// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Běh proti kouření

Lucie odstartovala v parku Podvinný mlýn v pražských Vysočanech Běh pro zdraví a svým vystoupením zpestřila odpoledne všem, kdo akci Zdravý občan - zdravý region přišly podpořit. Nechyběl ani duet Paranoid s manželem Vaškem. Sledujte fotky Petra Horníka.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2008

Koncert v Blatné

Koncert v Blatné měl bezvadnou atmosféru. Díky počasí, divákům ale hlavně díky Lucii a její kapele :-)

Zobrazit fotogalerii


29.04.2008

Koncert v Obecním domě

Koncert s Petrem Maláskem, Václavem Bártou a Boni Pueri ve Smetanově síni Obecního domu byl publikem odměněn "standing ovation", což v Praze nebývá rozhodně zvykem a koncert se tím pádem dá se považovat za více než zdařilý. Lucie se publiku na oplátku děkovala několika nádhernými přídavky. Reportáž z koncertu si můžete prohlédnout zde.


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2007

Závěrečný koncert roku 2007

Lucie se tento rok rozloučila s publikem posledním vystoupením v Obecním domě. Společně s Boni Pueri a skupinou Nightwork, rozehřáli výkonem i vtipem celý sál.

Fotoset 1, Fotoset 2


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2007

Lucie nepřestává a za fanoušky se vydává den co den

S kapelou Petra Maláska vystupuje v nádherné vánoční Olomouci. Speciální host Ewa Farná, předala před koncertem Lucii dárečky od Ježíška! Olomouc

Ještě ten den, se Lucie přesunuje do brněnského hotelu Voroněž, kde se těsně po půlnoci objevuje jako hlavní host vroucího večera a těší roztančený sál, za doprovodu kapely Boom Band. Brno

V kouzelných Žarošicích za doporovodu Boni Pueri, zaznívají vánoční skladby. Lucie zde se svým kamarádem, farářem Zbigniewem Czendlikem a předávají poselství svátků. Žarošice


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2007

Ďáblice Lucie

Lucie Bílá překvapila Gipsy Devils v Bratislavě vkusnými růžky: "Když ďáblové, tak se vším"! Po duetu s malou Vanesskou začal celý sál dupat jako na hokejovém utkání a nechtěl účinkující pustit bez přídavku.
Bratislava ve fotografii.


11.12.2007

REAKCE NA FÓRU + Košice

"Moc ráda bych všem poděkovala za překrásné zprávy na fóru :D. Nestíhám na všechny reagovat, ale moc si vážím každého milého slova. I zlé reakce k mému povolání patří. Ty jen přeskočte a nenechte si pokazit radost. Urážení je pro některé sport a tak je nechme, ať si křičí. Já vidím na svých stránkách jen tu spoustu laskavých lidí, pro které se já na jevišti rozkrájím. Jsem týden na Slovensku, ale budu vám posílat fotografie i zprávy, abyste věděli, že na vás moc myslím."

A zde už máme první, Košice.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2007

Hvězdy pod betlémskou hvězdou

Ve prospěch Konta Bariéry, jehož je Lucie Bílá patronkou, se v Karlínském divadle konal koncert "Hvězdy pod betlémskou hvězdou". Poprvé za doprovodu živého orchestru, zde zazněla skladba Doufám. Netradičnímu přednesu přihlížel dojatý autor a manžel, Vašek Bárta. Potleskem ve stoje, se s hlavní osobností večera loučil celý sál.
Fotografie z Karlína.


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2007

Nejlepší koncert v životě!

"Děkuji z celého srdce všem, kteří byli se mnou. Splnilo se mi díky vám vše, po čem jsem toužila. Lucerna plná až po okraj, ruce nad hlavami, řev, dupání, nekonečné přídavky a obrovská energie, kterou ste mi všichni ze sálu posílali. Nikdy jsem nebyla na jevišti tak šťastná. Dovršil to pan prezident svou přítomností, květinou a krásnou řečí na jevišti.
DĚKUJI, vaše Lucie Bílá."


Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2007

Lucie Bílá zastavila ve Zlíně dopravu!

Zkušený pořadatel si přál dostat na koncert 1500 diváků. Přišlo jich dvakrát tolik a dokázali zastavit i místní dopravu. Lucii čekal dav fanoušků, ke kterým spěchala hned po poskynutí dvou televizních rozhovorů. Do Zlína pozvala a před celým sálem poděkovala lázním Luhačovice za to, jak hezky se starali o její maminku. Po koncertním maratonu, jim s humorem slíbila svoji účast :)
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2007

Liberec! Liberec!

Liberecký koncert v TIP SPORT ARÉNĚ navštívil rekordní počet diváků, jejichž počet přesáhl 4 a půl tisíce. Lucie se ochotně podepisovala fanouškům a pózovala s dětmi dětského domova ve Vrchlabí.
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
16.05.2007

Koncert pro varhany

Fotografie z benefičního koncertu v jeruzalémské synagoze.