// fb crop

Šťastný Jim 2006

Šťastný Jim - 10.2006

S jakými plány jste se vrhla do nové divadlní sezony?

Jsme repertoárové divadlo to znamená,že hrajeme všechny své hry a připravujeme pro své diváky další..chceme aby u nás lidé našli to co hledají a proto uvádíme milou komedii LÁSKA JE LÁSKA,kabaret s krásným příběhem ELIXÍR ŽIVOTA,a láhůdky jako OBRAZ DORIÁNA GREYE a EXCALIBUR,nebo mé komorní koncerty s klavírem Petra Maláska....máme před sebou i činohry,jako první hra 8ŽEN má premieru v listopadu tohoto roku a další dvě připravujeme na příští rok..rozhodně se nenudíme..

Máte nějaké chvilky, které patří jen vám?

To si pište,nikdy se nenudím a pořád něco „kutím“..ráno vyprovodím syna do školy a než se probudí můj muž,jsem jen našeho mazlíčka..no on to bude jednou sedmdesáti kilový chlap ale ted je to malé štěně rotvajlera,z kterého je celá naše rodina uplně vedle..

Máte doma svůj „holčičí“ koutek?

Mám jich hned několik,mám šatnu plnou pokladů,tedy krom oblečení i sošky koní,slonů,medvědů a dárků od přátel,pak mám maličkou pracovnu,která je zase plná textů,kazet,fotografií a taky počítač,ten nade mnou zatím vede,zarazila jsem se totiž ve vývoji na esemeskách..ale za své považuji i můj kousek sedačky u televize kde sledujeme naše milované PŘÁTELE a já šiju svoje medvědy..

Brousíte si zuby na zlatého Slavíka?

Kdybych byla na začátku a neměla za sebou tolik let “ÚRODY“ všech cen na které si jen vzpomenete asi bych vám neřekla,že i přeze všechny krásné plány a projekty si ted nejvíc užívám toho soukromého štěstí..já jsem si svůj svět dobyla ale pokud mi ještě do té mé klece nějaký slavík v budoucnu přiletí,budu upřímně ráda.

Co rozhodlo, že jste se rozhodla momentálně upustit od usilování o další dítě?

Jou věci které se ani vymodlit nedají a jak to vypadá přes veškerou mou snahu má se mnou osud asi jiné plány..nechám to tedy na něm.

Co na to váš muž?

Je to nesmírně citlivý muž,tolerantní a má v mnohém větší nadhled než já..navíc říká “ale my už přece dítě máme“ je s Filipem od jeho osmi let,a přesto že si na tátu před ním nehraje mají spolu krásný vztah..Filip k němu vzhlíží a začíná se pomalu chovat jako CHLAP.

Jak vás omezuje vaše onemocnění štítné žlázy

Člověk se musí naučit brát věci tak jak přijdou..a k životu patří i nějaké to trápení se zdravím..Já nejsem žádná chudinka co by se neuměla s něčím poprat..a tak se snažím s tou paní Štítnou,co mi dělá v těle pěkný zmatek,v rámci možností vycházet a snažím se být na sebe hodnější.

Nevadí vám při práci v divadle?

Divadlo TA FANTASTIKA je můj druhý domov,tam se budu cítit dobře kdykoli.

Jak často jste v péči lékařů?

Dost často na to abych měla přehled co se ve mně děje.

Nezalitovala jste, že jste si vzala o dost mladšího muže?

Jak můžu litovat něčeho v čem vidím jen výhody..mám hodného,krásného a laskavého muže,který si mě vzal a dal mi zázemí,pocit bezpečí a jistoty,miluje mě,byla bych blbá kdybych ho od sebe odháněla.

Nebojíte se, co bude za deset dvacet let?

To se opravdu nebojím..i za dvacet totiž let nebudu holka k zahození.

Jste hodně žárlivá?

Nejsem žárlivá, ale taky mi k tomu můj muž nedává důvod.

Čeho si na Noidovi nejvíc ceníte?

Myslím že klame tělem,vypadá jako tvrdˇák s tetováním a je pravda že bych taky nikomu nedarovala aby mě nebo Filipovi ublížil,ale je taky něžný,tolerantní a citlivý a hlavně se na něj můžu spolehnout a to je pro mne nejvíc.

Jak vás změnilo manželství?

Mám v sobě větší klid,mám svůj domov v něm svou rodinu a pejska a je nám moc dobře,už proto chodím po špičkách aby to tak zůstalo a aby se nic z toho nezměnilo.

Jak jde dohromady – jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, velice vytížená žena a ruční práce – pletení, háčkování ...

Když máte něco ráda vždycky si na to čas najdete a víte kolik dětí v mém okolí má z mých medvědů radost?už ani nevím kolik jsem jich ušila.

Co pokládáte za svou největší osobní prohru? A výhru?

Některé prohry přinášejí výhru a zatím co jsem považovala dlouho za svou prohru,že jsem neudržela Filipovi jeho tatínka doma,ted už vím,že to tak mělo být a že mou největší výhrou je jeden tetovanej chlap,který je pro mě nejbohatším na světě protože mi dává to co se penězi nedá měřit.

Věříte na osud?

Věřím ale občas je mu třeba pomoct.

Jak je vám právě na duši?

JSEM ŠTASTNÁ JAKO BLECHA
Pokračujte jedním z dalších článků:

Zpět na přehled rozhovorů