// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
20.05.2018

Neděle s Lucií a Eliškou Balzerovovou

Další díl Neděle s Lucií se opravdu povedl. Hostem byla tentokrát noblesní a po všech stránkách krásná Eliška Balzerová. Fotky.


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2018

Charitativní recitál Velké Lomnice

Charitativní recitál z Velké Lomnice pro Nadaci Miroslava Šatana v rámci projektu Lomničania Lomničanom.

Foto: Patrik Tajboš

Zobrazit fotogalerii


08.05.2018

Přes bariéry s policií

Patronka Konta BARIÉRY Lucie Bílá se zúčastnila velkého charitativního Dne záchranářů s názvem Přes bariéry s policií. Pod vedením instruktorů si mohli zájemci vyzkoušet testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný pak přispěl prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby. V případě Kolína panu Miroslavu Palkovi. Právě tomu Lucie spontánně přidala svých 50.000 Kč z prodeje charitativních růženců.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.04.2018

Hvězda na chodníku slávy

Miluji své fanoušky natolik, že mi nevadí, že po mně můžou chodit. Ba naopak. Já jsem si na svou hvězdu na chodníku ráda šlápla taky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2018

Neděle s Ivou Hüttnerovou

Iva Hüttnerová si získala celé Otvovice, ale také ona si zamilovala je. Hned druhý den po besedě k nám na Formanku přijela na oběd i s manželem a pejskem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2018

Lucie s Arakainem v Mostě

Ráda se v kapele Arakain převlékám do metalové role, ale v pátek to chtělo silnější kalibr. Zpívala jsem totiž za Honzu Toužimského, kterého potrápilo zdraví. S jeho fanoušky jsme mu zavolali a alespoň po telefonu zařvali: „Brzo se uzdrav, kámo!”

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2018

Lucka slaví narozeniny

S kým jiným oslavit své narozeniny než se svými přáteli a fanoušky. Tobogan na Formance byl příjemným začátkem a Sestra v akci v Karlíně nádherným koncem. Děkuji za všechna přání a posílám pohlazení všem, co si na mne ten den třeba jen na krátko vzpomněli. ♥

Fotky


20.03.2018

Beseda v restauraci 8Osma

Návštěvu Ostravy si nikdy nenechám ujít. Včera se konala beseda v útulném prostoru restaurace 8Osma a já jsem si ji s lidmi opravdu užila.

Fotky


19.03.2018

Lucie kmotrou knihy Hospodářské komory

Když jsem se pustila do záchrany našeho kulturního domu Formanka v Otvovicích, věděla jsem, že musím. Víc mě nezajímalo. Po roce a půl už vím, do jak těžkého a zodpovědného úkolu jsem se pustila. Hledala jsem spojence a díky České hospodářské komoře, která si mě vzala mezi své členy, jsem je našla. Na křtu knihy k 25 letům, kde jsem byla za kmotru, jsem našla spojenců hned několik. Jsem nadšená, kolik skvělých, pracovitých a úspěšných lidí naše země má. Jsem šťastná, že je můžu mít blízko sebe.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.03.2018

Recitál v Přerově

Skvělí lidé, úžasná atmosféra, parádní klavír i akustika. Asi tak jsem viděla koncert v Přerově.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.03.2018

Hotel Pawlik, Františkovy Lázně

Na Mezinárodní den žen jsem nerelaxovala ve vaně plné čokolády, ale ve vaně plné léčivé slatiny ve Františkových Lázních. Strávila jsem v hotelu Pawlik pět nádherných dní. Užila jsem si procedury, skvělé jídlo a rozmazlování úžasného personálu. Všem ze srdce doporučuji.

Fotky

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.03.2018

Recitál Otvovice

Po druhém koncertu v Otvovicích bych si dala klidně ještě třetí. Byl to pro mne opět velký zážitek. Už proto jsem vybrala právě toto místo na předání šeku na 5 invalidních vozíků za své růžence a anděly.

Fotky


01.03.2018

Návštěva Botanické zahrady Praha

Společně s pěti velvyslanci asijských států – Thajska, Indonésie, Vietnamu, Malajsie a Filipín –přestřihla Lucie slavnostní pásku v Botanické zahradě Praha u tropického skleníku Fata Morgana. „Před devíti lety jsem v tomto skleníku vysadila orchidej a jako první se zapojila do projektu Kořeny osobností. Mám ráda orchideje. Nepotřebují zase takovou péči jako spíš sluníčko a lásku. V mém proskleném domě se jim moc daří, a kdybyste to náhodou chtěli vědět, mám ráda bílé.

Fotky


31.01.2018

Nominace na cenu Thálie

Lucie Bílá je nominována za roli Deloris Van Cartier v muzikálu Sestra v akci na prestižní cenu Thálie. Ve středu se k této příležitosti konala v divadle Viola tisková konference. 
Zpěvačka k tomu dodává: „Už samotná nominace na cenu Thálie je velkou odměnou za tvrdou, ale nádhernou práci na Sestře v akci. Je to odměna pro nás všechny v Hudebním divadle Karlín.”

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.01.2018

Recitál ve Znojmě

Po čtrnácti dnech se Sestrou v akci byl pro mne recitál ve Znojmě krásná změna. Děkuji za společně prožitý večer.

Fotky


16.01.2018

Vernisáž Okná našich duší

Lucie podpořila svého kamaráda, katolického kněze Martina Šafárika, a zazpívala společně s Petrem Maláskem na vernisáži obrazů s názvem Okná našich duší, během které na adresu autora poznamenala: „Na věci reaguji fyzicky. Když se mi něco líbí, mám husí kůži. A u jednoho obrazu jsem měla slzy v očích, hned jsem si ho zamluvila a těším se, že bude zdobit můj dům. S Martinem se známe pár let. Mám v něm přítele, duchovního rádce, obrovskou oporu. Je to nesmírně hluboký člověk. Jak dokonale maluje, tak i zpívá a takový je také kněz. Říkám i před lidmi, mám tě ráda, děkuji ti za tvé přátelství.“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.12.2017

Bílé Vánoce v Teplicích

Se závěrem roku vám přinášíme fotografie z poslední zastávky turné Bílé Vánoce Lucie Bílé. Pro velký zájem se konaly koncerty rovnou dva a už před prvním zpěvačka obdarovala členy týmu stylovou lahvinkou a popřála všem krásné svátky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2017

Bílé Vánoce ve Zlíně

O jeden z nejsilnějších zážitků letošního vánočního turné se postarala skvělá Moravská filharmonie Olomouc a báječné publikum ve Zlíně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2017

Narozeniny s Impulsem

Lucie Bílá převzala štafetu během hvězdného maratonu oslav rádia Impuls v O2 aréně a v závěru divákům i posluchačům zazpívala hity Haňa Zaňa, Most přes minulost, Láska je láska a Zpíváš mi requiem.

Fotky