// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
13.12.2007

Ďáblice Lucie

Lucie Bílá překvapila Gipsy Devils v Bratislavě vkusnými růžky: "Když ďáblové, tak se vším"! Po duetu s malou Vanesskou začal celý sál dupat jako na hokejovém utkání a nechtěl účinkující pustit bez přídavku.
Bratislava ve fotografii.


11.12.2007

REAKCE NA FÓRU + Košice

"Moc ráda bych všem poděkovala za překrásné zprávy na fóru :D. Nestíhám na všechny reagovat, ale moc si vážím každého milého slova. I zlé reakce k mému povolání patří. Ty jen přeskočte a nenechte si pokazit radost. Urážení je pro některé sport a tak je nechme, ať si křičí. Já vidím na svých stránkách jen tu spoustu laskavých lidí, pro které se já na jevišti rozkrájím. Jsem týden na Slovensku, ale budu vám posílat fotografie i zprávy, abyste věděli, že na vás moc myslím."

A zde už máme první, Košice.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2007

Hvězdy pod betlémskou hvězdou

Ve prospěch Konta Bariéry, jehož je Lucie Bílá patronkou, se v Karlínském divadle konal koncert "Hvězdy pod betlémskou hvězdou". Poprvé za doprovodu živého orchestru, zde zazněla skladba Doufám. Netradičnímu přednesu přihlížel dojatý autor a manžel, Vašek Bárta. Potleskem ve stoje, se s hlavní osobností večera loučil celý sál.
Fotografie z Karlína.


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2007

Nejlepší koncert v životě!

"Děkuji z celého srdce všem, kteří byli se mnou. Splnilo se mi díky vám vše, po čem jsem toužila. Lucerna plná až po okraj, ruce nad hlavami, řev, dupání, nekonečné přídavky a obrovská energie, kterou ste mi všichni ze sálu posílali. Nikdy jsem nebyla na jevišti tak šťastná. Dovršil to pan prezident svou přítomností, květinou a krásnou řečí na jevišti.
DĚKUJI, vaše Lucie Bílá."


Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2007

Lucie Bílá zastavila ve Zlíně dopravu!

Zkušený pořadatel si přál dostat na koncert 1500 diváků. Přišlo jich dvakrát tolik a dokázali zastavit i místní dopravu. Lucii čekal dav fanoušků, ke kterým spěchala hned po poskynutí dvou televizních rozhovorů. Do Zlína pozvala a před celým sálem poděkovala lázním Luhačovice za to, jak hezky se starali o její maminku. Po koncertním maratonu, jim s humorem slíbila svoji účast :)
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2007

Liberec! Liberec!

Liberecký koncert v TIP SPORT ARÉNĚ navštívil rekordní počet diváků, jejichž počet přesáhl 4 a půl tisíce. Lucie se ochotně podepisovala fanouškům a pózovala s dětmi dětského domova ve Vrchlabí.
Fotografie z koncertu. Partneři Madeland Tour.


Zobrazit celou aktualitu
16.05.2007

Koncert pro varhany

Fotografie z benefičního koncertu v jeruzalémské synagoze.