// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
12.05.2008

Dobročinná aukce ve prospěch goril

Moju na malbě Ivy Hüttnerové, Kijivu s Mojou na ilustraci Pavla Sivka a řadu fotografií goril od Khalila Baalbakiho lze vydražit v dobročinné aukci, která na stránkách Aukro.cz začala dnes v 16 hodin a potrvá do čtvrtka 22. května 2008. „Aukce probíhá v rámci projektu Odhalení a její výtěžek je určen na podporu ochrany goril nížinných ve střední...

zobrazit celou aktualitu


15.04.2008

Lucie patronkou Konta Bariéry

Lucie Bílá a Božena Jirků z Konta BARIÉRY oznámily, že se Lucie stává patronkou Konta BARIÉRY. (kompletní zpráva)


12.04.2008

14. zrcátko Týtý

"14. ZRCÁTKO je už mezi ostatními a já vám za něj VŠEM nesmírně děkuji. Vzhledem k tomu, že je to cena, která je od vás, cením si ji o to víc. S úctou a láskou vaše Lucie Bílá. P.s.: Němcová bude úžasná, od 12. května se na vás budu těšit!"
Týtý ve fotografii


10.04.2008

Němcová!

TaFantastika uspořáala tiskovou konferenci k připravovanému muzikálu Němcová!. Fotky z tiskovky.


Zobrazit celou aktualitu
02.04.2008

Těšte se na Carmen

premiéru amerického muzikálu v říjnu 2008 v Hudebním divadle Karlín. Bude to velkolepá divadelní podívaná v broadwayském stylu, ve které nebudou chybět odvážná cirkusová čísla, hvězdné obsazení a hudba Franka Wildhorna.

Poprvé v historii spatří Praha ve světové premiéře dílo renomovaných broadwayských autorů!

Informace a termíny představeníZobrazit celou aktualitu
01.04.2008

Lucie patronovala „stavbu snu“

Konto BARIÉRY, Lucie Bílá a TV Prima zařídili nové bydlení pro Terezku Doležalovou. Ta se narodila s dětskou mozkovou obrnou. Poštěstila se jim úžasná věc, po letech bydlení ve staré vilce v Praze 5, kde schodů byly desítky, získala rodina od Magistrátu hl. m. Prahy bezbariérový byt ve Stodůlkách. Patronka Konta BARIÉRY Lucie Bílá převzala patronaci i nad tímto projektem. Po zásahu designérského týmu pořadu "Jak se staví sen" se z původně poměrně nezařízeného a smutného bytu stal moderní interiér.
SLEDUJTE v neděli 6. dubna na TV Prima.


30.03.2008

Rock Girl

27.3 probehla soutěž MISS ROCK a METAL, která není pouze o stokrát objevených křivkách ženského těla. To potvrdila předsedkyně poroty Lucie Bílá: "Před dvaceti lety nás za podobné projevy chtěli zavřít." S Alešem Brichtou a jeho metalovou skupinou Arakain, spolupracuje Lucie úspěšně již přes 20 let. Rockerky a metalistky měly možnost zaujmout porotu v pěti disciplínách. Patroni kategorií Josef Vojtek (rock) a Aleš Brichta (metal) vyhlásili Miss Rock Kamilu Houfovou a Miss Metal Anetu Kouckou. Po krátké poradě poroty vystoupila na pódium předsedkyně Lucie Bílá a slovy: „Kamila je krásná, ale Anetě krom krásy i věříme, že tuhle hudbu miluje!" určila historicky první Rock Girl. Aneta jako absolutní vítězka, se stala majitelkou motocyklu Harley-Davidson. Foto / Zdroj.


Zobrazit celou aktualitu
15.03.2008

Společně Karlem Gottem na XX. ročníku Miss ČR 2008

Na 20. ročník soutěže krásy přivezli Lucie Bílá a Karel Gott zcela nový duet. Pro velkolepou show zazpívali skladbu Krása. Píseň si našli v repertoáru Celine Dion a mužského crossoverového kvarteta Il divo - originál této písně I Believe In You si můžete poslechnout na www.youtube.com/watch?v=myTzrtr46dI. Autorem českého textu je Pavel Vrba.
foto


Zobrazit celou aktualitu
27.02.2008

Lucie v TV pořadu Sama doma

Česká televize, pořad Sama doma, kde Lucie dostala od diváků na chatu víc jak 600 otázek.
foto, video


Zobrazit celou aktualitu
27.02.2008

Němcová!, první čtená zkouška

Divadlo TaFantastika chystá velkolepou premiéru muzikálu Němcová! V hlavních rolích uvidíte také Kamila Střihavku a Davida Krause. Režíruje Jiří Pokorný.
foto z první čtené zkoušky


Zobrazit celou aktualitu
23.02.2008

Lucie Bílá na ANNO 2007

Sledujte fotografie Lucie ze slavnostního galavečera při předávání prestižních cen ankety o nejoblíbenější tváře, pořady a filmy TV NOVA, ANNO 2007.


Zobrazit celou aktualitu
21.02.2008

Křest pohádek Moja a páv

Lucie Bílá, Iva Hüttnerová a kmotra Jiřina Jirásková pořtily nové pohádkové CD Moja a páv. Gorilka Moja se stala hlavní hrdinkou nového CD, které Lucie namluvila a nazpívala.

"Jsem vděčná Mirkovi Bobkovi za krásné texty," říká Lucie, pro kterou pohádky znamenaly novou výzvu. Vystupuje v nich v roli mámy, vyprávějící pohádky na dobrou noc, a současně coby Moja zpívá rozverné písničky.

Na CD se dále podíleli Václav Noid Bárta, který složil a natočil hudbu, režisér Jan Jiráň a částí textů Tereza Šefrnová. Autorkou titulní ilustrace je Iva Hüttnerová.

"Snad se splní i moje přání, aby naše pohádky a písničky přinesly radost dětem a současně pomohly gorilám," dodává Lucie, která do projektu vstoupila bez nároku na odměnu.

Výtěžek z prodeje pomůže ochraně goril ve volné přírodě.

Fotoreportáž ze křtu.

Moja a páv v našem e-shopu / VIDEO KLIP.


Zobrazit celou aktualitu
15.02.2008

Nová pohádka Moja a páv

V podání Lucie Bílé se slavná gorilka Moja setkává s mravenci, vrabcem, ježkem i pávem, nachází velkou kamarádku v babičce Kambě a dozvídá se od ní o životě v pralese, podstoupí velmi nebezpečnou zkoušku a nakonec se jí splní její největší přání.

CD vzniklo v rámci projektu Odhalení a jeho výtěžek je určen na ochranu goril ve střední Africe. K humorným i poetickým textům Miroslava Bobka a Terezy Šefrnové složil hudbu Václav Noid Bárta a režie se ujal Jan Jiráň. Autorkou titulní ilustrace je Iva Hűttnerová.

Moja a páv v našem e-shopu.


Zobrazit celou aktualitu
13.02.2008

Oslava v salonu Yes!

Na velkolepé party salonu Yes! vydražila Lucie společně s Halinou Pawlowskou fotografii za 150.000,- Kč. Výtěžek za Lucii v podobě Boženy Němcové, z připravovaného muzikálu divadla TaFantastika, byl věnován na konto Bariéry. Vydražiteli a přeplněnému sálu, poté věnovala dvě písně ze svého repertoáru.

Fotoreportáž.


Pozdrav a upozornění

Vážení a milí, právě jsem se dozvěděla, že náš "sympaťák" který nám koření svou zlobou a hloupými řečmi naše stránky, má novou zábavu. Už mu nestačí podepisovat se za vás, teď se představuje jako Lucie Bílá a rozesílá po vašich adresách mým jménem zlé maily. Prosím kdokoli něco podobného dostal či dostane, vzpomeňte si na mě, vymažte to a nenechte si pokazit radost ani vztah ke mě. Moc mě mrzí, že tenhle "VIR" existuje, ale on se spálí sám :D
Přeji vám krásný den a nejen ten dnešní. V únoru pro vás malé vyjdou krásné pohádky a v dubnu pro ty větší záznam koncertu v Lucerně spolu s dokumentem, který mapuje celý minulý rok.

S úctou a láskou VAŠE LUCIE BÍLÁ.


12.12.2007

LUCIE O PLAYBACKU

"Nikdy nenechám techniku pokazit svoji práci. Pokud televize nezaručuje maximální podmínky, nebudu a nesmím riskovat. Vždy prosazuji živý zpěv, ale ani playback nepovažuji za podvod. Pokud bych tedy neotevírala pusu na Christinu Aguileru :D :D :D."

ŽIVĚ v TV: 21.12 20:00 sestřih z koncertu Madeland. Na velikonce se těšte na záznam orchestrálního provedení pecek jako Doufám, z Hudebního divadla Karlín. Termín včas upřesníme!


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2007

Slavíci z marcipánu

Lucie zavítala do Městského divadla v Brně, kde se zúčastnila tradičního rozsvěcování druhé adventní svíčky a dostala hromadu, převážně sladkých dárků:
"Slavíci z marcipánu doplnili moji sbírku. Od fanoušků už mám "desátého" z perníku, ze dřeva, ze skla, z kovu i plechu. Malovaného, paličkovaného i vyšívaného. Jsou to všechno poklady, které mi lidé posílali v průběhu posledních dvou let. Ten opravdový je už na čestném místě, mezi ostatními a moc mu to tam sluší! :D Lucie"
Snímky z Brna.


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2007

ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK!

"Vážení a milí, mám takovou radost, že se to ani popsat nedá. Moc vám VŠEM ze srdce děkuji za hlasy, za podporu po celý rok i za příspěvky na mém fóru. I negativní mě přesvědčovali, že jdu dobrým směrem :D. Vaší přízně si vážím a už teď vymýšlím, čím v příštím roce potěším. Přeji všem krásný zbytek roku a především zdraví, lásku a přátele kolem sebe. Takové, jako mám já ve vás. S úctou, vaše šťastná Lucie Bílá."

55436 hlasů zajistilo Lucii prvenství v kategorii zpěvaček a také absolutní pořadí! Exkluzivní fotoreportáž.

1) 55436 Lucie Bílá
2) 31320 Aneta Langerová
3) 23962 Lucie Vondráčková
4) 14186 Ewa Farna
5) 12254 Helena Vondráčková


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2007

Lucie na Miss

V pátek zazpívala Lucie dvě písničky na semifinále Miss Moravia a šílenou rychlostí utíkala na Slovensko, kde už na ni čekalo další vystoupení :) Fotky ze semifinále.