// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
14.09.2008

Chrám Nanebevzetí Panny Marie, Polná

Lucie vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v nádherném prostředí chrámu Nanebevzetí Panny Marie v Polné. Po hodinu a půl trvajícím koncertu byli odměněni nekonečným potleskem ve stoje a museli dát další čtyři přídavky. Petr Malásek z poslední písně Summertime plynně navázal a zanotoval Neposlušné tenisky. Nečekané překvapení i pro Lucii však bylo přijato s velkým výbuchem smíchu. Ten vydržel i při odchodu, kdy na žádost o podpis odpověděla "Nemám tužku, ale chceš chlebíček?" :) Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Znojemské vinobraní

Laserová show uvedla vystoupení Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na Znojemském vinobraní. Lucie se zde setkala se svým prvním managerem Petrem Hanigem. Přestože se náhle ochladilo, velké náměsí zůstalo zcela zaplněno až do posledního rozloučení. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Festival Karviná

Amfiteátr v Parku Boženy Němcové byl přeplněn k prasknutí. Všichni se přišli podívat na vystoupení Lucie Bílé, která zavítala na Karvinský festival. Bezvadní fanoušci byli k nezadržení a našli si cestu i k zadnímu východu, kudy Lucie spěchala na další vystoupení ve Znojmě. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Havířovské hornické slavnosti

Z Litovle se celá kapela Petra Maláska přesunula na velký hornický festival v Havířově, aby zde odvedla plnohodnotný koncert. Diváci je však nechtěli pustit. Volali jednohlasně jako na fotbale "Lucie, Lucie ..." Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Litovelské slavnosti

Přinášíme vám reportáž z Litovle, kde v odpoledních hodinách vystoupila Lucie Bílá na rozpáleném 30ti stupňovém jevišti. Nejlépe vyzrál na dusno bubeník Bady s vyplazeným jazykem, ale na konci beztak odpadl v zákulisí :). Ani v tomto dusném počasí nepřišli Litoveláci o přídavky. Fotografie / Zpravodaj Olomouckého kraje.


31.08.2008

Stupava

V krásném prostředí amfiteátru ve Stupavě vystoupila Lucie se svojí kapelou. Na tento koncert budeme dlouho vzpomínat - diváci byli perfektní!

Zobrazit fotogalerii


30.08.2008

Koncert ve Staré Lubovni

Ve Staré Lubovni ve skanzenu nás překvapila koncem srpna nebývalá zima, ale diváci byli jako vždy úžasní. Lucie musela na konci představení zaiprovizovat "unplugged", neboť se pořadatelům vymkl z rukou přísun elektrické energie. Lucie nicméně pohotově zachránila situaci improvizací cikánské "Nane cocha", kterou i bez zvukové aparatury slyšely z pódia celé Tatry a diváci ji odměnili dlouhým potleskem.

Zobrazit fotogalerii


29.08.2008

Krásná Horka

V malebném prostředí u hradu Krásná horka Lucie vystoupila s Petrem Maláskem v rámci svého srpnového turné po slovenských hradech.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.08.2008

Koncert v Myjavském amfiteátru

Koncert s kapelou Petra Maláska v Myjavském amfiteátru navštívilo odhadem 2000 diváků, počasí nám přálo a koncert měl fantastickou atmosféru.

Zobrazit fotogalerii


23.08.2008

Festival Na brehu

Lucie jako host festivalu "Na brehu" v Handlové. Foto.


Zobrazit celou aktualitu
14.08.2008

Vystoupení Pezinok

Pezinok uvedl v Letním kině vystoupení Lucie Bílé společně s kapelou Petra Maláska. Přestože obecenstvo mělo k dispozici sezení, Lucie návštěvníky několikrát "zvedla ze židle". Ve fotografii pana Poláka

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2008

11. Krkonošské pivní slavnosti

11. Krkonošské pivní slavnosti, které probíhaly po celý včerejší den na vrchlabském náměstí, završila hlavní hvězda večera, zlatá slavice Lucie Bílá. Chladný srpnový večer úspěšně rozehřívala společně s kapelou Petra Maláska. Nadšené publikum nenechalo Lucii odejít bez přídavku. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2008

Lucie dostala šperk od Marty Kubišové

Lucie Bílá se stala hostem komorního recitálu na Letní scéně divadla Ungelt. V malebném staropražském zákoutí na Hradčanech si zazpívala společně s hostitelkou Martou Kubišovou. Od té také dostala nový šperk, viz první foto. Celou akci doprovázel slovem sám pan ředitel divadla Ungelt, Milan Hein. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
08.08.2008

Letní parket Výrava

foto Evžen Pajskr

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.07.2008

Lucie v letním kině

Lucie přijala pozvání ústeckého primátora Jana Kubaty a v letním kině zazpívala se svou kapelou, Bendovým komorním orchestrem a svým milým hostem - Martou Kubišovou více než 3 tisícům Ústečanů.

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
19.06.2008

Poslední Němcová před prázdninami

Poslední představení NĚMCOVÉ před letními prázdninami. Od září pokračujeme! Více na TaFantastika.cz.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2008

Café X

Česká televize odvysílala další díl své noční živě talk show Café X. Hostitel Luboš Xaver Veselý si pozval Lucii Bílou. Pusťte si celý záznam na webu České televize. Foto: Jef Kratochvil

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2008

Předání aukčních děl projektu Odhalení

Pod záštitou Lucie Bílé proběhlo slavnostní předání dražených děl z internetové aukce projektu Odhalení, jejíž výtěžek bude použit na ochranu goril nížinných ve Střední Africe. kompletní zpráva


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2008

Pražská jamka

Lucie jako patronka Konta Bariéry - zahájila golfový turnaj Pražská jamka 2008, jehož výtěžek pořadatelé věnují právě nadaci Konto Bariéry. Jakmile odpálila míček, přejela na Konopiště, kde s kapelou Petra Maláska "slavila" na pódiu narozeniny rádia Blaník.

Zobrazit fotogalerii