Lucie se za ní při písni „Ave Maria" spontánně vydala, poklekla před ní a celou píseň zazpívala jen pro ni... Když věnování, tak doslovné.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2013

Bílé Vánoce v Bratislavě

Farář Zbigniew Czendlik, moderátor vánočního turné, uvedl koncert takto: „To nejlepší, co v Česku máme, tentokrát v Bratislavě. Lucie Bílá.” Na koncert do Evanjelického kostela se k jejímu velkému potěšení přišel podivat tým ČSMT a také účinkující Pevel Helan.

FOTKYZobrazit celou aktualitu
15.12.2013

Bílé Vánoce Liptovský Mikuláš

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2013

Bílé Vánoce v Karlíně

Je už tradicí, že Lucie v den svého svátku věnuje koncert Praze. I letos rovnou dva! Za doprovodu Symfonického orchestru Miriam Němcové, Bílého sboru, kapely Petra Maláska a Kamila Střihavky dostala diváky na kolena. Jako dárek obdržela od Supraphonu platinovou desku za album Bílé Vánoce v Opeře (Live). Ta je ve srovnání s původní deskou Bílé Vánoce a jejími 110 platinami sotva narozené děťátko!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu

Tip na vánoční dárek

Sháníte pro své blízké milý vánoční dárek? CD nebo DVD s vlastnoručním podpisem Lucie Bílé jistě udělá radost pod každým stromečkem. Zkuste náš e-shop.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2013

Bílé Vánoce v Karlových Varech

Ještě před koncertem přijala Lucie pozvání do Vánočního domu. Ocitla se hned v několika pohádkách, a kdyby nepospíchala, vydržela by zde svítit jako dítě ještě několik dalších hodin. Možná až do ježíška. O karlovarský koncert byl tak obrovský zájem, že se letos uskutečnil ve velké sportovní hale, jako kdyby šlo o velké Černobílé turné. :) A taky že šlo. Tento speciální event byl obohacen orchestrem pod vedením Miriam Němcové a zvuk kapely Petra Maláska tak dostal další hudební rozměr.

FOTKY


06.12.2013

VIDEO Bílé Vánoce ve Znojmě

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru Bílých Vánoc. Těšíme se na vás ve Varech a v Praze. V Jablonci už není ani jedno místo volné.


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2013

Bílé Vánoce Piešťany

Foto: Robert Fritz

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2013

Bílé Vánoce Trebišov

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.11.2013

Bílé Vánoce Prešov

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2013

Bílé Vánoce ve Znojmě

Tento rok odstartovalo turné ve Znojmě. Lucie Bílá s kompletní kapelou Petra Maláska vystoupila v kostele Nalezení svatého Kříže a také se zde setkala s farním vikářem Romualdem, který se také osobně znal s Jiřinou Jiráskovou. Lucie neváhala a věnovala paní Jiráskové píseň Desatero. Od Romualda pak dostala znojemské víno. „Jiřinka měla raději koňak,” připomněla. Specialitou letošního turné je muzikálový Ježíš Kamil Střihavka. Máte se na co těšit!

FOTKY


25.11.2013

Lucie Bílá - Jsem to já

JSEM TO JÁ. Díky vašim hlasům.

Pusťte si nový klip, který vznikal na koncertech Černobílého turné.


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2013

Černobíle turné České Budějovice

Nadšení diváků stoupalo od města k městu a Lucie Bílá si splnila svůj velký sen. Prožít největší turné, jaké se u nás dá vytvořit. Největší scéna, nejlepší tanečníci a především zpěvačka s největším hlasem! Na závěrečný koncert se přišla podívat řada známých tváří, mezi nimi i Zdeněk Troška a Petr Kratochvíl. Lucie rozdala členům týmu andělíčky od uměleckého kováře, od všech tanečníků si nechala podepsat fotku a úspěch turné všichni pořádně oslavili.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2013

Černobílé turné Liberec

V poslední říjnový den přijela zpěvačka se svým obrovským týmem do Liberce. A protože má v nedalekém Českém ráji chalupu, setkala se v Tipsport aréně se spoustou přátel.  „Na začátku roku byla v naší zemi špatná atmosféra a já jsem to chtěla změnit. Tak jsem alespoň volbám vyfoukla billboardy," zasmála se během show Lucie. Závěr severočeské návštěvy patřil natáčení rozhovorů pro média.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
29.10.2013

Černobílé turné Pardubice

Na Černobílou show se přišel podívat první prezident soutěže krásy Miss České republiky Miloslav Zapletal, režisér mnoha seriálů a televizních pořadů Jiří Adamec a logicky kam jinam než do Pardubic Ruda z Ostravy. :) Pánové dobře vědí, co znamená udělat velkou show, a přesto nešetřili svoji chválu ať už na adresu Lucie nebo pana režiséra Jeffa Minárika.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2013

Černobílé turné Brno

Lucie Bílá miluje svoje fanoušky a v Brně bylo vidět, že i oni milují Lucii. Diváci si nešetřili svůj úžas až na konec a projevovali své pocity během celého koncertu. Na závěrečnou písničku se s diváky přišly nečekaně rozloučit také děti z taneční skupiny Jumbo chicks.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2013

Černobílé turné Zlín

Ještě než začala velká show, Lucie se vydala v kraji Tomáše Bati nafotit snímek pro kalendář ROCK MAX & friends. Jak jinak než v metalovém kostýmu. A nejen to. Výsledek vytáhla na maximum, když s sebou vzala všechny tanečníky. Fotograf Jiří Pagac se nenechal zaskočit. Určitě se máte na co těšit.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2013

Černobílé turné Ostrava

Ať už zpěvačka navštíví západní Čechy nebo Slezsko, atmosféra je vždy stejně strhující. Počet lidí v publiku i jeho schopnost odvazát se však roste a roste. Co uvidíme dál?

FOTKY