// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
17.09.2008

MADELAND TOUR začalo!

Lucie začala své MADELAND TOUR 2007 opravdu velkolepě. Ve Strážnici ji v zámeckém amfiteátru pod otevřeným nebem odměnilo za více než dvouhodinovou show plnou světelných efektů, velkoplošné projekce a hlavně fantastické muziky téměř 5 tisíc diváků. Se svými hosty - Ewou Farnou, Vaškem Bártou a Ondrou Soukupem předvedla své největší hity své kariéry počínaje skladbou Útěk, Láska je láska nebo Trouba, přes Ave Maria a Most přes minulost až po novinky z nové desky WOMAN jako je Miluji tě nebo Stůj. Fotky z prvního koncertu. Partneři Madeland Tour


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2008

9. Romský festival

V sobotu 5.7. zazpívala Lucie opět s kapelu Diabolské husle na Romském festovalu v Karviné asi 2500 divákům, kteří dorazili do amfiteátru v parku Boženy Němcové. Super akce, výborná muzika, fantastiká atmosféra, díky za pozvání!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2008

Festival Múzy

V rámci českobudějovického festivalu Múzy na vodě vystoupila Lucie s Petrem Maláskem ve fantastické atmosféře přímo na Vltavě na pontonu před cca 10 tisíci diváky (odhad pořadatele).

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.06.2008

Charitativní koncert VIDÍME SRDCEM

Lucie zahajila v Prachaticích při cestě na svoji minidovolenou do Chorvatska charitativní koncert VIDÍME SRDCEM, jehož výtěžek byl věnován Dětskému domovu Sluníčko. Lucie vystoupila na tomto ČESKO-SLOVENSKÉM koncertu s kapelou Diabolské husle Jána Berkyho Mrenicu.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2008

Lucie zpívala lékárníkům z celé republiky

Lucie se sborem Boni Pueri zazpívala lékárníkům z celé republiky, kteří vybírali po celý rok do kasiček dobrovolné příspěvky a přispěli tím na rozvoj dětského domova Klokánek.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2008

Z jízdárny ve Světcích u Tachova

Lucie vystoupila s Petrem Maláskem v nádherném akustickém sále rekonstruované jízdárny ve Světcích u Tachova. Děkujeme Městskému kulturnímu středisku v Tachově za bezvadnou spolupráci při realizaci této akce.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.06.2008

Pietní vzpomínka v Lidicích

V sobotu se Lucie věnovala charitativní činnosti. V pravé poledne se svým vystoupením s chlapeckým sborem Boni Pueri zúčastnila pietní vzpomínky vyhlazení Lidic v rámci akce Světlo pro Lidice. Cestou k autu zapózovala i s dětským pěveckým sborem Zpěváčci a uháněla do pražského Podolí, do cíle AVON pochodu. Videozáznam.

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.06.2008

Velká Bíteš slavila 600 let

... a zažila před známou restaurací u Raušů velkolepou událost. Na závěr nabitého programu vystoupili jako hřeb večera Lucie Bílá s Vaškem Noidem Bártou. Jejich oblíbený duet zalidněné náměstí doslova s chutí zhltlo. Na podium se přes ostrou ochranku nepozorovaně vplížil čtyřnohý fanoušek. Lucie se ho nezalekla a chvilinku zpívala jen pro něj. :) Velká Bíteš je návštěvami celebrit známá a má i vlastní chodník slávy. Svoji hvězdu dnes pokřtila s přáteli také Lucie. Zapsala se do místní kroniky a na památku dostala domů nádherně upravený meloun, který jí bude nějaký čas hvězdu na chodníku slávy připomínat. Fotografie zde.


Zobrazit celou aktualitu
06.06.2008

Chebský hrad

Koncert s Petrem Maláskem v nádherném prostředí Chebského hradu. Foto: Miloš Růžička

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.06.2008

Lucie Bílá zavítala s Dnem pro zdraví do Zlína

Průtrž mračen, která předcházela vystoupení, neodradila diváky a počasí se nakonec umoudřilo. Náměstí Míru se zcela zaplnilo, včetně mnoha domovních oken. Mezi skladbami Lucie zvládla najít ztracené holčičce, ztracenou maminku. Poté byla obdarována demižonkem slivovice hejtmanem Zlínského kraje Liborem Lukášem, aby se přesunula na startovní čáru, kde odstartovala společný běh proti kouření. Po těchto oficialitách byla pohlcena davem fanoušků, kterým se ochotně a dlouho podepisovala! Fotografie zde.


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Běh proti kouření

Lucie odstartovala v parku Podvinný mlýn v pražských Vysočanech Běh pro zdraví a svým vystoupením zpestřila odpoledne všem, kdo akci Zdravý občan - zdravý region přišly podpořit. Nechyběl ani duet Paranoid s manželem Vaškem. Sledujte fotky Petra Horníka.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Koncert v Blatné

Koncert v Blatné měl bezvadnou atmosféru. Díky počasí, divákům ale hlavně díky Lucii a její kapele :-)

Zobrazit fotogalerii


29.04.2008

Koncert v Obecním domě

Koncert s Petrem Maláskem, Václavem Bártou a Boni Pueri ve Smetanově síni Obecního domu byl publikem odměněn "standing ovation", což v Praze nebývá rozhodně zvykem a koncert se tím pádem dá se považovat za více než zdařilý. Lucie se publiku na oplátku děkovala několika nádhernými přídavky. Reportáž z koncertu si můžete prohlédnout zde.


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2007

Závěrečný koncert roku 2007

Lucie se tento rok rozloučila s publikem posledním vystoupením v Obecním domě. Společně s Boni Pueri a skupinou Nightwork, rozehřáli výkonem i vtipem celý sál.

Fotoset 1, Fotoset 2


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2007

Lucie nepřestává a za fanoušky se vydává den co den

S kapelou Petra Maláska vystupuje v nádherné vánoční Olomouci. Speciální host Ewa Farná, předala před koncertem Lucii dárečky od Ježíška! Olomouc

Ještě ten den, se Lucie přesunuje do brněnského hotelu Voroněž, kde se těsně po půlnoci objevuje jako hlavní host vroucího večera a těší roztančený sál, za doprovodu kapely Boom Band. Brno

V kouzelných Žarošicích za doporovodu Boni Pueri, zaznívají vánoční skladby. Lucie zde se svým kamarádem, farářem Zbigniewem Czendlikem a předávají poselství svátků. Žarošice


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2007

Ďáblice Lucie

Lucie Bílá překvapila Gipsy Devils v Bratislavě vkusnými růžky: "Když ďáblové, tak se vším"! Po duetu s malou Vanesskou začal celý sál dupat jako na hokejovém utkání a nechtěl účinkující pustit bez přídavku.
Bratislava ve fotografii.


11.12.2007

REAKCE NA FÓRU + Košice

"Moc ráda bych všem poděkovala za překrásné zprávy na fóru :D. Nestíhám na všechny reagovat, ale moc si vážím každého milého slova. I zlé reakce k mému povolání patří. Ty jen přeskočte a nenechte si pokazit radost. Urážení je pro některé sport a tak je nechme, ať si křičí. Já vidím na svých stránkách jen tu spoustu laskavých lidí, pro které se já na jevišti rozkrájím. Jsem týden na Slovensku, ale budu vám posílat fotografie i zprávy, abyste věděli, že na vás moc myslím."

A zde už máme první, Košice.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2007

Hvězdy pod betlémskou hvězdou

Ve prospěch Konta Bariéry, jehož je Lucie Bílá patronkou, se v Karlínském divadle konal koncert "Hvězdy pod betlémskou hvězdou". Poprvé za doprovodu živého orchestru, zde zazněla skladba Doufám. Netradičnímu přednesu přihlížel dojatý autor a manžel, Vašek Bárta. Potleskem ve stoje, se s hlavní osobností večera loučil celý sál.
Fotografie z Karlína.


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2007

Nejlepší koncert v životě!

"Děkuji z celého srdce všem, kteří byli se mnou. Splnilo se mi díky vám vše, po čem jsem toužila. Lucerna plná až po okraj, ruce nad hlavami, řev, dupání, nekonečné přídavky a obrovská energie, kterou ste mi všichni ze sálu posílali. Nikdy jsem nebyla na jevišti tak šťastná. Dovršil to pan prezident svou přítomností, květinou a krásnou řečí na jevišti.
DĚKUJI, vaše Lucie Bílá."


Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.