// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
23.12.2017

Bílé Vánoce v Teplicích

Se závěrem roku vám přinášíme fotografie z poslední zastávky turné Bílé Vánoce Lucie Bílé. Pro velký zájem se konaly koncerty rovnou dva a už před prvním zpěvačka obdarovala členy týmu stylovou lahvinkou a popřála všem krásné svátky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2017

Bílé Vánoce ve Zlíně

O jeden z nejsilnějších zážitků letošního vánočního turné se postarala skvělá Moravská filharmonie Olomouc a báječné publikum ve Zlíně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2017

Narozeniny s Impulsem

Lucie Bílá převzala štafetu během hvězdného maratonu oslav rádia Impuls v O2 aréně a v závěru divákům i posluchačům zazpívala hity Haňa Zaňa, Most přes minulost, Láska je láska a Zpíváš mi requiem.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
13.12.2017

Bílé Vánoce v Praze

Každoročně 13. prosince vystupuje zlatá slavice s Petrem Maláskem, jeho kapelou a Bílým sborem v Praze. A koncerty byly letos pro obrovský zájem rovnou dva! V Hudebním divadle Karlín byl zážitek navíc umocněn Symfonickým orchestrem Miriam Němcové. „Vánoční repertoár bych mohla zpívat celý rok,“ usmála se zpěvačka do hlediště plného přátel. V závěru Zibi Lucce pogratuloval k svátku a jako překvapení nechal přivézt třípatrový dort. Jak už je jejím dobrým zvykem, věnovala ho dětem v otvovické škole.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.12.2017

Bílé Vánoce v Bratislavě

Bílé Vánoce v Bratislavě byly okořeněny technickým problémem se zvukem. Diváci si proto užili Lucii skutečně živě, tedy i bez mikrofonu. Na pomoc si zpěvačka během této pauzy přizvala svého kamaráda, katolického kněze Martina.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2017

Bílé Vánoce, Žilina

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2017

Bílé Vánoce Banská Bystrica

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
03.12.2017

Bílé Vánoce ve Valticích

Lucie s kapelou projíždí česká a slovenská města. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým, přijďte na koncert.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2017

Marcela a Luboš

Dostala jsem výjimečnou příležitost. Zorganizovat tajnou svatbu! Věděla jsem o ní jen já a můj bratranec Luboš. Ještě ráno nevěsta netušila, že večer už bude paní Zaňáková. Obřad byl u mne doma a oslava na naší Formance. Byla to pohádková svatba. Podívejte! ♥

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2017

Co vše se dá stihnout za jeden den?

Co vše se dá stihnout za jeden den? Lucie natočila vánoční díl do rádia Region s Naďou Konvalinkovou, pustila do domu Top Star na sváteční rozhovor, byla u zásnub nic netušící kamarádky, zazpívala u kapličky a při té příležitosti rozsvítila vánoční strom. :)

Fotky


28.11.2017

Triumfy Lucie Bílé: Zlaté Bílé Vánoce II, Zlatý slavík, Absolutní slavík a NOVÝ VÁNOČNÍ KLIP!

Lucie Bílá vydala nové vánoční album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. To již v rámci křtu obdrželo zlaté ocenění.  A triumfální jízda pokračuje. V sobotu zpěvačka převzala 20. zlatého slavíka v kategorii zpěvačka a 13. absolutního! Své pracovní úspěchy korunuje premiérou nového vánočního klipu „Jenom klid“ a vyjíždí na turné. K novému albu Bílé Vánoce ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
27.11.2017

Zkouška na vánoční turné

Vánoční turné je už opravdu za dveřmi. Máme se na co těšit, protože Lucka pro nás nazkoušela repertoár ze zbrusu nového alba Bílé Vánoce II. Na Formance, kde Lucie všem opět zajistila občerstvení, došlo i na zapití čerstvě narozeného syna baskytaristy Martina Lehkého.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2017

První adventní koncert 2017

Sotva k Lucii v sobotu přilétl 20. zlatý a 13. absolutní slavík, už v neděli vystoupila v rámci Adventního koncertu 2017 pro ČT1. Z Břevnovského kláštera se linuly vánoční tóny písní Marie, zda víš a Panis angelicus. Na klavír zpěvačku doprovodil Petr Malásek a sborovým zpěvem Kris Kros.

Fotky

Přehrajte si záznam prvního Adventního koncertu, vysílaného přímým přenosem z Tereziánského sálu Břevnovského kláštera. Je věnován neziskové organizaci ROSA - centrum pro ženy. Lucii najdete jako zlatou tečku na konci.


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2017

Absolutní slavice Lucie Bílá

Lucie Bílá se v sobotu během slavnostního galavečera Český slavík 2017 stala nejen nejlepší zpěvačkou, ale rovnou absolutní vítězkou ankety. Na vyhlášení vítězů si oblékla zapůjčené smaragdy v hodnotě 50 milionů, zato boty kvůli zlomenému malíčku žádné.
„Byl to nádherný víkend, moc vám za něj děkuji,“ vzkazuje nadšená Lucie svým fanouškům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2017

Recitál Jirny

5. ročník Jirenského Srdcebraní

Zobrazit fotogalerii


16.11.2017

Pokřtili jsme druhé Bílé Vánoce

Za velkého zájmu novinářů a fotografů se nové album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. dočkalo oficiálního uvítání na svět. Autoři Radůza, Václav Kopta, Petr Malásek a Honza Toužimský v čele s Lucií tentokrát pokřtili nejen CD, ale také klasickou vinylovou desku. Ta by rozhodně neměla chybět ve sbírce nikomu, kdo si chce užít čistý hlas původní analogovou cestou. A protože Vánoce jsou za dveřmi, autoři byli obdarováni vydavatelstvím Supraphon z rukou ředitelky Ivy Milerové zlatou deskou za první úspěšnou metu v počtu prodaných nahrávek.
„Sedm let jsme přemýšleli, že bychom měli vydat dvojku, ale nikdy na to nebyl čas, protože čas od Vánoc do Vánoc se příšerně zkracuje. Pak jsme si řekli, že to nebudeme řešit rozumem, ale citem. Oslovili jsme textaře Václava Koptu a fantastickou písničkářku, autorku textu i hudby Radůzu,“ prozradil autor hudby Petr Malásek.
„Tohle album vyšlo i proto, že jsme chtěli obnovit repertoár každoročně vyprodaných vánočních koncertů. Oblíbí si ho jak děti, protože obsahuje jednoduché popěvky, tak maminky pro jeho krásné vážné téma, jimž je strach o dítě,“ podotkla zlatá slavice.
Nutno dodat, že vánoční turné začíná v prosinci a končí v lednu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.11.2017

Jmenuju se Tomáš

Lucie Bílá se stala kmotrou nové knihy Jmenuji se Tomáš. Tu napsal Ota Kars, kamarád, který kdysi Lucii a Tomáše Holého seznámil. Se křtem byla spojena výstava fotografií z hercova života. Těsně před odjezdem na představení Sestry v akci zpěvačka nabídla hostům, aby si přivoněli k Tomášovu parfému. A dodala: „Zapomenete, co vám kdo říkal nebo udělal, ale nezapomenete, jak voněl.“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.11.2017

Řád Vavřínu pro Lucii Bílou

Tohle ještě není Slavík. Hlasování stále probíhá. Lucie v úterý obdržela jiné, neméně vzácné ocenění, a to Řád Vavřínu od Hospodářské komory České republiky za kulturní přínos.

Fotky