// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2008

Dárek od Petra Maláska

Petr Malásek daroval Lucii do nového roku andělíčka pro štěstí. Další obrázky uvnitř. Foto: Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2008

Český Slavík 2008

Diváckou anektu Český Slavík 2008 vybojovala Lucie Bílá jako zpěvačka roku a také absolutní slavice s počtem 67437 hlasů. Oficiální fotodokument.

Přehled bodů

1. Lucie Bílá - 67 437 bodů
2. Lucie Vondráčková - 44 625 bodů
3. Ewa Farna - 26 416 bodů

Další informace a výsledky ankety.


Zobrazit celou aktualitu
07.12.2008

Lucie a Petr Malásek se objeví v dokumentu o životě na moravském venkově

Lucie o víkendu zakončila "poslední klapkou" (viz foto) natáčení časosběrného dokumentu o životě na moravském venkově, který odvysílá Česká televize během svátků velikonočních. V dokumentu samozřejmě nebude chybět pravá moravská zabijačka, vinobraní, výroba lahodných moravských moků. Ve snímku účinkují vedle Lucie také například sourozenci Ulrychovi, Gipsy CZ, Bolek Polívka, cimbálová kapela Hradišťan a řada dalších. Režisérem je "námi osvědčený" Jiří Kos, s nímž Lucie natočila dokument o vzniku CD Woman či dokument Lucie 007, který odvysílala TV NOVA a letos jej o Vánocích chystá ve slovenské verzi STV. Fotografie z natáčení.Zobrazit celou aktualitu

Slavík

Oslovuje-li Vás zpěv Lucie Bílé natolik, aby se umístila v anketě Český Slavík Mattoni, pošlete jí SMS ve tvaru:

SLAVIK 9 BILA LUCIE, 25 (Váš věk), Z (Vaše pohlaví Z-žena, M-muž)

na číslo 900 06 06. Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS.

Z jednoho čísla mobilního telefonu lze hlasovat v každé kategorii pouze jednou.
Cena za odeslání SMS hlasu včetně zpětné potvrzující SMS je 6 Kč vč. DPH. HELP LINKA: 277 779 331

Pokud by někdo chtěl poslat svůj hlas po internetu, zde jsou pravidla: slavik.seznam.cz


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2008

20 let s MISS aneb Říkali mi prezidente ...

Lucie křtila knihu exprezidenta Miss Miloše Zapletala. V knize mimo jiné najdete postřehy Lucie a také fotografickou přílohu. Fotoreportáž ze křtu.


Zobrazit celou aktualitu
11.11.2008

9. aukční salon výtvarníků

na pomoc lidem se zdravotním postižením. Zvou vás Lucie Bílá a Konto Bariéry. Pozvánka v PDF.


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2008

Vychází CD Carmen

Původní muzikál Carmen pro uvedení v Hudebním divadle v Karlíně připravil mezinárodní tým. Hudbu složil slavný americký skladatel Frank Wildhorn, který spolupracoval mj. s takovými osobnostmi jako Whitney Houston, Kenny Rogers, Liza Minnelli, a za svoje muzikály získal nespočet prestižních cen. Libretista Norman Allen (mj. 2x cena Emmy) je autorem ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
28.10.2008

Volejte Lucii

Lucie Bílá, dětský sbor Boni Pueri, Marta Kubišová, Petr Hapka, Jiří Korn, Vladimír Brabec, hudební skupina Los Remedios a další známí interpreti podpořili Konto BARIÉRY charitativním koncertem patnáctého výročí projektu. Koncert proběhl v prostorách Pražské křižovatky v kostele sv. Anny a vybralo se přibližně 9 350 000 korun. Fotografie, Záznam Česká Televize.


Zobrazit celou aktualitu
14.10.2008

Trutnov

V jednom z posledních teplých dní letošního roku vystoupila Lucie v Trutnově před zaplněným náměstím s kapelou Petra Maláska. Diváky koncert zaujal natolik, že se v obecenstvu ztratily hned tři děti, kterým pak Lucie z pódia hledala chybějící rodiče. Po koncertě naštěstí vše dobře dopadlo. :-)

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.10.2008

Lucerna LIVE (nová edice)

Vychází nová edice LUCERNA LIVE "klip zde".
V prodeji v našem e-shopu.


Zobrazit celou aktualitu
02.10.2008

Premiéra Carmen

Hudební divadlo Karlín, premiéra muzikálu Carmen: fotografie.


21.09.2008

Na plovárně s Frankem Wildhornem

Pusťte si na serveru České televize pořad Na plovárně s Frankem Wildhornem (CARMEN), vysílaný 21. 9. 2008.


Zobrazit celou aktualitu
14.09.2008

Chrám Nanebevzetí Panny Marie, Polná

Lucie vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v nádherném prostředí chrámu Nanebevzetí Panny Marie v Polné. Po hodinu a půl trvajícím koncertu byli odměněni nekonečným potleskem ve stoje a museli dát další čtyři přídavky. Petr Malásek z poslední písně Summertime plynně navázal a zanotoval Neposlušné tenisky. Nečekané překvapení i pro Lucii však bylo přijato s velkým výbuchem smíchu. Ten vydržel i při odchodu, kdy na žádost o podpis odpověděla "Nemám tužku, ale chceš chlebíček?" :) Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Znojemské vinobraní

Laserová show uvedla vystoupení Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na Znojemském vinobraní. Lucie se zde setkala se svým prvním managerem Petrem Hanigem. Přestože se náhle ochladilo, velké náměsí zůstalo zcela zaplněno až do posledního rozloučení. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Festival Karviná

Amfiteátr v Parku Boženy Němcové byl přeplněn k prasknutí. Všichni se přišli podívat na vystoupení Lucie Bílé, která zavítala na Karvinský festival. Bezvadní fanoušci byli k nezadržení a našli si cestu i k zadnímu východu, kudy Lucie spěchala na další vystoupení ve Znojmě. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Havířovské hornické slavnosti

Z Litovle se celá kapela Petra Maláska přesunula na velký hornický festival v Havířově, aby zde odvedla plnohodnotný koncert. Diváci je však nechtěli pustit. Volali jednohlasně jako na fotbale "Lucie, Lucie ..." Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Litovelské slavnosti

Přinášíme vám reportáž z Litovle, kde v odpoledních hodinách vystoupila Lucie Bílá na rozpáleném 30ti stupňovém jevišti. Nejlépe vyzrál na dusno bubeník Bady s vyplazeným jazykem, ale na konci beztak odpadl v zákulisí :). Ani v tomto dusném počasí nepřišli Litoveláci o přídavky. Fotografie / Zpravodaj Olomouckého kraje.


31.08.2008

Stupava

V krásném prostředí amfiteátru ve Stupavě vystoupila Lucie se svojí kapelou. Na tento koncert budeme dlouho vzpomínat - diváci byli perfektní!

Zobrazit fotogalerii