// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
23.09.2011

Recitál v Trutnově

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Trutnově v centru UFFO, které právě slaví první narozeniny. Pořadatelé si Lucii přáli už na zahájení, tehdy se ovšem nepodařilo skloubit program. ,,Máte krásné divadlo. Mrzí mě, že jsem tady nebyla už loni," svěřila se divákům zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2011

Mělnické vinobraní

Sotva Lucie vystoupila z auta, už ji na náměstí v Mělníce vítal zástup diváků. ,,Dáš mi ochutnat?" zeptala se slavice fanouška, který měl u sebe lahev burčáku.V závěru zpěvačka pomohla najít ztracenému chlapečkovi rodiče. ,,Když se nenajdou, nechám si ho já."Lucie se zde setkala se skupinou No name. Přestože spěchala domů, neváhala počkat na začátek jejich vystoupení a poslechla si pár hitů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.09.2011

Koncert s kapelou v Rožnově

PŘIDÁNO VIDEO (24. 6. 2011)

Ještě než vystoupení vůbec začalo, setkala se Lucie Bílá s dívčí skupinou 5Angels. V nádherném amfiteátru Valašského muzea pak proběhl fantastický koncert s kapelou Petra Maláska. Přestože už byla k večeru zima, návštěvníci pod přílivem jedné pecky za druhou rozhodně nevychladli. Vřele reagovali na každé Lucčino gesto.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.09.2011

Koncert s kapelou v Opočně

Opočno si užilo plnou nálož hitů Lucie Bílé. S příchodem zpěvačky se zimní hala rozzářila a lidé skandovali jedno pozitivní heslo za druhým. Naopak při pomalých písničkách vytahovali zapalovače a mobilní telefony. Na oplátku je Lucie v závěru přizvala do své bezprostřední blízkosti a společně si zazpívali Láska je láska. Fanouškům se věnovala i po koncertě, kdy rozdala spousty podpisů, aby toho nebylo málo, přijala pozvání do místní restaurace. Buďte u toho také a sledujte další termíny vystoupení.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2011

Recitál v Modlanech

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska začal pro zpěvačku smutně. Odešel totiž její kamarád, textař Pavel Vrba. Lucie přišla o člověka, který pro ni hodně znamenal. Nechyběla píseň Ave Maria. ,,Ta se Pavlovi povedla," poznamenala Lucie. ,,Víte, co je Bůh? Láska. A já vás mám moc ráda," uklonila se divákům na závěr.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2011

První vlna koncertů je za námi

Poslední koncert tohoto mini turné se odehrál ve Františkánských zahradách ve Skalici. ,,Když jsem sem přijížděla, propadla jsem panice, že jsou tady jenom ženský. Nicméně všechno je v pořádku, viděla jsem tady i muže a můžeme tedy hrát," zahájila své vystoupení s kapelou Petra Maláska zpěvačka Lucie Bílá. Nejen začátek, i konec se vydařil. Aplaus diváků ne a ne skončit, a tak Lucie přidala ne jednu písničku, ale rovnou čtyři.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.09.2011

Hornické slavnosti

Lucie vystoupila za doprovodu kapely Petra Maláska na Hornických slavnostech v Karviné. ,,Už jsem tady poněkolikáté a pokaždé je tady plno. Děkuju, že jste přišli," vzkázala návštěvníkům zpěvačka.
Moderátor Ruda z Ostravy byl z Lucky natolik unesený, že pro ni ,,ukradl" kytku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2011

Koncert, křest a ohnivá show v Bojnicích

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem v Bojnicích. Na závěr zpěvačka pokřtila výra skalního jménem Kvído a následovala velkolepá ohnivá show.,,Kvído, přeju ti hodně zdraví, štěstí a nějakou lásku."
Po koncertě se všichni přesunuli do restaurace Park, kde proběhla oslava.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.09.2011

Zpívala celá Myjava

Další koncert se konal v přírodním amfiteátru v Myjavě. Nadšení diváky přesouvalo stále blíž k pódiu. Při písni Láska je láska by se jen těžko našel ten, kdo se nepřidal.
,,Co nejvíc miluju, je tohle povolání. I kdyby se dělo cokoliv, kdyby padaly trakaře, tady se všechno vyřeší. Mám velké štěstí, že mám tu nejlepší kapelu na světe. Kapelu Petra Maláska."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2011

Lucie se vrátila

První koncert po prázdninách je tady. Lucie s kapelou Petra Maláska se na hradě v Boskovicích ukázaly v plné síle. ,,Když léto bylo bláznivé, tak vám přeju, aby babí léto bylo krásné," rozloučila se s diváky zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.08.2011

Superkoncert v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (26. 4. 2011)

Brno zažilo megakoncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska. Jeden hit za druhým, doprovázený projekcemi na obřích plátnech, rozproudil Bobycentrum na maximum. Speciální květinu přinesl Robert Jícha. Obsahovala mapu Českého ráje a zvonek na kolo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2011

Zlatá hokejka

PŘIDÁNO VIDEO (18. 6. 2011)

V karlovarském Grandhotelu Pupp vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska jako exkluzivní host vyhlášení Zlaté hokejky. V průběhu večera neustále překvapovala svými proměnami. Vždyť na každou píseň měnila nejen účes, ale i šaty! Celkem zaznělo pět hitů. Na závěr Lucie gratulovala vítězi Jaromíru Jágrovi: ,,Jaroušku, přeju ti všechno nejlepší. Moc si tě vážím."

Po přenosu Lucie přijala pozvání na VIP večírek, kde jí všichni blahopřáli k senzačnímu výkonu. Poté si dlouho do noci povídali s Jaromírem Jágrem a svými partnery.

Fotky, Záznam pořadu


Zobrazit celou aktualitu
30.07.2011

Benátská noc

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na Benátské noci v Českém ráji. Fanoušci se koncertu nemohli dočkat. Jakmile Lucie vstoupila na pódium, byli uneseni. Počasí bohužel znepříjemnilo festival nejen jim, ale i zpěvačce, která kvůli němu nemohla podat svůj obvyklý 120% výkon.,,Miluju toto místo. Už 20 let tady mám chalupu. Dnes tu však zpívám úplně poprvé a jsem šťastná, že jsem tady s vámi." Lucie po koncertě zahájila prázdniny tím, že pozvala přátele a kapelu k sobě na chalupu. Zatímco venku se opékalo selátko, ukázala všem dům, poníka i přilehlé zahrady.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.07.2011

Natáčení spotu a ještě koncert!

PŘIDÁNO VIDEO (20. 5. 2011)

Lucie dnes měla znovu nabitý program. Celý den točila charitativní spot pro Konto BARIÉRY a jak je jejím dobrým zvykem, bavila vtipy celý kompars. Děti z BARIÉR zpěvačce nosily jeden obrázek za druhým.

Aby toho nebylo málo, hned nato Lucie předvedla dokonalý pěvecký výkon za klavírního doprovodu Petra Maláska na firemním večírku. Zítra se na vás těší v Boskovicích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2011

Večírek Rozmarínu

PŘIDÁNO VIDEO (11. 6. 2011)

Lucie vystoupila v Trenčíně jako vzácný host na večírku společnosti Rozmarín. Nejenže přítomné potěšila svým recitálem za doprovodu Petra Maláska, ale také se zapojila do tomboly. Měla šťastnou ruku a rodina s postiženým dítětem se teď raduje z nového auta. Částku, která se vybrala, majitelé firmy a Lucčini přátelé Žaneta a Jozef Krškovi zdvojnásobili. Lucie se rozhodla peníze věnovat stepařce Kateřině Fialové, kterou od loňské soutěže Česko Slovensko má talent finančně podporuje. Kateřina získala 4.6. 2011 první místo na mistrovství České republiky ve stepu. Gratulujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2011

Šestý den s talenty

V pondělí bylo v Mahenově divadle v Brně takové horko, že Martin Dejdar házel na přání diváků do hlediště led a Miloš Knor je osvěžoval rozprašovačem. Mezi Lucií Bílou a Jarem Slávikem nadále trvá spor, zda jsou lepší soutěžící z Česka nebo ze Slovenska. Pro dnešek vyhrála Lucie. Dlouho si však vítězství neužila, neboť poslední číslo, které následovalo, byl šok pro všechny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2011

TV Prima a narozeninová oslava

Sotva skončil koncert v Nepomuku, hned v sobotu natočila Lucie zatím utajovaný pořad pro TV Prima. Víc se dozvíme v září!

Večer pak za klavírního doprovodu Petra Maláska vystoupila Lucie na zámku Štáblovice jako exkluzivní host velkolepé narozeninové párty paní Jitky. Dalšími hvězdnými gratulanty byl Karel Gott, Leoš Mareš nebo Petr Novotný.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2011

Koncert s kapelou v Nepomuku

Ani hromy a blesky nebyly pro diváky dost velkou překážkou, aby si nechali ujít koncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na náměstí v Nepomuku. ,,Děkuju, že jste přišli. Sice jsem všem neviděla do tváře, zato vím, jaké máte doma barevné deštníky. Doufám, že po dnešku budete nemocní pouze mnou a ne kvůli mně," rozloučila se s návštěvníky Lucie.

Po koncertě se zpěvačka v místním Hard rock baru věnovala sponzorům a setkala se tam i se svým kamarádem, kolegou Alešem Brichtou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.06.2011

Recitál v Boskovicích

PŘIDÁNO VIDEO (21. 5. 2011)

Lucie si z Boskovic nadšeně odvezla obraz Jaroslava Henzla. Přestože malířství nikdy nestudoval, prakticky celý život se věnuje převážně realistickým prvkům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2011

Dni Petržalky

V samém závěru galavečera Dni Petržalky vystoupila Lucie s kapelou, aby po živé muzice odstartovala půlnoční ohňostroj a završila oslavy 14. ročníku městské části.

Lucka si navíc stihla vyzkoušet hromadu nových šatů, kterých se brzy dočkáte ve druhé řadě ČS má talent.

Fotky