// fb crop

Aktuality

Pozdrav a upozornění

Vážení a milí, právě jsem se dozvěděla, že náš "sympaťák" který nám koření svou zlobou a hloupými řečmi naše stránky, má novou zábavu. Už mu nestačí podepisovat se za vás, teď se představuje jako Lucie Bílá a rozesílá po vašich adresách mým jménem zlé maily. Prosím kdokoli něco podobného dostal či dostane, vzpomeňte si na mě, vymažte to a nenechte si pokazit radost ani vztah ke mě. Moc mě mrzí, že tenhle "VIR" existuje, ale on se spálí sám :D
Přeji vám krásný den a nejen ten dnešní. V únoru pro vás malé vyjdou krásné pohádky a v dubnu pro ty větší záznam koncertu v Lucerně spolu s dokumentem, který mapuje celý minulý rok.

S úctou a láskou VAŠE LUCIE BÍLÁ.


12.12.2007

LUCIE O PLAYBACKU

"Nikdy nenechám techniku pokazit svoji práci. Pokud televize nezaručuje maximální podmínky, nebudu a nesmím riskovat. Vždy prosazuji živý zpěv, ale ani playback nepovažuji za podvod. Pokud bych tedy neotevírala pusu na Christinu Aguileru :D :D :D."

ŽIVĚ v TV: 21.12 20:00 sestřih z koncertu Madeland. Na velikonce se těšte na záznam orchestrálního provedení pecek jako Doufám, z Hudebního divadla Karlín. Termín včas upřesníme!


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2007

Slavíci z marcipánu

Lucie zavítala do Městského divadla v Brně, kde se zúčastnila tradičního rozsvěcování druhé adventní svíčky a dostala hromadu, převážně sladkých dárků:
"Slavíci z marcipánu doplnili moji sbírku. Od fanoušků už mám "desátého" z perníku, ze dřeva, ze skla, z kovu i plechu. Malovaného, paličkovaného i vyšívaného. Jsou to všechno poklady, které mi lidé posílali v průběhu posledních dvou let. Ten opravdový je už na čestném místě, mezi ostatními a moc mu to tam sluší! :D Lucie"
Snímky z Brna.


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2007

ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK!

"Vážení a milí, mám takovou radost, že se to ani popsat nedá. Moc vám VŠEM ze srdce děkuji za hlasy, za podporu po celý rok i za příspěvky na mém fóru. I negativní mě přesvědčovali, že jdu dobrým směrem :D. Vaší přízně si vážím a už teď vymýšlím, čím v příštím roce potěším. Přeji všem krásný zbytek roku a především zdraví, lásku a přátele kolem sebe. Takové, jako mám já ve vás. S úctou, vaše šťastná Lucie Bílá."

55436 hlasů zajistilo Lucii prvenství v kategorii zpěvaček a také absolutní pořadí! Exkluzivní fotoreportáž.

1) 55436 Lucie Bílá
2) 31320 Aneta Langerová
3) 23962 Lucie Vondráčková
4) 14186 Ewa Farna
5) 12254 Helena Vondráčková


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2007

Lucie na Miss

V pátek zazpívala Lucie dvě písničky na semifinále Miss Moravia a šílenou rychlostí utíkala na Slovensko, kde už na ni čekalo další vystoupení :) Fotky ze semifinále.


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2007

Sledujte České hlavy

Vámi oblíbenou písničku Doufám, uvedla Lucie na slavnostním vyhlášení vítězů projektu na podporu vědecké a technické inteligence ČESKÁ HLAVA. Na fotografiích ji v šatech Liběny Rochové pozdravila Lenka Filipová, režisér František Polák a pan Robot. Při odchodu z natáčení, přeměřovala nohy s dlouhánem u vchodu :)


Zobrazit celou aktualitu
20.11.2007

Výsledek ankety

"Všem kdo se zúčastnil ankety moc děkuji. Na celé čáře vyhrála písnička DOUFÁM a já vám ji na Slavících moc ráda zazpívám! Je to pro mě jedna z nejmilejších písniček z nového CD Woman a to zvláště proto, že ji napsal můj muž :D.
Pokud ji chcete slyšet dřív, pusťte si příští týden českou televizi, kde ji budu zpívat na předávání cen Česká hlava.
Přeji Vám krásné a klidné dny, vaše Lucie."
náhled na výsledky a zadání ankety


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2007

Oáza vydala CD

Při příležitosti v tomto roce posledního uvedení muziálu Láska je láska, pokřtila Lucie Bílá společně s Oázou cédéčko "Když spolu rozmlouvají andělé". Fotografie.


11.11.2007

Dejte Lucii hlas v anketě ČESKÝ SLAVÍK

Hlasovat můžete prostřednictvím SMS ve tvaru SLAVICE 3 BILA LUCIE, xx (váš věk) M nebo Z (pohlaví), kterou odešlete na číslo 900 06 06. SMS může vypadat např. takto: SLAVICE 3 BILA LUCIE, 41 Z

NEBO prostřednictvím internetu na adrese slavik.seznam.cz

Z každého telefonu můžete hlasovat pouze JEDNOU!!

Předem děkujeme za každý hlas a společně s vámi věříme, že si Lucie odnese 8.prosince ze Státní opery jubilejního desátého slavíka!


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2007

Lucie v ESU

Sledujte v sobotu 27.10. v 9:05 hudební pořad ESO na TV NOVA s Lucií Bílou. Kompletní článek.


Zobrazit celou aktualitu
16.10.2007

Bolkoviny

Na fotografii Lucie s Katkou Neumannovou natáčela další díl televizní talkshow Bolkoviny. Pokud se o výjimečných hostech chcete dozvědět spoustu věcí, dívejte se 31. října ve 20 hodin na Jedničku České televize.
Fotografie z natáčení.


Zobrazit celou aktualitu
13.10.2007

Manéž Bolka Polívky

Lucie Bílá je hostem jubilejní 40 Manéže Bolka Polívky.
Fotografie z natáčení.


27.09.2007

Nový klip Miluji tě

Sledujte nový video klip Miluji tě, který můžete najít i na novém albu CD-DVD Woman!


15.09.2007

Nové album WOMAN

Nové album s názvem "WOMAN" vychází 1.10.2007 a na pulty obchodů se dostane 3.10.2007. Na desce samozřejmě nebude chybět singl "Miluji Tě". V limitované edici vychází zároveň komplet CD+DVD, obsahující rozhovory s Lucií, s autory (O.Soukup, G. Osvaldová, NOID), pohled do zákulisí vzniku alba i do soukromí samotné Lucie. Jako bonus DVD obohatí zcela nový klip "Miluji Tě".