// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
23.11.2011

Bílé Vánoce pro Konto BARIÉRY

Konto BARIÉRY slaví 15 let spolupráce s Lucií Bílou. A výročí nelze připomenout lépe než charitativním koncertem s kapelou Petra Maláska v prostorách mezinárodního duchovního centra Pražská křižovatka. Kostel, založený sv. Václavem již roku 927, opravila Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a rekonstrukce stále pokračují. „Jsem šťastná, že tady dnes vystupuji a moc děkuji Kontu BARIÉRY za pozvání. Děkuji i Globusu, že se s nadací spojil a tím vlastně i se mnou," uvedla na závěr Lucie Bílá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2011

Bílé Vánoce v Ostravě

Lucie se do Ostravy velmi ráda vrací. Bílé Vánoce s kalepou, kouzelně uvedené farářem Zbigniewem Czendlikem, navštívil energický důchodce Jaroslav Hueber, kterého jste mohli vidět v ČSMT, a především Robert Jícha, José z muzikálu Carmen. Když ho Lucie spatřila, úplně se rozzářila. A to jí vydrželo až do posledního autogramu pro fanoušky, kteří si zakoupili cédéčka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Bílé Vánoce v Neratově

,,Kostel v obci se 60 obyvateli zaplnilo neuvěřitelných 900 diváků," poznamenal moderátor turné farář Zbigniew Czendlik. Ptáte se, jak je to možné? Zázrak v podobě vánočního koncertu Lucie Bílé za doprovodu Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Poděkování fanouškům

Lucie Bílá natočila s režisérem a kameramanem F. A. Brabcem videoklip k vánoční písni Být dítětem svítícím a nyní ho přichystala jako dárek všem fanouškům, kteří jí poslali svůj hlas do ankety Český slavík.

Ti z vás, kteří snad ještě hlasovat nestihli, mají poslední možnost už jen do neděle. Stačí poslat SMS ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 9000606.


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2011

Bílé Vánoce ve Dvoře Králové

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska ve Dvoře Králové začal nepatrně později. ,,Zdrželi jsme se, protože se mi roztrhly korále. Poprosila jsem tedy o vlasec a přinesli mi hned čtyři. Vyhrál ten na sumce a s Péťou jsme pak korále navlékli," vysvětlila publiku zpěvačka. Po koncertě se konala zcela neplánovaná, zato velmi dlouhá autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2011

Shagy na semifinále ČSMT

V napínavém rozhodování druhého semifinále postoupili zpěvák Tomáš Buranovský, skupina Segment a malá zpěvačka Dianka Kalashová. Největší pozornost na sebe strhl legendární zpěvák Shaggy v doprovodu Dary Rolins. Je to vůbec první držitel grammy, který vystoupil ve středoevropské televizi. A v tomto přímém přenosu ho Lucie požádala, zda by pozdravil jejího syna Filipa. ,,Ahoj Filip," ozvalo se vzápětí. Po skončení se všichni včetně Shaggyho sešli na malé party.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.11.2011

Česko - slovenské dny Partizánske

V sobotu Lucii čekaly nejprve předtáčky na nedělní semifinále soutěže ČSMT. Avšak tak vřelí diváci, jací na ni poté čekali v Partizánske, kde vystupovala za doprovodu Petra Maláska v rámci oslav Česko - slovenských dní, se jen tak nevidí. ,,Jsem nesmírně šťastná. Je to na mně vidět? Nemám to štěstí jenom pro sebe, chci ho rozdat. Jsem tady poprvé, ale věřte mi, že ne naposledy," řekla nadšenému publiku zlatá slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

Bílé Vánoce v Žilině

Lucie Bílá, Petr Malásek a farář Zbigniew Czendlik pokračovali v Žilině.

Spojení vánočních písní v podání Lucie Bílé za doprovodu pouhého klavíru připomnělo neuvěřitelnou sílu projevu. ,,Bylo mi tady krásně, ostatně jako vždycky na Slovensku. Moc ráda sem budu jezdit, jste báječné publikum."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

S Ondrášovkou na vánoční turné

Soutěž s Ondrášovkou skončila a zde jsou jména úspěšných vítězů:

1. místo paní Horová

2. místo paní Kučerová

3. místo paní Habová

Ondrášovka je generálním partnerem turné Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Turné Bílé Vánoce úspěšně odstartovalo

V Považské Bystrici zlatá slavice Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska vyprodala hned celý zimní stadion. ,,Také jsem si říkala, jestli turné nezačíná brzy, ale po třetí písničce jsem zjistila, že ne. Strojím stromeček už 20. listopadu a likviduju ho až na konci února," svěřila se divákům zpěvačka. Při Ave Maria slétl k Lucii motýl a celou dobu se jí držel na rameni, jako by si Pavel Vrba přiletěl poslechnout svou píseň, viz video.

Po koncertě se všichni členové týmu sešli v Žilině v hotelu Galileo, aby oslavili kulaté narozeniny Lucčina manažera Jirky Koubleho.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Recitál v Ústí nad Orlicí

PŘIDÁNO VIDEO (24. 10. 2011)

Dalším městem, kde Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska vystupovala, bylo východočeské Ústí nad Orlicí. Největším překvapením na závěr byl Lucčin kamarád farář Zbigniew Czendlik. Ten svým příchodem předznamenal turné Bílé Vánoce, které bude uvádět. A nebyl by to Zibi, kdyby nepřipomněl, že hlasy do slavíka můžete posílat ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 900 06 06.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Lucie Bílá pro Pinktober 2011

Společnost Hard Rock Café Praha požádala renomované umělce včetně zlaté slavice Lucie Bílé, aby na podporu charitativního projektu "Pinktober 2011" vlastnoručně pomalovali masku. Výtěžek z dražby těchto originálních předmětů půjde na podporu kampaně Anny K. v boji proti rakovině prsu. Více na chceszitjakoja.cz


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2011

Nalaďte si rozhlas

Poslouchejte dnes Lucii od 11:05 v pořadu Radiodárek na Českém rozhlasu 2 - Praha.

AKTUALIZOVÁNO, zde je záznam vysílání (od 8. minuty).


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2011

Benefiční aukce pro UNICEF

Lucie Bílá vyrobila medvídka pro charitativní aukci společnosti UNICEF. Byl vydražen za neuvěřitelných 50 000 Kč.

Výtěžek 724 000 Kč zachrání v rámci očkování proti šesti hlavním dětským smrtelným nemocem 1206 dětí.

Děkujeme!


Zobrazit celou aktualitu
16.10.2011

Radiodárek, Libčice nad Vlatavou

Lucie Bílá vystoupila jako hlavní host rozhlasového pořadu Radiodárek, vysílaného z Libčic nad Vltavou. Dalšími známými hosty byli pánové Petr Hapka a Ivan Kraus. Lucie potěšila publikum kromě písněmi i vtipnými příběhy ze svého života a sérií vtipů. Poslechněte si záznam pořadu v neděli 23.10. od 11:05 na ČRo.Po natáčení přijali Lucie spolu s Petrem Hapkou a moderátorem Daliborem Gondíkem pozvání na kávu do místní cukrárny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.10.2011

Koncert s Vrabčáky v Jablonci

V Jablonci vystoupila Lucie jako každý rok s Vrabčáky. Zdokumentovat událost přišla i Tv Prima. Lucie Bílá má nedaleko Jablonce chalupu, a tak se koncert vždy odehrává v přátelské atmosféře. Zpěvačka se věnovala fanouškům i po koncertě a ti jí přislíbili svůj hlas do slavíka. A co vy, už jste hlasovali?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.10.2011

Ondřej Pýcha a Karlovy Vary

Lucie Bílá se v úterý nezastavila ani na minutku. Nejprve ji Ondřej Pýcha fotil pro listopadové vydání časopisu Dieta. Hned nato přejela do Karlových Varů, kde poprvé vystupovala s Petrem Maláskem v Městském divadle. ,,Karlovy Vary mám moc ráda. Jako dítě jsem sem jezdila do lázní," prozradila divákům zpěvačka. Po koncertě Lucie přišla za fanoušky do sálu a ochotně rozdávala autogramy a fotila se.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2011

To byl náš hit

Lucie Bílá, nejpopulárnější zpěvačka české hudební scény, jejíž písně sklízejí nevídaný úspěch, vystoupila na premiérovém díle pořadu televize Barrandov To byl náš hit. Za výborného doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala megahit Láska je láska. V zákulisí se navíc setkala s mnoha kolegy, například s Karlem Gottem, Michalem Davidem nebo skupinou Olympic.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2011

Recitál v Českých Budějovicích

Lucie Bílá navštívila s Petrem Maláskem České Budějovice. Při dlouhém povídání s diváky se zpěvačka zmínila: ,,Zamkli nás tady." A z publika se okamžitě ozvalo: ,,To jsme rádi!" Jejich velké nadšení vydrželo až do závěrečného potlesku vestoje. Lucie diváky neopustila ani po koncertě. Rozdávala podpisy a se všemi se fotila.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2011

Recitál ve Šternberku

Lucie Bílá si neodpočine ani o víkendu. Po pátečním vydařeném koncertě v Trutnově navštívila s Petrem Maláskem Šternberk. Po koncertě se zpěvačka krátce podepisovala fanouškům. Jedna paní jí nabídla králíka. Lucie nabídku bez váhání přijala a zajela si pro něj až k ní domů.

Fotky