// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
09.12.2008

Sokolov s Boni Pueri

Lucie a Boni Pueri v Sokolově. Děkujeme divákům i pořadatelům za nádhernou předvánoční atmosféru! Foto: Petr Gautsch a Martin Sedláček

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
07.12.2008

Advent, andělé a děti

Nadační fond Niké uspořádal v Městském divadle Brno vánoční benefiční koncert. Svoji účast proto přijala také Lucie Bílá a Petr Malásek. Toho však na podium uvedl syn Petr Malásek mladší a během první skladby zapálil druhou adventní svíčku. Vybraná částka půjde na pomoc dětem trpícím svalovou atrofií. Fotografie z koncertu.


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2008

Vánoční koncert Žarošice

Lucie Bílá, Petr Malásek a hudební skupina Los Remedios Fotografie z koncertu.


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2008

Slovensko s Remedios

Lucie si zazpívala se slovenskou flamenco kapelou REMEDIOS na festivalu "španělských rytmů" v Bratislavě v budově Slovenského rozhlasu. To, že je jí tato muzika velice blízká (díky své současné roli Carmen) dokázala i tím, že si po vystoupení sedla mezi diváky a zbytek představení shlédla z hlediště.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2008

Madeland v Jihlavě

Koncert v Jihlavě, shlédlo přes 2000 diváků. Interpreti ho považují za jeden z nejzdařilejších a to nejen pro velkou účast v menším městě!
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
10.10.2008

Madeland Tour pokračuje ...

Brněnské RONDO provázela fantastická atmosféra, kterou pomohlo vytvořit přes 3500 diváků.
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2008

MADELAND TOUR začalo!

Lucie začala své MADELAND TOUR 2007 opravdu velkolepě. Ve Strážnici ji v zámeckém amfiteátru pod otevřeným nebem odměnilo za více než dvouhodinovou show plnou světelných efektů, velkoplošné projekce a hlavně fantastické muziky téměř 5 tisíc diváků. Se svými hosty - Ewou Farnou, Vaškem Bártou a Ondrou Soukupem předvedla své největší hity své kariéry počínaje skladbou Útěk, Láska je láska nebo Trouba, přes Ave Maria a Most přes minulost až po novinky z nové desky WOMAN jako je Miluji tě nebo Stůj. Fotky z prvního koncertu. Partneři Madeland Tour


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2008

9. Romský festival

V sobotu 5.7. zazpívala Lucie opět s kapelu Diabolské husle na Romském festovalu v Karviné asi 2500 divákům, kteří dorazili do amfiteátru v parku Boženy Němcové. Super akce, výborná muzika, fantastiká atmosféra, díky za pozvání!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2008

Festival Múzy

V rámci českobudějovického festivalu Múzy na vodě vystoupila Lucie s Petrem Maláskem ve fantastické atmosféře přímo na Vltavě na pontonu před cca 10 tisíci diváky (odhad pořadatele).

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.06.2008

Charitativní koncert VIDÍME SRDCEM

Lucie zahajila v Prachaticích při cestě na svoji minidovolenou do Chorvatska charitativní koncert VIDÍME SRDCEM, jehož výtěžek byl věnován Dětskému domovu Sluníčko. Lucie vystoupila na tomto ČESKO-SLOVENSKÉM koncertu s kapelou Diabolské husle Jána Berkyho Mrenicu.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2008

Lucie zpívala lékárníkům z celé republiky

Lucie se sborem Boni Pueri zazpívala lékárníkům z celé republiky, kteří vybírali po celý rok do kasiček dobrovolné příspěvky a přispěli tím na rozvoj dětského domova Klokánek.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2008

Z jízdárny ve Světcích u Tachova

Lucie vystoupila s Petrem Maláskem v nádherném akustickém sále rekonstruované jízdárny ve Světcích u Tachova. Děkujeme Městskému kulturnímu středisku v Tachově za bezvadnou spolupráci při realizaci této akce.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.06.2008

Pietní vzpomínka v Lidicích

V sobotu se Lucie věnovala charitativní činnosti. V pravé poledne se svým vystoupením s chlapeckým sborem Boni Pueri zúčastnila pietní vzpomínky vyhlazení Lidic v rámci akce Světlo pro Lidice. Cestou k autu zapózovala i s dětským pěveckým sborem Zpěváčci a uháněla do pražského Podolí, do cíle AVON pochodu. Videozáznam.

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.06.2008

Velká Bíteš slavila 600 let

... a zažila před známou restaurací u Raušů velkolepou událost. Na závěr nabitého programu vystoupili jako hřeb večera Lucie Bílá s Vaškem Noidem Bártou. Jejich oblíbený duet zalidněné náměstí doslova s chutí zhltlo. Na podium se přes ostrou ochranku nepozorovaně vplížil čtyřnohý fanoušek. Lucie se ho nezalekla a chvilinku zpívala jen pro něj. :) Velká Bíteš je návštěvami celebrit známá a má i vlastní chodník slávy. Svoji hvězdu dnes pokřtila s přáteli také Lucie. Zapsala se do místní kroniky a na památku dostala domů nádherně upravený meloun, který jí bude nějaký čas hvězdu na chodníku slávy připomínat. Fotografie zde.


Zobrazit celou aktualitu
06.06.2008

Chebský hrad

Koncert s Petrem Maláskem v nádherném prostředí Chebského hradu. Foto: Miloš Růžička

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.06.2008

Lucie Bílá zavítala s Dnem pro zdraví do Zlína

Průtrž mračen, která předcházela vystoupení, neodradila diváky a počasí se nakonec umoudřilo. Náměstí Míru se zcela zaplnilo, včetně mnoha domovních oken. Mezi skladbami Lucie zvládla najít ztracené holčičce, ztracenou maminku. Poté byla obdarována demižonkem slivovice hejtmanem Zlínského kraje Liborem Lukášem, aby se přesunula na startovní čáru, kde odstartovala společný běh proti kouření. Po těchto oficialitách byla pohlcena davem fanoušků, kterým se ochotně a dlouho podepisovala! Fotografie zde.


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Běh proti kouření

Lucie odstartovala v parku Podvinný mlýn v pražských Vysočanech Běh pro zdraví a svým vystoupením zpestřila odpoledne všem, kdo akci Zdravý občan - zdravý region přišly podpořit. Nechyběl ani duet Paranoid s manželem Vaškem. Sledujte fotky Petra Horníka.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Koncert v Blatné

Koncert v Blatné měl bezvadnou atmosféru. Díky počasí, divákům ale hlavně díky Lucii a její kapele :-)

Zobrazit fotogalerii


29.04.2008

Koncert v Obecním domě

Koncert s Petrem Maláskem, Václavem Bártou a Boni Pueri ve Smetanově síni Obecního domu byl publikem odměněn "standing ovation", což v Praze nebývá rozhodně zvykem a koncert se tím pádem dá se považovat za více než zdařilý. Lucie se publiku na oplátku děkovala několika nádhernými přídavky. Reportáž z koncertu si můžete prohlédnout zde.