// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
06.12.2012

Bílé Vánoce Humenné

Farář Zbigniew Czendlik vyzval Humenné, aby se pomodlilo za Jiřinku Jiráskovou. Nedávno  herečka Lucii poprosila o to samé a ta zjistila, že si nemůže vzpomenout na Otče náš ani Zdrávas Maria. Hned volala Zibimu a ten jí poradil: „Lucie, Pán Bůh ví, že ho máte v srdci. Odříkejte abecedu a on už si to tam nahoře poskládá." Po koncertě se zpěvačka ochotně fotila a podepisovala všem, kteří si na ni počkali, přestože další den ji čekal koncert až v Praze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích

Košice jsou sice pro Lucii daleko, ale o to víc jim chtěla ukázat a do Steel Areny přivezla spolu s Bílým sborem také orchestr. Musica Juvenalis pod vedením Miriam Němcové tak bezvadně doplnila koncert pro široké publikum. Kluci z techniky měli ten den před sebou náročnou stavbu velké světelné show a v závěru odvedli vynikající práci. Ještě v hotelu zpěvačku překvapily dvě dámy nádhernými pletenými doplňky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích #2

Foto: Vladimir Pyxel Domen

Zobrazit fotogalerii


04.12.2012

Bílé Vánoce Čadca

Na Bílé Vánoce se přišel podívat bubeník Andrej z talentu. Lucie mu uháčkovala nádherného anděla, kterého právě dražíme. Víc se dozvíte zde. „Zatímco ostatní si přišli poslechnout hlavně zpěvačku, ty jsi poslouchal Badyho a já z toho mám obrovskou radost," řekla chlapci Lucie. Bady mu navíc při děkovačce věnoval svoje paličky!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.12.2012

Bílé Vánoce v Plzni

Bílé Vánoce zažily v Plzni úžasnou atmosféru. Z tohoto města totiž pochází bubeník Bady Zbořil. A rozjel to v rodišti s kapelou Petra Maláska jaksepatří! „Mimochodem, moc děkuji za Slavíka. Patnáct se dobře pamatuje, ale já mám raději sudá čísla," zažertovala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2012

Bílé Vánoce v Modlanech a Ústí nad Labem

Bílé Vánoce jsou v plném proudu a člen týmu Karel Zaňák je připraven vyžehlit cokoli. Zázemím koncertu v modlanském kostele byla místní školka. Lucie si ji nemohla vynachválit a zrovna takovou by si přála pro děti v Otvovicích. Do Ústí přijela kapela z Paříže ve velmi dobré náladě a odvedla skvělý výkon po pouhých pěti hodinách spánku!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2012

Zlatý koncert v Bratislavě

Zlatý koncert v Bratislavě je již tradicí a stejně tak i účast Lucie Bílé na této prestižní události. Na letošním ročníku opět za doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala Lucie hity jako Most přes minulost, Miluji tě, Martini Dry nebo láska je láska. „Objevuji se tady pravidelně, to mě asi budete mít rádi," usmála se zpěvačka na závěr.

Fotky


28.11.2012

Bílé Vánoce v Komárně

Komárno mělo tu čest spatřit první koncert turné Bílé Vánoce Lucie Bílé. Po dlouhé době se Lucie potkala nejen s kapelou Petra Maláska, ale také s Bílým sborem a vyráží za vámi do různých měst České a Slovenské republiky. Lucie si na toto úspěšné turné pro nás připravila nové šaty. V těch původních vypadala jako anděl, který se chystá vzlétnout. V těch nových máme pocit, že už je to anděl, který naopak přiletěl za námi. Údajně 80% obyvatel Komárna hovoří maďarsky. Byli jsme velice potěšeni přízní nového národa. Děkujeme za vaši návštěvu - Köszönjük a látogatást.

FotkyZobrazit celou aktualitu
25.11.2012

Finále ČSMT

V sobotu a v neděli jsme měli možnost vidět absolutní vítězství, ale také absolutní emoce Lucie Bílé. V nedělním velkém finále soutěže Česko Slovensko má talent bylo o dojmy postaráno. Zpěvák Jozef Pavlusík byl v přímém přenosu první, kdo souhlasil s nabídkou produkce rozdělit výhru. Ovšem díky Alexovi Dowisovi, který tuto možnost v posledních minutách hlasování odmítl, vyhrál první místo v soutěži a tím i celou částku Jozef.

„Vážení a milí, děkuji za vaše názory, ať jsou kladné či nikoli. Stejně tak prosím i já o správné pochopení svých slov. Alex byl od začátku mým favoritem. Svým NE ve mně probudil silné sociální cítění. Měla jsem zlost, že připravil o peníze děti, které je potřebují. I malého Andreje, kterému by nesmírně pomohly. Pak mi ale hlava přestala hořet a uvědomila jsem si, že chyba je na straně televize. Od začátku jdou naši soutěžící do hry s jasnými pravidly a bylo by nefér je v přímém přenosu dostat do situace, kdy mají přijmout pravidla nová. Proto jsem se omluvila a řekla i po přenosu Alexovi, že měl pravdu a především právo říct svůj názor. Paradoxně si myslím, že jsem měla pravdu v obou svých projevech. V tom prvním měli šanci na vítězství všichni, v tom druhém jsem napravila něco, co se vůbec nemělo stát. Tentokrát u mě zvítězili dva pánové. Jozef svou skromností, pokorou a nádherným hlasem a Alex za svoji originalitu i statečnost. Myslím, že vše dopadlo tak, jak mělo." Lucie Bílá

Fotky


23.11.2012

Miss Spiša

PŘIDÁNO VIDEO (15. 6. 2012)

Ve Spišské Nové Vsi se ukrývají ty nejpůvabnější dívky ze Slovenska. Alespoň tradice této soutěže krásy tomu nasvědčuje. Vynikající moderátor Michal Hudák provázel celým večerem s maximálně vtipným humorem, přičemž neopomenul zmínit nic podstatného. Dívkám svojí nadsázkou pomohl ve volné disciplíně uvolnit napětí. Divákům v sále vůbec nevadilo, že si chvílemi připadali jako na romské soutěži krásy.

Lucie Bílá jako zlatý hřeb večera zazpívala těsně před vyhlášením vítězek několik písní za doprovodu Petra Maláska. Nepřestávala však být v kontaktu s publikem a především s moderátorem. "Michal Hudák je můj kamarád. Mám tě moc ráda a tahle je pro tebe," věnovala moderátorovi svou písničku. Poté se tým Lucie Bílé odebral do hotelu s příznačným názvem Tři studničky.

Fotky


06.11.2012

Koncert s kapelou v Mohelnici

Sehraná kapela Petra Maláska se v čele s Lucií Bílou stala hlavním programem večera společnosti HELLA. Zábava začala už před Lucčiným vystoupením, kdy se skvěle bavila s Milošem Knorrem a Lukášem Pavláskem. „Moc ráda jsem tě poznala, Lukáši. Jsi opravdu skvělý," neváhala ho potěšit. Načež se Lukáš zamyslel a váhavě odpověděl, že ale neví, jak to řekne doma. :) Aby toho nebylo málo, po koncertě dorazili kluci z Těžkého pokondru Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Show tak neprobíhala jen na jevišti, ale i v zákulisí. Nebylo snadné odejít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.11.2012

Nakupujte hudbu on-line

Nové album Lucie Bílé „Modi," stejně jako hit posledních dvou Vánoc „Bílé Vánoce Lucie Bílé" si od dnešního dne můžete digitálně koupit v obchodě, který vytvořil mistr zvuku Michal Pekárek. Stojí za oběma Lucčinými alby.

Pokud si jedno z těchto alb na ClickMusic koupíte, dostanete jako dárek píseň "Most přes rozbouřené řeky", která se nedá jinde koupit. Lucie ji natočila spolu s kapelou Petra Maláska v roce 2010.


Zobrazit celou aktualitu
26.10.2012

Finální koncert turné Arakain XXX

Turné ke 30. výročí kapely Arakain vyvrcholilo koncertem v Praze na Letňanech. „Včerejší večer byl po všech stránkach metalový, stihla jsem Aidu i fantastický koncert s Arakainem. Aby ne, vždyt jsme na to dvě. Já i moje nová dvojnice."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.09.2012

Vystoupení s kapelou v Žatci

PŘIDÁNO VIDEO (1. 9. 2012)

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na jubilejním 55. ročníku festivalu Dočesná v Žatci. Plné nebylo jen náměstí Svobody, ale i okolní ulice. Ti kteří neviděli, si tak přišli slavici alespoň poslechnout. Netřeba dodávat, že na festivalu chmele byla tato rostlina všude - na zemi, v oknech, na dekoracích, ale i na hlavách Žatečanů. Lucii sem přivezl přítel Petr a ta mu na závěr koncertu věnovala skladbu Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2012

Recitál Hojsova Stráž

Lucie Bílá se ocitla v nádherném prostředí Šumavy, kde za doprovodu Petra Maláska představila svůj recitál v kostele vesničky Hojsova Stráž. Poněvadž kostel měl k dispozici pouze jeden vchod, zpěvačka se s diváky pozdravila už při příjezdu. :) Po skončení se všem ochotně podepsala a bylo na ní vidět, že si pauzu od zkoušení nového muzikálu Aida skutečně úžívá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.08.2012

S kapelou v Protivíně

Městské protivínské slavnosti obohatilo vystoupení Lucie Bílé za hudebního doprovodu kapely Petra Maláska. Koncert jedné z nejprofesionálnějších hvězd naší republiky začal přesně načas. Lucie divákům popřála skvělé oslavy a hlavně lásku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.08.2012

Recitál v Kežmarku

PŘIDÁNO VIDEO (26. 5. 2012)

Dřevěný artikulární kostel v Kežmaroku obdivoval celý tým zpěvačky, mimo jiné i pro jeho mimořádnou barevnost. S příchodem Lucie Bílé se kostel rozzářil naplno! To už nešlo jen o přidanou hodnotu bílé barvy, ale přímo světla Božího.Diváci stáli ve frontě před i po koncertě. Nejdříve se těšili na zážitek z vystoupení a poté na setkání se zpěvačkou. Ta se samozřejmě podepsala všem, kteří na ni vydrželi čekat.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.07.2012

S kapelou na hradu Loket

PŘIDÁNO VIDEO (2. 6. 2012)

Lucie Bílá vystoupila již potřetí s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem Loket. Poprvé pršelo, minule nám počasí přálo a nyní byla příšerná zima. Profesionální zpěvačku však jen tak něco nepřekvapí, a tak s diváky vydržela dlouho do noci, až do posledního přídavku. Jako bonus si návštěvníci mohli ještě před tím vychutnat vokální seskupení 4TET.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2012

Benefiční koncert ve Zlíně

PŘIDÁNO VIDEO (22. 6. 2012)

Lucie Bílá pomáhá potřebným často a ráda. Nejinak tomu bylo i na koncertě pro HANDICAP(?) Zlín při příležitosti 20. výročí založení tohoto občanského sdružení. Za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů, vedené Stanislavem Vavřínkem, zazpívala skladby jako Pískovec, Jsi můj pán, Desatero a další. Během koncertu Lucie vysekla poklonu zpěvačce Zuzaně Sapárové, s níž se zná už z talentové soutěže. V závěru předala šek na 70.233 Kč řediteli HANDICAPU(?) Aleši Chudárkovi.

Fotky