srdce
srdce
Tomáš Nosil
cover photo

Doprava a platba

Doprava - Česká pošta  (ČR 99 Kč, SK 6 €)

Dopravu balíčku na vaši adresu zajišťuje společnost Česká pošta. Jakmile bude váš balíček připraven k odeslání, obdržíte e-mailovou zprávu obsahující informace o připravovaném doručení balíku prostřednictvím České pošty. Zpráva bude obsahovat veškeré důležité údaje o balíku a částku za doručení na dobírku, kterou je třeba uhradit. 
 

Platba - Bankovním převodem (0 Kč)

Peníze za nákup kávy prosím uhraďte prostřednictvím bankovního převodu na č.ú. 1379534000/2700. Ihned po připsaní peněz na účet, balíček odesíláme. U šperků může být dodací lhůta delší vzhledem k ruční výrobě. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte také e-mailem po dokončení objednávky. Stejně tak obdržíte e-mailem i informaci o odeslání balíčku. 

 

Platební kartou (0 Kč)

Platba kartou online přes platební bránu GoPay je maximálně pohodlná a bezpečná. Online platba kartou vám také výborně poslouží k automatickým a opakovaným platbám.

 

Platba - Dobírkou (51 Kč)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až přímo přepravci při přijetí zboží nebo v rámci osobního odběru. Můžete platit hotově nebo kartou.