// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

21.12.2009

Koncerty v Ústí n.L. a Děčíně

Bohužel musíme fanouškům oznámit, že se letos nevyhnula chřipka ani Lucii, a proto jsme nuceni přeložit dnešní a zítřejší koncerty v Ústí nad Labem a Děčíně na náhradí termíny, které s promotérem plánujeme v druhé půlce ledna či začátkem února. Určitě o nich budeme včas informovat v regionálních médiích i na našem webu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné Vánoce!

Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2009

Cestou necestou s Mirkem Donutilem

Miroslav Donutil si do své talkshow pozval Lucii Bílou. Diváci si dopřáli mnoho vtipných historek obou protagonistů a také Lucčin živý zpěv.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.12.2009

Poslední koncert s kapelou, Žarošice

Tradiční koncert v Žarošicích znamenal pro Lucii poslední vystoupení roku 2009 s kapelou Petra Maláska. Všichni si ho užili na maximum!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2009

Kostel Sv. Ignáce, Chomutov

Lucie vystoupila společně s Dětským pěveckým sborem ZUŠ v Chomutově. Potleskem vestoje se publikum v kostele Sv. Ignáce dočkalo také přídavku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2009

Vimperk s Petrem Maláskem

Koncert s Petrem Maláskem ve Vimperku proběhl v krásném komorním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu Zlatá hvězda. Díky za pozvání - zejména Dušanu Říhovi, Milanu Zevlovi a jeho pořadatelské agentuře Lucie.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.12.2009

Košice s Petrem Maláskem

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2009

Advent a andělé Brno

Lucie vystoupila jako host vánočního programu Městského divadla v Brně, Advent, andělé. Zazněly písně z nového alba Bang! Bang! "Desatero" a "Už nikdy víc". Na závěr se všemi účinkujícími přidala vánoční koledu Narodil se Kristus pán.

Fotografie


02.12.2009

Koncerty na Slovensku

Z důvodu vážného onemocnění slovenského promotéra musíme všem zájemcům s lítostí oznámit přeložení předvánočních koncertů Lucie Bílé v Prievidzi, Nitre a Lučenci . V takto krátkém předstihu již nebylo možné najít alternativní řešení, proto jsme se rozhodli přistoupit k tomuto kroku. Náhradní termíny (pravděpodobně duben - květen 2010) oznámíme včas v sekci KONCERTY
Děkujeme za pochopení. Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2009

Trenčianské Teplice

Perla Karpat, lázeňské Trenčianské Teplice hostily Lucii Bílou a Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2009

Festival Modré dny - Žďár nad Sázavou

Obohacený program o písně z nového repertoáru přivezla Lucie do Žďáru nad Sázavou, kde se konal sedmý ročník festivalu Modré dny. Slavnostní galakoncert, uspořádaný proti rasové nesnášenlivosti, neváhala Lucie podpořit. Za doprovodu Petra Maláska se tak diváci několikrát postavili, aby odměnili umělce velkým potleskem.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2009

Koncert Remedios

Lucie vystoupila jako exkluzivní host na koncertu svých kamarádů, flamenkové skupiny Remedios. Koncert se konal u příležitosti vydáni jejich nového CD CARDAMON. Jak se natáčel na album bonus s Lucií Bílou, si můžete připomenout zde.

Cardamon si můžete poslechnout a koupit u nás v e-shopu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Zlatý koncert Bratislava

Zlatý koncert v Sibamac Aréně NTC Bratislava dokonale spojil folklór a populární hudbu. Housle Jána Berkyho Mernice a Lucii Bílou.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2009

Koncert v kostele sv. Anny, Jablonec

U příležitosti 20. výročí od Sametové revolece vystoupila Lucie s dětským pěveckým sborem Vrabčáci. Koncert byl uspořádán v kostele sv. Anny a sklidil mimořádný aplaus. Po vystoupení Lucie poseděla s přáteli a pořadateli v hotelu Zlatý lev.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2009

Kudykam, premiéra

Účinkováním na premiéře Kudykam Lucie podpořila start nového divadelního projektu Petra Hapky a Michala Horáčka. Výpravný tříhodinový příběh plný hitů elegantně svazuje přes 2000 veršů.


Zobrazit celou aktualitu
13.10.2009

Bang bang pro Barrandov

Turné vyvrcholilo koncertem na Barrandově. Během něj došlo na předání šeků Nadaci policistů a hasičů za účasti Ivana Langera; 60 000 Kč věnoval Nezávislý odborový svaz policie ČR, 100 000 Kč Česká podnikatelská pojišťovna a Lucie darovala 140 000 Kč. Přišla i Lucčina maminka, jíž Lucie věnovala závěrečnou píseň Vyznanie. Záznam odvysílá TV Barrandov 7. listopadu ve 20:20.

FotografieZobrazit celou aktualitu
29.09.2009

Bang bang České Budějovice

Na turné Bang bang zavítal režisér muzikálu Carmen, Gabriel Barre. Společně s uměleckým ředitelem Pavlem Polákem Lucii několikrát tleskali ve stoje a po koncertě přidali osobní gratulace.

FotografieZobrazit celou aktualitu
26.09.2009

Slavnosti pivovaru Černá Hora

Lucie vystoupila jako speciální host slavností pivovaru Černá Hora.

Fotografie