// fb crop

Aktuality

21.12.2009

Koncerty v Ústí n.L. a Děčíně

Bohužel musíme fanouškům oznámit, že se letos nevyhnula chřipka ani Lucii, a proto jsme nuceni přeložit dnešní a zítřejší koncerty v Ústí nad Labem a Děčíně na náhradí termíny, které s promotérem plánujeme v druhé půlce ledna či začátkem února. Určitě o nich budeme včas informovat v regionálních médiích i na našem webu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné Vánoce!

Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2009

Cestou necestou s Mirkem Donutilem

Miroslav Donutil si do své talkshow pozval Lucii Bílou. Diváci si dopřáli mnoho vtipných historek obou protagonistů a také Lucčin živý zpěv.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.12.2009

Poslední koncert s kapelou, Žarošice

Tradiční koncert v Žarošicích znamenal pro Lucii poslední vystoupení roku 2009 s kapelou Petra Maláska. Všichni si ho užili na maximum!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2009

Kostel Sv. Ignáce, Chomutov

Lucie vystoupila společně s Dětským pěveckým sborem ZUŠ v Chomutově. Potleskem vestoje se publikum v kostele Sv. Ignáce dočkalo také přídavku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2009

Spolu proti bariérám

Jako správná patronka nemohla Lucie Bílá chybět na dobročinném pořadu Konta Bariéry. Se svojí kapelou vystoupila v samém závěru živého vysílání TV NOVA.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2009

Vimperk s Petrem Maláskem

Koncert s Petrem Maláskem ve Vimperku proběhl v krásném komorním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu Zlatá hvězda. Díky za pozvání - zejména Dušanu Říhovi, Milanu Zevlovi a jeho pořadatelské agentuře Lucie.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.12.2009

Košice s Petrem Maláskem

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2009

Advent a andělé Brno

Lucie vystoupila jako host vánočního programu Městského divadla v Brně, Advent, andělé. Zazněly písně z nového alba Bang! Bang! "Desatero" a "Už nikdy víc". Na závěr se všemi účinkujícími přidala vánoční koledu Narodil se Kristus pán.

Fotografie


02.12.2009

Koncerty na Slovensku

Z důvodu vážného onemocnění slovenského promotéra musíme všem zájemcům s lítostí oznámit přeložení předvánočních koncertů Lucie Bílé v Prievidzi, Nitre a Lučenci . V takto krátkém předstihu již nebylo možné najít alternativní řešení, proto jsme se rozhodli přistoupit k tomuto kroku. Náhradní termíny (pravděpodobně duben - květen 2010) oznámíme včas v sekci KONCERTY
Děkujeme za pochopení. Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2009

Trenčianské Teplice

Perla Karpat, lázeňské Trenčianské Teplice hostily Lucii Bílou a Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2009

Festival Modré dny - Žďár nad Sázavou

Obohacený program o písně z nového repertoáru přivezla Lucie do Žďáru nad Sázavou, kde se konal sedmý ročník festivalu Modré dny. Slavnostní galakoncert, uspořádaný proti rasové nesnášenlivosti, neváhala Lucie podpořit. Za doprovodu Petra Maláska se tak diváci několikrát postavili, aby odměnili umělce velkým potleskem.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2009

Koncert Remedios

Lucie vystoupila jako exkluzivní host na koncertu svých kamarádů, flamenkové skupiny Remedios. Koncert se konal u příležitosti vydáni jejich nového CD CARDAMON. Jak se natáčel na album bonus s Lucií Bílou, si můžete připomenout zde.

Cardamon si můžete poslechnout a koupit u nás v e-shopu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2009

Slavík 2009

Letošní vyhlašování divácké ankety Český slavík Mattoni 2009 zahájila Lucie písní Tygřice. Celý přenos sledovala z hlediště se synem Filipem a v závěru se s celkovým počtem 41 791 hlasů stala již po dvanácté zlatou slavicí. Z tiskovky Lucie spěchala na vysílání Noci s Andělem, kde řekla pár vět o Slavíkovi a zazpívala další písničku z nového alba Bang! Bang! "Už nikdy víc".

"Chci z celého srdce poděkovat všem svým fandům za hlasy. Každým rokem je cena Slavíka v mých rukách těžší, ale zato KRÁSNĚJŠÍ. Jsem šťastná, děkuju moc. Na příští rok pro vás za to chystám velké překvapení spolu se slavíkem KÁJOU :-D. Papa, s láskou vaše Lucka."

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Zlatý koncert Bratislava

Zlatý koncert v Sibamac Aréně NTC Bratislava dokonale spojil folklór a populární hudbu. Housle Jána Berkyho Mernice a Lucii Bílou.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Bang Bang na Slovensku

V hotelu Carlton se uskutečnila oficiální tisková koncerence u příležitosti uvedení nového alba Bang! Bang! na slovenský trh.

FotografieZobrazit celou aktualitu
25.11.2009

Křest Čarodějnického kalendáře

Kartářka Marcela Košanová pokřtila Čarodějnický kalendář. Na křtu nechyběly kmotry Lucie Bílá, herečka Eva Holubová a nakladatelka Romana Přidalová. Prvních deset výtisků si zakoupila právě Lucie.

Foto: Michal Kalášek

Zobrazit fotogalerii